Články k tématu: Krajčo, Richard

Richard Krajčo prozradil drsnou pravdu o duetu Gotta s dcerou Charlotte

15.10. 11:26

V pátek a v sobotu se celé Česko loučilo s Karlem Gottem. Richard Krajčo byl jedním z posledních lidí, se kterým mnohonásobný slavík před svou smrtí spolupracoval. Napsal pro něj píseň Srdce nehasnou. Mnozí měli za to, že jde o jakési Gottovo rozloučení s blízkými i fanoušky. Jak teď sám Krajčo…

Klus se pustil do Richarda Krajča: Když si něco bereš od Babiše, přiznej to. Jinak je to habaďůra.

10.06. 20:19

Praha - Písničkář Tomáš Klus kritizuje svého kolegu Richarda Krajča. Nelíbí se mu, jak se pokouší nenápadně vystupovat a podporovat současného premiéra Andreje Babiše. Bylo by fér přiznat, že ti dává peníze, vzkazuje Krajčovi Klus.

Skupina Kryštof slaví 25 let: Na Strahov dorazily desítky tisíc lidí

16.09. 19:18

Praha - Kapela Kryštof slaví 25 let. Podle pořadatelů je 40.000 vstupenek na dnešní show na fotbalovém stadionu Evžena Rošického na pražském Strahově vyprodaných, na nedělní koncert ještě zbývají vstupenky k stání.

reklama

Jednoho dne se vrátíš, Věrko. Nad smrtí zpěvačky truchlí Sobotka, Herman i Krajšo

27.03. 12:47

Praha - Česko dnes zarmoutila zpráva o úmrtí zpěvačky Věry Špinarové. Majitelka nenapodobitelného sytého hlasu, která loni 23. prosince oslavila pětašedesátiny, patřila ke stálicím tuzemské populární hudby. Truchlí hudebníci, vyjádřil se i premiér Bohuslav Sobotka.

Richard Krajčo věnuje píseň lidem s roztroušenou sklerózou

17.05. 11:09

Liberec - Frontman jedné z nejlepších a nejoblíbenějších kapel v České republice Kryštof - Richard Krajčo, bojuje svým hlasem proti roztroušené skleróze. O této závažné nemoci napsala Hanka Robinson píseň, která bude již zanedlouho venku.

Vtip na účet Krajča skončil hádkou tří českých kapel

03.05. 16:53

Praha - Obyčejně česká hudební scéna působí poměrně přátelsky a příjemně, muzikanti a kapely spolu často velmi dobře vychází a vzájemně se podporují. Tentokrát se ale mezi známými českými kapelami šíří negativní emoce. Frontman kapely Kryštof Richard Krajčo se pohádal s členy hned tří kapel, přitom…

reklama
Fotogalerie