Články k tématu: Klaus, Václav

Migrační krizi už nelze odvrátit, varuje Klaus na svých stránkách

Aktualizovali jsme 14.4.2016, 20:14, 14.04. 08:44

Praha – Exprezident a ekonom Václav Klaus se na svých stránkách zabývá otázkou, zda už je „politicky korektní říci, že je politická korektnost zhoubou Evropy“ poukazuje na nedávný rozhovor ministra vnitra Milana Chovance pro deník Právo.

Bez Ruska nebude stabilní Evropa, pustil se Klaus do Západu

12.04. 10:27

Praha – Někdejší český prezident a ekonom Václav Klaus na svých stránkách zveřejnil příspěvek, který napsal do knihy „Jubilee International Union of Economists Publication“. V něm se zabývá otázkou Ruska na politické a ekonomické mapě. Země je podle něj neustále neférově spojována se Sovětským…

Klaus se vrátil z Německa a kritizoval: Všude samý kebab a arabské restaurace

Aktualizovali jsme 14.3.2016, 17:10, 14.03. 11:11

Praha/Berlín – Někdejší český prezident Václav Klaus se ještě před volbami v některých německých spolkových zemí zúčastnil předvolebního shromáždění německé pravicově populistické strany Alternativa pro Německo (AfD). Po návratu ne svých stránkách zveřejnil své zápisky z cest. V nich našeho…

reklama

Evropa začíná připomínat bojiště, varuje Václav Klaus

11.03. 23:04

Neuwied (Německo) - Bývalý prezident Václav Klaus se dnes zúčastnil předvolebního shromáždění německé pravicově populistické strany Alternativa pro Německo (AfD).

Summit k migrační krizi toho moc nepřinesl, řekl Klaus

08.03. 18:04

Praha - Summit Evropské unie a Turecka k migraci mnoho výsledků nepřinesl, je přesvědčen bývalý prezident Václav Klaus. Na summit podle něj přišlo silné Turecko, které si diktuje, protože cítí slabost Evropské unie. Klaus to dnes řekl v rozhovoru ČTK.

Ficovo oslabení je nepříznivé, byl zárukou vystupování proti EU, míní Klaus

08.03. 17:50

Praha - Ve slovenských volbách jednoznačně zvítězili antimigranti, oslabení premiéra Roberta Fica a jeho strany Smer je negativní. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl bývalý prezident Václav Klaus v reakci na výsledek víkendových parlamentních voleb na Slovensku. Neúspěch proevropských stran ve…

Zeman bude znovu kandidovat, protikandidát je zbytečný, vyvozuje Klaus.

08.03. 17:11

Praha - Prezident Miloš Zeman bude podle názoru jeho předchůdce Václava Klause znovu kandidovat na prezidenta. Považuje proto za bezpředmětné, aby se o funkci ucházel někdo jiný. Klaus to dnes řekl v rozhovoru ČTK.

Jaká je budoucnost Německa? Václav Klaus nešetří kritikou

07.03. 09:25

Praha – S vývojem migrační krize a neustávajícím proudem migrantů se někteří začínají ptát, kam vlastně Evropa a Německo, které je cílovou stanicí pro většinu uprchlíků, směřuje a jaká bude její budoucnost. Nad touto otázkou se pro německý magazín Focus zamýšlel také český exprezident Václav Klaus.

reklama
Fotogalerie