Články k tématu: Kellner, Petr

Nejbohatší Češi: Babiš si výrazně pohoršil, v čele žebříčku zůstává Kellner

02.10. 10:12

Nejbohatším Čechem zůstává majitel investiční skupiny PPF Petr Kellner s odhadovaným majetkem v hodnotě 350 miliard korun. Premiér a předseda ANO Andrej Babiš propadl z druhého místa na čtvrté, jeho jmění se proti loňsku snížilo o pět miliard na 70 miliard korun.

Kubera je v Kellnerově žoldu? Hilšerovi došla trpělivost, tak sepsal ostrý dopis

30.05. 10:35

Bývalý kandidát na prezidenta senátor Marek Hilšer publikoval otevřený dopis předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi (ODS) v němž se vymezil vůči schůzce podnikatele Petra Kellnera a předsedy senátu Jaroslava Kubery.

Babiš za rok zchudl o 13 miliard, nejbohatším Čechem je stále Petr Kellner

04.10. 12:07

Nejbohatším Čechem zůstává majitel investiční skupiny PPF Petr Kellner s odhadovaným majetkem v hodnotě 310 miliard korun. Druhý je stále premiér a předseda ANO Andrej Babiš, jeho jmění se ve srovnání s loňským rokem snížilo o 13 miliard na 75 miliard korun.

reklama

Bill Gates se propadl. Kdo je novým nejbohatším člověkem světa?

06.03. 16:32

New York - Nejbohatším člověkem na světě je šéf Amazonu Jeff Bezos s majetkem 112 miliard dolarů (2,3 bilionu Kč). Ten po čtyřech letech sesadil na druhou pozici zakladatele Microsoftu Billa Gatese. Nejbohatším Čechem na 88. místě je opět Petr Kellner s majetkem 15,5 miliardy dolarů (asi 319…

Obchod roku? Kellnerova PPF kupuje Škodu Transportation

25.11. 14:45

Plzeň - Investiční skupina PPF podepsala smlouvu o koupi 100 procent akcií plzeňské strojírenské společnosti Škoda Transportation. Transakci odhadovanou na deset miliard korun ještě ale musí schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Kellnerova PPF v Česku vydá dluhopisy za 3,8 miliardy Kč

20.11. 08:03

Praha - Skupina PPF vydá v prosinci v Česku dluhopisy za 150 milionů eur (asi 3,8 miliardy korun). Úroková sazba se má pohybovat kolem čtyř procent se splatností deset let. Jak informují Hospodářské noviny, pokud bude tato emise úspěšná, zváží společnost vydání dalších dluhopisů.

Nadace Petra Kellnera odmítá Babišova slova, že investice do školy není charita

17.10. 15:24

Praha - Rodinná nadace Petra Kellnera a jeho manželky Renáty se ohradila proti slovům Andreje Babiše v časopisu Forbes, Šéf hnutí ANO řekl, že Kellner si udělal školu, ze které pro sebe čerpá dobré absolventy.

Nejbohatším Čechem je Kellner, Babiš je znovu druhý

05.10. 13:36

Praha - Nejbohatším Čechem zůstává vlastník investiční skupiny PPF Petr Kellner s majetkem v hodnotě 310 miliard korun. Druhé místo opět obsadil předseda hnutí ANO Andrej Babiš s 88 miliardami Kč. Třetí je realitní magnát Radovan Vítek s 57 miliardami korun. Vyplývá to z tradičního žebříčku…

Nejbohatším Čechem je stále Kellner, Babiš je druhý

20.03. 16:20

Praha - Podle aktuálního žebříčku časopisu Forbec zůstává nejbohatším Čechem majitel investiční skupiny PPF Petr Kellner. Jeho odhadovaný majetek poprvé přesáhl 12 miliard dolarů a činí 12,2 miliardy dolarů (306 miliard korun).

Miliardář Kellner poletí se Zemanem do Číny

10.03. 15:34

Praha - Prezident Miloš Zeman se v květnu opět vydá do Číny, kde by se měl zúčastnit konference o Hedvábné stezce. V jeho delegaci bude i podnikatel Petr Kellner.

Prezident Zeman jednal miliardářem Kellnerem. Mluvili o Číně, Rusku a USA

07.03. 20:28

Praha – Na Pražském hradě dnes prezident Miloš Zeman jednal s majitelem skupiny PPF a nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Řeč byla o ekonomických vztazích s Ruskem, Čínou a Spojenými státy, uvedl na twitteru Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček.

Kellnerova investiční skupina PPF otevírá banku ve Velké Británii

28.02. 12:39

Praha - Investiční skupina PPF, kterou ovládá nejbohatší Čech Petr Kellner, spouští ve Velké Británii vlastní banku. Finanční ústav nazvaný Clear Bank se zaměří na převody peněz především mezi jednotlivými britskými bankami. Dnes to napsal server iHNed.cz, podle kterého už Clear Bank funguje v…

Nejbohatším Čechem je podle časopisu Forbes stále Kellner. Jak si stojí Babiš a kdo je v žebříčku nový?

Aktualizovali jsme 5.10.2016, 10:45, 05.10. 09:50

Praha - Podle nového žebříčku časopisu Forbes zůstává nejbohatším Čechem Petr Kellner, vlastník investiční skupiny PPF Petr Kellner. Výše jeho majetku činí 255 miliarda korun. Druhý je nadále majitel společnosti Agrofert a ministr financí Andrej Babiš se 70 miliardami Kč.

Panama Papers: Kteří Češi jsou na seznamu firmy Mossack?

05.04. 13:22

Praha – Kauza Panama Papers zasáhla téměř celý svět. Mezi stovkami osob a firem, jimž právní firma Mossack Fonseca údajně pomáhala v uplynulých letech obcházet daňové zákony založením jedné nebo více offshoreových firem, je podle Českého centra pro investigativní žurnalistiku i 283 Čechů. Kromě…

Pět Čechů se dostalo mezi nejbohatší lidi světa

01.03. 16:55

Praha - Podle žebříčku časopisu Forbes je Petr Kellner s majetkem 10,6 miliardy dolarů (264 miliard Kč) i nadále nejbohatším Čechem. Nejbohatším člověkem na světě se v 30. ročníku stal posedmnácté zakladatel Microsoftu Bill Gates. Jeho jmění má hodnotu 75 miliard dolarů.

reklama
Fotogalerie