Články k tématu: kanibalismus

Ostrov kanibalů: Skutečný příběh o masovém násilí v Sovětském svazu

Aktualizovali jsme 16.7.2018, 22:15, 15.07. 07:15

V ruské tajze vedle vesnice Nazino se nachází ostrov, kterému se mezi místním obyvatelstvem říká ostrov smrti. V roce 1933 komunistická vláda sem nastěhovala přes šest tisíc „sociálně nebezpečných“ lidí. Za několik měsíců zemřelo přes tři tisíce osob a na ostrově byly zaregistrovány četné důkazy…

Co se děje s lidmi, kteří jedí lidské maso?

03.07. 08:46

Londýn - Jak víme ze zombie filmů, nemrtví nejvíce touží po lidských mozcích. Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdyby takový lidský mozek snědl obyčejný člověk? Odpovědí na otázku, co se stane, pokud budete jíst lidské mozky nebo jiné části lidského těla, se zabývá server Medical Daily.

Překonat tabu a jíst lidské maso? Slavný vědec se domnívá, že kanibalismus by lidem prospěl

Aktualizovali jsme 17.3.2018, 09:51, 17.03. 09:35

Britský zoolog, etolog a biolog a profesionální ateista Richard Dawkins tvrdí, že by pěstování a konzumace lidského „masa" mohlo pomoci společnosti překonat „tabu", které obklopuje téma kanibalismu. Svou úvahu zveřejnil na sociálních sítích.

reklama

Afričané na předměstí Paříže napadli muže a snědli mu část obličeje, čelí obvinění z kanibalismu

23.02. 10:27

Paříž – Na pařížském předměstí Clichy-sous-Bois byli zatčeni tři muži, kteří napadli muže, kousali ho do obličeje a pak snědli kusy masa, které ukousli. Informuje o tom francouzský deník Le Parisien.

Kanibalismem lze získat vzpomínky snědeného? Nový objev odhalil nečekané věci

Aktualizovali jsme 21.1.2018, 19:39, 21.01. 08:36

Ačkoliv je kanibalismus jeden z nejtěžších zločinů moderní společnosti, má i své "pozitivní" stránky. Na jednu z nich přišel americký biolog, který zjistil, že pokud sní jeden červ druhého, získá jeho vzpomínky.

Kanibal okousával mrtvolu ženy bez hlavy, policie se s ním nemazlila

Aktualizovali jsme 21.9.2017, 23:10, 21.09. 08:14

Mount Frere - Policisté v Jihoafrické republice přijeli minulý týden na zavolání starší ženy do malého města Mount Frere, podle všeho zde mladý muž zaútočil na svou známou nožem. Když však hlídka přijela, byla zděšená pohledem na kanibala, který zrovna pojídal maso z mrtvého těla bez hlavy.

Je bezpečné jíst lidské mozky? Taková svačinka by se vám mohla pořádně vymstít

28.08. 08:06

Jak víme ze zombie filmů, nemrtví nejvíce touží po lidských mozcích. Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdyby takový lidský mozek snědl obyčejný člověk třeba na svačinu? Odpovědí na otázku, co se stane, pokud budete jíst lidské mozky nebo jiné části lidského těla, se zabývá server Medical Daily.

Otřestný pořad CNN: Moderátor snědl při natáčení lidský mozek, reakce jsou brutální + VIDEO

14.03. 14:41

Washington – Známý moderátor CNN Reza Aslan pořádně pobouřil nejen diváky, když ve svém pořadu o hinduistické sektě aghóríů snědl lidský mozek. Znepokojení už vyjádřily tisíce hinduistů žijících v USA. Sám Aslan se ale kauzou zřejmě dobře baví.

Kanibalové z IS? Džihádisté nabádají své bojovníky k pojídání lidského masa

01.03. 11:34

Mosul – O zvěrstvech Islámského státu už toho bylo řečeno hodně, přesto se stále objevují zprávy, které doslova šokují svět. Média informují o nálezu příručky určené pro výcvikové školy IS. V ní džihádističtí učitelé svým žákům radí, aby pojídali své nepřátele.

Kanibalismem lze získat vzpomínky snězeného, zjistili vědci

11.10. 14:49

Lansing (USA) - Ačkoliv je kanibalismus jeden z nejtěžších zločinů moderní společnosti, má i své "pozitivní" stránky. Na jednu z nich přišel americký biolog, který zjistil, že pokud sní jeden červ druhého, získá jeho vzpomínky.

reklama
Fotogalerie