Články k tématu: Karel Gott

Ivana Trumpová je v Praze, poobědvala s Gottem a fyzioterapeutem Kolářem

20.06. 17:38

Praha - Exmanželka amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivana dnes ve francouzské restauraci v pražském Obecním domě poobědvala se zpěvákem Karlem Gottem a fyzioterapeutem Pavlem Kolářem.

Ojedinělá šance vidět mistra: V Praze se konala autogramiáda Karla Gotta

18.06. 19:56

Praha - Karel Gott dnes odpoledne na Rašínově nábřeží v Praze rozdal stovky podpisů svým fanouškům. Vzhledem ke zdravotním komplikacím mistra, byla podle pořadatelů akce možnost potkat zpěváka osobně ojedinělá.

Karel Gott se po nemoci vrátil na velká pódia, sklidil obří ovace

01.06. 07:52

Praha - Sedmasedmdesátiletý zpěvák Karel Gott se středečním vystoupením v pražském Divadle Hybernia po nemoci vrátil před nadšené posluchače na velká pódia. Na koncertu s názvem Karel Gott still aLIVE za doprovodu Boom!Bandu Jiřího Dvořáka přivítal jako své hosty na pódiu Evu Pilarovou, Ilonu…

reklama

Trička s Hitlerem a Heydrichem pobouřily Čechy. Obchody je stahují

09.04. 13:58

Praha - Mládežnická organizace ČSSD Mladí sociální demokraté (MSD) vyzvala k bojkotu nakladatelství Naše vojsko. Nelíbí se jim, že i přes dřívější přísliby stažení nakladatelství ponechalo v prodeji zboží zobrazující Adolfa Hitlera či Reinharda Heydricha. Výtěžek z již prodaného zboží by podle MSD…

Karel Gott je znovu v nemocnici, v pondělí podstoupil další operaci

17.02. 11:34

Praha - Karel Gott (77) podstoupil v pondělí 13. února operaci kvůli akutní střevní neprůchodnosti způsobené srůsty. Zdravotní problémy provázejí nejpopulárnějšího českého zpěváka ve zvýšené míře od roku 2015.

Karel Gott opět skončil v nemocnici

29.11. 11:17

Praha - Zpěvák a čerstvý držitel Českého slavíka Karel Gott je opět hospitalizován v nemocnici. Údajně kvůli zánětu po operaci bederní páteře.

Českého slavíka Gotta v novém filmu Anděl Páně 2 uslyšíme v duetu se svou dcerou Charlottkou

Aktualizovali jsme 27.11.2016, 14:31, 27.11. 04:36

Praha - Mnozí z vás si ještě vzpomenou na milou pohádku Anděl Páně, anděla Petronela, čerta Uriáše a jejich příhody. Nechce se věřit, že od té doby uplynulo dlouhých 11 let.

Českého slavíka získal Gott, Bílá a Kabát

Aktualizovali jsme 26.11.2016, 22:53, 26.11. 21:55

Praha - V Hudebním divadle Karlín v Praze probíhá 51. ročník ankety Český slavík. V kategorii zpěvaček již podevatenácté zvítězila Lucie Bílá. Na druhém místě skončila Lucie Vondráčková a třetí byla Ewa Farna. Nejoblíbenější kapelou se pojedenácté stala skupina Kabát, která zvítězila i loni.…

VIDEO: Karel Gott oslavuje svůj návrat na hudební scénu novým videoklipem

18.11. 16:49

Praha – Fanoušci několikanásobného zlatého slavíka Karla Gotta jásají. Nejen že se mistr po zdolání zákeřné nemoci znovu vrátil na scénu, ale právě v těchto dnech představil svůj nový videoklip k písni Země vstává.

Karel Gott znovu v nemocnici. Co slavného zpěváka trápí tentokrát?

08.11. 18:08

Praha - Sotva se populární zpěvák vyléčil z rakoviny, opět musel na operaci. V utajení údajně podstoupil zákrok kvůli bolestem zad.

Nemám zájem o to, aby každý můj krok byl pod drobnohledem. Pohár trpělivosti přetekl, zlobí se Karel Gott a rozhodl se k ráznému kroku

02.11. 15:20

Praha - Zpěvák a několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott nemá chvíli klidu. Poté, co úspěšně porazil zákeřnou rakovinu, ho trápí další problém, a sice novináři. Kvůli nim je nyní nucen prodat svůj dům.

Karel Gott vstoupil do Síně slávy uměleckého sdružení ARTES

Aktualizovali jsme 16.10.2016, 19:49, 16.10. 19:30

Praha - Umělecké sdružení ARTES dnes udělilo Karlu Gottovi cenu Mistr zábavního umění a zároveň ho uvedlo do síně slávy. Ocenění za celoživotní úspěch v oboru převzal Josef Zíma, král české dechovky.

Karel Gott poprvé koncertoval po nemoci. A měl úspěch

Aktualizovali jsme 11.10.2016, 18:11, 11.10. 01:39

Praha - V pražské Malostranské besedě dnes poprvé po léčbě nádorového onemocnění vystoupil na samostatném koncertu Karel Gott. Nejpopulárnější tuzemský zpěvák pro svůj návrat zvolil klubové prostředí, kam neměla přístup média. Dovnitř se dostalo 115 majitelů vstupenek zakoupených v předprodejích.

Karel Gott se vrací na pódia. Vystoupí už 10. října

06.09. 16:45

Praha - Karel Gott je zpátky. Už brzy uslyšíte v rádiích jeho novou píseň Země vstává, kterou chce co nejdříve představit také na koncertech. Od uzdravení nazpíval už druhý hit, oba souvisí s jeho bojem proti rakovině.

Chalupa Karla Gotta v Doubici roste. Sousedé mají strach z jeho přítomnosti

Aktualizovali jsme 23.8.2016, 16:07, 22.08. 08:23

Doubice (Děčínsko) - Chalupa Karla Gotta v Doubici na severu Čech roste rekordním tempem. Její stavba ale výrazně ovlivnila život místních lidí. Ačkoli se tamní obyvatelé na zpěváka moc těší, z jeho popularity mají pořádný strach.

Karel Gott má novou písničku. Zpívá o posledním roce svého života

13.08. 10:30

Praha - Už jen hodiny zbývají do chvíle, kdy v rádiích poprvé zazní nový hit Karla Gotta! S touto překvapivou informací přišel v sobotu deník Aha. Mistr se spojil s hitmakerem Michalem Davidem, který pro něj společně s Jaroslavem Machkem napsal píseň Perfektní den.

Karel Gott slaví 77. narozeniny, poslal vzkaz všem fanouškům

14.07. 17:27

Praha - Miláček celého národa, Karel Gott, má dnes velký den - slaví 77. narozeniny. Gratulace se hrnou ze všech stran. Tentokrát si oslav váží víc než dříve, protože se stále zotavuje z boje s rakovinou.

Česká kulturní scéna jásá: Držme se Británie, říká Ringo Čech. A co na to Troška nebo Karel Gott?

Aktualizovali jsme 24.6.2016, 21:30, 24.06. 12:50

ANKETA - Odchod Velké Británie z Evropské unie rezonuje i mezi českými kulturními osobnostmi. Podle spisovatele, zpěváka a hudebníka Františka Ringo Čecha Velká Británie ukázala Evropě cestu, z brexitu má ale radost například i režisér Zdeněk Troška nebo rocker Aleš Brichta. A jak situaci hodnotí…

Karel Gott zmizí z Prahy? Na severu Čech si staví velký dům

25.05. 21:32

Praha - Zpěvák Karel Gott se možná odstěhuje z Prahy. V severních Čechách jeho rodina koupila velké pozemky, na kterých by měla vyrůst jeho nová usedlost. Tam chce podle všeho zpěvák trávit volné dny a zotavovat se. Štáb televize Nova byl dnes na místě, kde by mělo sídlo stát.

Karel Gott poslal fanouškům tento vzkaz. Jak se uzdravuje?

19.05. 21:21

Praha - Populární zpěvák Karel Gott, který se zotavuje z náročných chemoterapií a také z operace břicha, kterou mu minulý týden provedli lékaři ve Všeobecné fakultní nemocnici, poslal fanouškům další vzkaz. Tentokrát je nechal nahlédnout do své pracovny a prozradil, jak tráví čas!

Karel Gott je doma z nemocnice

16.05. 16:21

Praha - Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Karla Gotta! Čtyřicetinásobný zlatý slavík byl již propuštěn z nemocnice. Minulý týden absolvoval operaci, při které mu lékaři odstranili z těla umělý vývod.

Karel Gott kritizoval uprchlíky. Teď dodal...

Aktualizovali jsme 9.5.2016, 21:37, 09.05. 13:11

Praha - Zpěvák Karel Gott před nedávnem prohlásil, že uprchlická krize má za cíl oslabit Evropu a věci jsou vždy jinak, než jak vypadají. Nyní přiznal, že si dovolil moc.

Mlha kolem operace Karla Gotta se rozplynula. Co vzkazuje fanouškům?

09.05. 14:29

Praha - Karel Gott dnes absolvoval plánovanou operaci dutiny břišní. Ta by měla být definitivní tečkou za jeho onkologickou léčbou.

Gottova operace se odkládá, co s ním bude dál?

09.05. 08:24

Praha - Karel Gott měl v pátek podstoupit operaci. Jenže lékaři ze Všeobecné fakultní nemocnice nakonec plánovaný zákrok odložili. Zřejmě kvůli špatným výsledkům předoperačních vyšetření šestasedmdesátiletého zpěváka.

reklama
Fotogalerie