Články k tématu: Kobra (policejní tým)

Policie chce obžalobu šesti lidí z korupce a krácení DPH

27.03. 11:54

Praha/Brno - Policie navrhla obžalovat bývalého ředitele územního pracoviště finančního úřadu v Brně z braní úplatků a zneužití pravomoci a dalších pět lidí z krácení DPH či podplácení. Stát připravili podle detektivů o 26 milionů korun. Na webu policie to dnes uvedl mluvčí Národní centrály proti…

Komárek kritizoval policejní reformu, teď bude pracovat na finanční správě

18.02. 14:49

Praha - Bývalý detektiv Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Jiří Komárek, který patřil s šéfem útvaru Robertem Šlachtou k hlavním kritikům reorganizace policie, nastoupí na finanční správu, která spadá pod ministerstvo financí vedené Andrejem Babišem (ANO). Informuje o tom deník Právo.

Babiš se raduje: Daňová Kobra zachránila za tři roky několik miliard

26.01. 15:33

Jíloviště (u Prahy) - Speciální jednotka Daňová kobra zabránila od svého založení před třemi lety daňovým únikům za 7,66 miliardy korun. Funguje již také tým Hazardní Kobra, který se věnuje potírání nelegálního hazardu, zejména na ilegální herny fungující na bázi V.I.P. klubů či kvízomatů.

reklama

Tým Daňová Kobra navrhl obžalovat tři lidi kvůli krácení daní za miliony korun

12.12. 13:37

Praha - Policisté z týmu Daňová Kobra navrhli obžalovat tři lidi, kteří fiktivními obchody způsobili Česku krácením daně škodu 112 milionů korun. V případě prokázání viny jim hrozí až deset let vězení.

Daňová kobra chce obžalovat čtyři lidi, měli prý způsobit škodu za 166 milionů

23.08. 13:22

Praha - Takzvaná Kobra navrhla obžalovat čtyři lidi, kteří měli krácením daně způsobit škodu přes 166 milionů korun. V případě prokázání viny jim hrozí až deset let za mřížemi, všichni jsou stíháni na svobodě.

Policejní tým Kobra dokázal uchránit už miliardy korun

10.08. 13:52

Praha - Za dobu své existence už takzvaná Kobra uchránila státnímu rozpočtu téměř 6,2 miliardy korun. Jen za první pololetí letošního roku se jim podařilo zachránit ještě před vznikem škody či zajistit na náhradu již vzniklé škody více než 2 miliardy korun. Uvedla to Finanční správa na svém webu.

Speciální tým Kobra obvinil dalších pět lidí ve své první kauze okolo obchodů s nanodisky

02.07. 11:15

Praha - V kauze fiktivních obchodů s nanodisky je kvůli daňovým podvodům za téměř 200 milionů korun celkem stíháno devět lidí. Pět osob speciální tým Kobra nově obvinil také z praní špinavých peněz.

reklama
Fotogalerie