Články k tématu: Klaus, Václav ml.

Petr Fiala má před volebním kongresem podporu všech krajů

11.01. 12:38

Praha - Sobotní kongres ODS v Ostravě se bude krýt s druhým dnem prvního kola prezidentských voleb. Předseda občanských demokratů Petr Fiala požádá delegáty stranického sjezdu o další mandát, ve volbě nemá podle nominačních konferencí konkurenta.

Senát bych zrušil jenom zdržuje, říká Václav Klaus ml.

08.12. 09:42

Praha - Poslanec Václav Klaus ml. (ODS) se v pořadu Českého rozhlasu Plus vyjádřil nejen o funkci horní komory Parlamentu ale také o SPD, kterou považuje za normální stranu.

Komentář: Černá ovce ODS? Klaus mladší si jede svoje, je ale zdaleka nejpopulárnějším straníkem

Aktualizovali jsme 6.12.2017, 23:08, 06.12. 18:13

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Václav Klaus mladší následuje svého otce. I ten byl ve své době tím nejviditelnějším, co ODS měla. Bez nadsázky lze říct, že Klaus zastiňuje celé vedení strany, naposledy to dokázal ve volbách, kde získal nejvíc preferenčních hlasů. Zároveň je ale i nejkontroverznějším…

reklama

Klaus mladší se rozvádí. Náš vztah nezvládl jednu informaci, manželství zkolabovalo, tvrdí

Aktualizovali jsme 28.10.2017, 22:13, 27.10. 08:39

Praha – Václav Klaus mladší má kromě politických starostí i ty soukromé. Pár dní po volbách oznámil, že se rozvádí se svou ženou Lucií. Zprávu, o které informoval bulvár, politik potvrdil na sociálních sítích.

Není pro nás jiná cesta než skončit v opozici, zní z ODS. Klaus mladší to schytal od Němcové

23.10. 19:26

Jihlava - Pro Občanskou demokratickou stranu není zřejmě po volbách jiná cesta než skončit v opozici, tvrdí místopředseda ODS, senátor a předseda regionálního sdružení ODS na Vysočině Miloš Vystrčil.

Klaus mladší má nejvíce hlasů z ODS

21.10. 21:30

Praha/Karlovy Vary - V Praze vyhrálo volby do Poslanecké sněmovny hnutí ANO s 20,34 procenta hlasů. Druzí skončili Piráti, pro které hlasovalo 17,59 procenta pražských voličů. Zajímavý výsledek se dostavil na západě Čech. Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová (ANO) získala největší počet…

Do politiky se vrhají i umělci a vědci, na kandidátkách stran do sněmovních voleb jsou i lékaři

28.09. 15:06

Praha - Strany v říjnových volbách do Sněmovny sází krom ostřílených politických matadorů také na lékaře, vědce, pedagogy a umělce.

Kalousek se pustil do ODS: Budete volit Zemana. Jste k smíchu. Schytal to i Klaus mladší

13.04. 13:51

Praha – Ačkoliv opoziční strany TOP 09 a ODS často stojí bok po boku proti vládní koalici, rozhodně se nedá říci, že by mezi nimi neexistovaly spory a slovní přestřelky. Naposledy se do občanských demokratů a jednoho ze známých členů strany pustil sám šéf TOP 09 Miroslav Kalousek.

Václav Klaus mladší zakládá nový think-tank, chce překonat Knihovnu Václava Havla

Aktualizovali jsme 6.1.2017, 22:38, 06.01. 20:53

Praha - Expert ODS na školství Václav Klaus mladší zakládá pod názvem Centrum pro občanské svobody think-tank, který se bude vedle hájení svobod věnovat i otázkám daní, státního rozpočtu či reformy školství.

Jeden útok za druhým. Migranti mají luxusní podmínky. Zavřete hranice! Po útocích v Německu to vře i v Česku

Aktualizovali jsme 25.7.2016, 21:39, 25.07. 15:05

Praha - Útok, který se odehrál v pátek v německém Mnichově a zemřelo při něm deset lidí včetně střelce, má dohru i na české politické scéně. Zatímco jedni volají po vystoupení z EU a uzavření hranic, jiní se do předchozích zmiňovaných ostře naváží.

Vláda akceptovala šílence. Není jiná cesta, než vypadnout z EU! Václav Klaus mladší navrhuje po útocích razantní kroky

Aktualizovali jsme 25.7.2016, 17:42, 25.07. 10:34

Praha - Václav Klaus mladší je sice expertem ODS na oblast školství, po páteční střelbě v Mnichově má ale jeden návrh z jiné oblasti. Doporučuje "vypadnout" z Evropské unie.

Destabilizace školství? Klaus mladší kritizuje novelu, ředitelé prý budou kouzlit s tabulkami

12.07. 17:54

Praha – Vládní novelu týkající se úpravy pravidel financování regionálního školství ostře kritizuje opoziční ODS. Současný systém je podle strany spravedlivý, změny v něm ale prý povedou k destabilizaci školství.

Špatná úroveň školství a složité maturity. Klaus mladší hodnotí současnou situaci

02.06. 11:40

ROZHOVOR - Úroveň českého školství je špatná a maturity jsou nesmyslně složité. V rozhovoru pro EuroZprávy.cz to řekl bývalý ředitel soukromého gymnázia PORG Václav Klaus mladší s tím, že se úroveň testů pomalu snižuje, aby odmaturovali skoro všichni.

reklama
Fotogalerie