Články k tématu: Kavan, Jan

Udílení vyznamenání za zásluhy o NATO: Oceněn byl Schwarzenberg i Vondra

12.03. 20:05

Přehled osobností, které byly během slavnostního večera k 20. výročí vstupu České republiky do Severoatlantické aliance (NATO) vyznamenány ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem resortním oceněním za zásluhy o diplomacii.

Komu Zeman udělí státní vyznamenání? Na seznamu jsou Vlk, Sáblíková nebo Šuláková

24.05. 16:45

Praha - Organizační výbor Sněmovny projednal předběžný seznam kandidátů na státní vyznamenání. Zatím je na něm 39 jmen. Poslanci by měli hlasovat v červnu.

Evropa podcenila své možnosti a teď na to doplácí, říká Kavan o ekonomické migraci

Aktualizovali jsme 16.10.2016, 21:58, 16.10. 13:25

Praha - Exministr zahraničí ČR a bývalý předseda Valného shromáždění OSN Jan Kavan oslaví v pondělí 70. narozeniny. V rozhovoru pro ČTK mimo jiné řekl, že současné konflikty ve světě není možné řešit vojensky, protože se tím pouze zakládá na nové problémy. Vyjádřil se též k uprchlické krizi.

reklama

Gorbačov chce založit think-tank, který by se věnoval aktuálním geopolitickým problémům

17.09. 21:59

Praha - Bývalý sovětský prezident Michail Gorbačov uvažuje o založení think-tanku, který by se zabýval aktuálními geopolitickými problémy. Naznačil to v poselství, které zaslal mezinárodní konferenci s názvem Společná evropská bezpečnost po studené válce, jíž se měl v Praze účastnit. Ze zdravotních…

Gorbačov v Praze promluví o ohrožení Evropy

08.09. 13:21

Praha - Ve dnech 16. až 18. září se bude v Praze konat mezinárodní konference "Celková bezpečnost po studené válce. Jak řešit nové problémy? Evropská bezpečnost a Rusko", na které vystoupí řada diplomatů a politiků. Sovětský exprezident Michail Gorbačov (85) bude hovořit o ohrožení Evropy. Akci…

reklama
Fotogalerie