Články k tématu: Krása, Václav

Rada postižených žádá senátní návrh penzí

21.08. 17:14

Praha - Národní rada osob se zdravotním postižením (NRZP) dnes vyzvala poslance, aby hlasovali pro senátní verzi důchodové novely, která zvyšuje penzi o tisíc korun po 25 letech v důchodu. Vládní návrh je úspornější, počítá s tisícikorunou navíc pro lidi nad 85 let. Podporují ho koaliční ANO a ČSSD…

Rada postižených se zlobí: Lékařská posudková služba nestíhá termíny, chceme změny

24.08. 16:56

Praha - Národní rada zdravotně postižených (NRZP) si stěžuje na lékařskou posudkovou službu. Ta nestíhá vyřídit posudky zdravotního stavu v termínech stanovených správním řádem. Na problém již dříve upozornily zdravotní pojišťovny.

Pojišťovny chtějí po postižených vozíky. Ti na ně sami doplácejí

20.07. 14:22

Praha - Zdravotní pojišťovny vyžadují po uplynutí užitné doby zpět invalidní vozíky i další pomůcky na míru, na které si lidé museli připlatit desetitisíce korun. Tuto praxi kritizuje Národní rada osob se zdravotním postižením (NRZP).

reklama

Změni se minimální mzda? Zdravotně postižení ji chtějí srovnat

01.08. 16:37

Praha - Šéf Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása požádal premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) o urychlené jednání ohledně minimální mzdy zaměstnanců s invalidním důchodem.

Elity nerespektují rozhodnutí voličů. Krása spojuje brexit s vítězství Zemana ve volbách

27.06. 10:38

Praha - Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása hodnotí výsledek referenda o brexitu podobnou formou, jako vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách. Upozorňuje totiž, že některé elity nerespektují rozhodnutí voličů a neumí se s ním smířit.

reklama
Fotogalerie