Články k tématu: Kraus, Jan

Jan Kraus odešel z rozhovoru. S takovou pí**u Tacheci, nemělo smysl se bavit... Takhle utekl z iDnesu

Aktualizovali jsme 11.1.2019, 22:39, 07.01. 09:55

Herec, moderátor a bavič Jan Kraus byl pozván do pořadu konkurenčního serveru iDnes.cz, který moderuje Barbora Tachecí. Zde měl diskutovat nad politickou situací v ČR. Rozhovor se sice konal loni na podzim, ale stojí zato

Jana Krause podvedli? Nic jsem si neobjednal a teď prý mám platit, diví se

Aktualizovali jsme 12.10.2018, 22:35, 12.10. 16:05

Moderátor a bavič Jan Kraus zahájil tentokrát svou show poněkud netradičně. Protože se pořad předtáčel předem, nemohl v něm reagovat na aktuální politické dění a výsledky komunálních voleb.

Kraus běduje: Volby se blíží. Přijdou nás draho tak jako tak

05.10. 09:25

Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show na Primě pozastavil nad nadcházejícími komunálními a senátními volbami. Postěžoval si na volební lístky, zároveň ale lidem poradil, jak to udělat, aby si volby užili.

reklama

Kraus se podivuje nad chováním Čechů: Já bych nic takového neudělal

29.06. 08:25

Praha - Jan Kraus se ve své show před prázdninami pozastavil nad tím, že jsou si někteří Češi schopni půjčit na dovolenou. On sám tomu prý nerozumí. Zmínil také kauzu nových dresů pro českou hokejovou reprezentaci.

No to nám ještě chybělo. Kraus si postěžoval, co ho trápí

01.06. 13:09

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show pozastavil nad tím, jak jsou v Česku každoročně ostře sledovány maturity. Poukázal na to, že jinde se z nich takový cirkus nedělá. A přestože se v souvislosti s nimi pravidelně objevuje řada problémů, není to to jediné, s čím se naše země potýká.

Kraus se zlobí na politiky: Stát nedovoleně zasahuje do mých soukromých osobních svobod

14.05. 07:49

Praha - Moderátor Jan Kraus si ve své show postěžoval na to, že jsou obchody ve státní svátky zavřené. Podle něj by se například Den vítězství měl slavit úplně jinak než tím, že se zhasnou a zavřou obchody. Navíc podle něj stát v tomto případě až příliš zasahuje do práv jedince.

Jan Kraus otevřeně promluvil o své autonehodě a o"škrabalech", kteří ji rozmázli

06.04. 14:41

Praha - Jan Kraus se ve své show na Primě pochlubil, že po dvou letech vyhrál spor s vydavatelstvím Borgis a.s.kvůli článku o jeho údajné autonehodě z roku 2016. Kromě omluvy získal i finanční odškodnění. Navíc popsal, jak se všechno ve skutečnosti událo.

Taková tragikomedie, začíná toho na mě být moc. Kraus se rozvyprávěl a je to dost smutné

Aktualizovali jsme 29.3.2018, 22:11, 27.03. 08:07

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show pozastavil nad zprávou, že má být Radovan Krejčíř -český podnikatel odsouzený za trestnou činnost, známý svým útěkem policii - vydán do České republiky. Podle Krause ho úřady mohou rovnou propustit, protože zcela jistě zase uteče.

Politici slibovali a nic se nestalo. Možná přestanu platit daně a hotovo, naštval se Kraus

19.03. 08:08

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show zamyslel nejen nad finanční gramotností Čechů, ale i nad složitostí daňového systému. Politici podle něj slibují, že placení daní bude jednodušší. Jenže tyto plány zůstávají jen na papíře. A tak navrhl radikální řešení.

Jste zacházející smrad, vzkázal novinářům Kraus. Co ho tak vytočilo?

Aktualizovali jsme 23.2.2018, 22:11, 23.02. 14:41

Praha - Ve své pravidelné show se moderátor a bavič Jan Kraus pustil do médií, která podle něj často zkreslují pravdu a lidé se pak nevyznají v tom, co je lež a co pravda. Navíc se pustil i do Českého rozhlasu, který vydal nepříliš pěkný článek o zlaté Ester ledecké.

Kraus promluvil o přelomových událostech: Měl jsem slzy v očích. A cítil jsem ponížení

Aktualizovali jsme 16.2.2018, 16:09, 16.02. 10:38

Praha – Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show vrátil k události, kterou sledoval celý svět - start rakety Falcon Heavy soukromé americké společnosti SpaceX a následný návrat jejích nosičů. Poukazoval na to, co vše dokáže vytvořit lidský mozek. A že v Česku se řeší naprosto jiné problémy.

Kraus má jasno: Nemáte rádi Zemana? Zklamat už nás nemůže

05.02. 09:28

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show vrátil k výsledkům prezidentských voleb. přiznal, že on není právě fanoušek znovuzvoleného prezidenta Miloše Zemana. Pro lidi, kteří jej nevolili, má ale prý dobrolu zprávu - "Nemůže nás zklamat," vzkázal Čechům.

Kraus upozorňuje politiky: Nesahejte na to!

18.01. 13:15

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své pravidelné show vrátil k tématu prezidentských voleb, které v těchto dnech rezonuje ve společnosti. Pak ale přešel k jinému a méně diskutovanému tématu.

Jsem blbej a vadnej? Když to tak poslouchám, mám chuť volit Zemana, přiznal Kraus

12.01. 12:18

Praha - Moderátor a herec Jan Kraus se po Novém roce ve své show vyjádřil k tomu nejdůležitějšímu, co Čechy letos čeká - k volbě prezidenta. Přiznal, že ho rozčilují některé debaty, které se ve společnosti i na sociálních sítích vedou. Právě kvůli nim je prý v pokušení volit Miloše Zemana, i když…

Nečas a Nagyová? To je obrovská láska, ale my jsme byli v obrovském nebezpečí, spustil Kraus

Aktualizovali jsme 1.12.2017, 22:08, 01.12. 11:17

Praha – Soud za zneužití Vojenského zpravodajství uložil Janě Nečasové (dříve Nagyové) dvouletý podmíněný trest a pětiletý zákaz činnosti ve vedoucích funkcích státní správy. Obžalovaní zpravodajci dostali podmínky od 18 do 20 měsíců. Podle Jana Krause je tato kauza příkladem osudové lásky – skoro…

Je to hrůza, jak to u nás chodí. Jan Kraus se zaměřil na problém, který se dotýká všech Čechů

Aktualizovali jsme 24.11.2017, 21:53, 24.11. 13:10

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus si ve své show postěžoval na stát a české úřady. Popisoval, jak i v dnešní době plné technologií některé úřady fungují jako před 100 lety. Vše ilustroval na jednom svém zážitku.

Kraus ostře: Babiš je hloupý. Jak vpadá chytrý člověk?

Aktualizovali jsme 19.11.2017, 22:04, 18.11. 16:28

Praha - Nedivím se, že se nikdo nechce s Andreem Babišem do vlády, přiznal ve své show Jan Kraus. Podle něj má totiž práce mimo vládu celou řadu výhod. Dodal také, že Babiš je v tomto směru hloupý

Jan Kraus hodnotí výsledek voleb: To nikdo v Evropě nemá, bude to karneval

Aktualizovali jsme 27.10.2017, 22:24, 27.10. 12:36

Praha – Moderátor a bavič Jan Kraus ve své show nemohl opomenout volby a především jejich výsledek. Podle něj teď Češi mají to, co nikde jinde v Evropě není. Naznačil také, jak by mohl vypadat průnik programů některých stran ve Sněmovně.

Pamatuju si, jak to bylo dřív. Kraus se rozpovídal o problému, který trápí všechny Čechy

Aktualizovali jsme 26.9.2017, 23:00, 22.09. 11:53

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show vrátil ke dvěma událostem, které hýbou Českou republikou. První z nich jsou potyčky mezi taxikáři a řidiči Uberu v Praze na letišti. Pak se zmínil o problému, který se dotýká všech. Peprně okomentoval cenu másla.

To je vizitka nekulturnosti, je to katastrofa. Kraus se ostře pustil do Zaorálka

Aktualizovali jsme 18.9.2017, 22:06, 15.09. 12:38

Praha – Moderátor a bavič Jan Kraus se vrátil po prázdninách zpět na televizní obrazovky a hned se ve své show pustil do českého ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka. Tomu kvůli sporné návštěvě Národního divadla vyčetl, že se neumí chovat.

Naše děti budou nekonkurenceschopné, budou blbé. Jana Krause vytočila situace v Česku

Aktualizovali jsme 30.6.2017, 22:29, 30.06. 08:01

Praha - Česká republika se potýká se závažnými problémy, které není možné napravit přes noc. Nejen, že se potýká s nedostatkem učitelů, ale také jim špatně platí. Naše děti budou takzvaně nekonkurenceschopné, budou blbé a nemůžou za to. Nedostanou to, na co mají právo, ten největší majetek a jediný…

ČSSD to pořádně schytala: Stává se z vás parta komiků. I já jsem OSVČ, vzkazuje Kraus

23.06. 11:20

Praha - Hodně tvrdě se do sociálních demokratů navezl moderátor a bavič Jan Kraus. Ve své show se zaměřil na dění kolem strany, na výměnu ve vedení sociální demokracie, na její program i výrok o OSVČ. A rozhodně se nedá říct, že by byl z nápadů ČSSD nadšen.

Otráví Zeman královnu Alžbětu II. nikotinem? Venkovani z Hradu jedou na návštěvu, baví se Jan Kraus

16.06. 10:32

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se na začátku své show zaměřil na blížící se návštěvu prezidenta Miloše Zemana a jeho manželky Ivany ve Velké Británii, kde se mají setkat s královnou Alžbětou II. Přidal proto několik rad, jak se správně chovat a jak třeba udělat pukrle.

Česká bombardovačka, politici se navzájem snaží poničit a doplatí na to, tvrdí Kraus

02.06. 08:51

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show vrátil k vládní krizi, která je podle všeho u konce. Pak také připomněl nehodu policejního superauta, ve kterém havaroval i hradní protokolista Vladimír Kruliš. Podle Krause to připomínáob líbeé vtipy o policii.

reklama

Fotogalerie