Články k tématu: Krejčíř, Radovan

Krejčířovu velkou vilu nikdo nechce, nevydařila se ani sedmá dražba

06.08. 15:16

Vila odsouzeného Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy stále nemá nového majitele. Dnešní další pokus o její vydražení opět nebyl úspěšný. Do dražby s vyvolávací cenou 21,1 milionu korun se nikdo nepřihlásil. Vyplývá to z informací na portálu e-drazby.cz. Pokusy vydražit větší ze dvou…

Krejčířovu vilu zachvátily plameny. Co způsobilo rozsáhlý požár?

Aktualizovali jsme 20.8.2019, 14:53, 20.08. 07:23

Pravděpodobnou příčinou vzniku požáru někdejší vily uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy je nedbalost nebo úmysl. Hasiči požár uhasili zhruba po devíti hodinách kolem 11:00. Na místě zůstávají vyšetřovatelé, kteří se snaží zjistit přesnou příčinu požáru.

Krejčířova bolavá záda potřebují pěnovou matraci, žádá snacha

12.05. 04:35

Český gangster Radovan Krejčíř vězněný v Jihoafrické republice potřebuje svou pěnovou matraci. Upozornila na to podle jihoafrického serveru IOL mluvčí rodiny Marlene Krejčířová, což je snacha uprchlého Čecha.

reklama

V JAR byl zavražděn mafiánská boss, který svědčil proti Krejčířovi

26.09. 19:05

Johannesburg - Na předměstí jihoafrického Johannesburgu byl v pondělí brutálně zavražděn srbský podnikatel a podle jihoafrických médií mafiánský šéf Djordje Mihaljević. V roce 2013 vypovídal jako svědek obžaloby proti Čechovi Radovanu Krejčířovi v případu praní špinavých peněz, napsal dnes…

Krejčíř přijde o občanství? Seychelský prezident mu chce zatopit

15.09. 17:22

Victoria - Seychelský prezident Danny Faure chce zbavit uprchlého českého podnikatele Radovana Krejčíře občanství tohoto státu ležícího v Indickém oceánu. Podle Seychelské tiskové agentury o tom informoval tento týden na tiskové konferenci.

Vězněný Krejčíř v JAR hrozí: Pošlete mě domů, nebo vám uteču

05.09. 13:42

Johannesburg - Radovan Krejčíř, který si v Jihoafrické republice odpykává trest za pokus vraždu a únos, se chce vrátit do České republiky. Jeho právník varoval ministra spravedlnosti JAR, že pokud nebude vydán, může se Krejčíř opět pokusit uprchnout. Zároveň advokát naznačil, že jihoafrického…

Krejčíř se chce za každou cenu dostat do Česka. Najal si špičkové právníky

01.09. 16:13

Johannesburg - Čech Radovan Krejčíř vězněný v Jihoafrické republice za únos a pokus o vraždu sestavil tým obhájců zahrnující i některé špičkové právníky v zoufalé snaze dosáhnout návratu do vlasti. Uvedl to dnes jihoafrický server IOL.

Krejčíř poskytl rádiu nepovolený rozhovor přímo z cely,. Činitelé JAR se prý proti němu spikli

14.08. 16:08

Johannesburg - Uprchlý Čech Radovan Krejčíř poskytl z vězeňské cely v JAR pomocí propašovaného mobilního zařízení rozhovor pro místní rozhlasovou stanici Talk Radio 702. Obvinil v něm jihoafrické činitele, že se vůči němu spikli.

Krejčíř v JAR trpí? Obvinil jihoafrické činitele z mučení a falšování důkazů

06.08. 12:32

Johannesburg - Uprchlý český podnikatel Radovan Krejčíř obvinil vysoké policejní představitele JAR a vlivného politika vládnoucí strany Africký národní kongres (ANC) z mučení. Prý vykonstruovali jeho stíhání a stíhání dalších dvěma mužů odsouzených za únos a mučení Bhekiho Lukheleho. O kauze…

Krejčíř si stěžoval na podmínky ve vězení v JAR, česká diplomacie ho podpořila

17.07. 21:53

Praha/Johannesburg - Česká diplomacie se postavila na stranu uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře, který si stěžuje na podmínky v jihoafrickém vězení. Problémem jsou především rozměry jeho cely.

Krejčíř si stěžuje na vězení v JAR: Jsem jak zvíře v kleci, nutí mi africké jídlo

Aktualizovali jsme 12.7.2018, 22:10, 12.07. 19:16

Johannesburg - Uprchlý český podnikatel Radovan Krejčíř podal několik stížností jihoafrickým úřadům. Prý se ho snaží zabít tím, jaké podmínky mu vytvořily ve věznici.

Pechan a Zagora z Krejčířova gangu si odpykají pět let

06.06. 12:46

Praha - Pětiletý trest pro bývalého obchodního ředitele Čepra Martina Pechana za pokus o vytunelování podniku platí. Aleš Zagora si odpyká stejně dlouhý trest za činnost v gangu Radovana Krejčíře a za padělání peněz. Verdikt Vrchního soudu v Praze je pravomocný.

O Krejčířovu vilu není zájem, do dražby se nikdo nepřihlásil

29.05. 12:52

Praha - Ani do dalšího pokusu o dražbu větší černošické vily uprchlého Radovana Krejčíře, který si v Jihoafrické republice odpykává trest 35 let vězení, se nepřihlásil žádný zájemce. ČTK to dnes sdělila mluvčí Exekutorské komory ČR Martina Houšková. Nový pokus by měl být podle ní do půl roku.…

Podnikatelské baroko netáhne? O Krejčířovu vilu není zájem

28.05. 16:25

Praha - Do dalšího pokusu o dražbu větší vily uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy, která je plánována na úterý od 11:00, se do dnešních 14:00 nepřihlásil žádný zájemce. ČTK to sdělila mluvčí Exekutorské komory ČR Martina Houšková. Podle ní je tak pravděpodobné, že pokus o…

Taková tragikomedie, začíná toho na mě být moc. Kraus se rozvyprávěl a je to dost smutné

Aktualizovali jsme 29.3.2018, 22:11, 27.03. 08:07

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show pozastavil nad zprávou, že má být Radovan Krejčíř -český podnikatel odsouzený za trestnou činnost, známý svým útěkem policii - vydán do České republiky. Podle Krause ho úřady mohou rovnou propustit, protože zcela jistě zase uteče.

Pražský vrchní soud potvrdil Radovanu Krejčířovi 15 let za zločiny spáchané v ČR

28.03. 10:58

Praha - Vrchní soud v Praze zamítl odvolání Radovana Krejčíře. Souhrnný trest 15 let vězení včetně pětiletého zákazu činnosti ve statutárních orgánech firem je tak pravomocný.

Radovan Krejčíř může být vydán u JAR do ČR

17.03. 15:10

Johannesburg/Praha - Uprchlý podnikatel Radovan Krejčíř může být vydán do České republiky. Rozhodl o tom v pátek soud v Jihoafrické republice, kde si Krejčíř odpykává trest za kriminální činnost. V Česku byl odsouzen za podvody a české úřady usilují o jeho vydání.

Radovan Krejčíř měl podle nahrávek styky s mafiánským bossem

03.01. 18:57

Kapské Město - Čech Radovan Krejčíř se prý domlouval na „vyzvednutí dluhu" s místním mafiánským bossem Nafizem Modackem. Tvrdí to policie Kapského města s odkazem na audionahrávku z loňského září.

Manželka Radovana Krejčíře neuspěla se stížností, vila zůstává v exekuci

17.10. 10:35

Brno - Ústavní soud (ÚS) domítl stížnost manželky Radovana Krejčíře ve sporu o vyloučení luxusní vily v Černošicích u Prahy z exekuce. V rezidenci, ze které podnikatel uprchl, je tajná místnost, squashové kurty, luxusní mramorové schodiště i akvárium, v němž Krejčíř choval žraloka.

Krejčířova vila netáhne: Dražba se bude opakovat, cena nemovitosti klesne

19.09. 16:26

Praha - Do první dražby vily, ze které před 12 lety uprchl policii Radovan Krejčíř, se dnes nepřihlásil žádný zájemce. Exekutoři dnes nemovistost nabízeli v elektronické dražbě za 64,86 milionu korun. Příště by vyvolávací cena měla začínat zhruba na 49 milionech korun.

Krejčíř za únos Konečného trestán nebude, státní zástupce stížnost nepodal

12.09. 13:30

Praha - Státní zástupce si nepodal stížnost proti rozhodnutí pražského městského soudu, který letos v červenci zastavil stíhání Radovana Krejčíře pro neúčelnost. Uprchlý český podnikatel, který je momentálně ve vězení v JAR, tak nebude potrestán za únos podnikatele Jakuba Konečného.

Soud zastavil stíhání Krejčíře za únos podnikatele Konečného, další trest by prý neměl význam

25.07. 16:38

Praha - Pražský městský soud dnes znovu zastavil trestní stíhání Radovana Krejčíře za údajný únos podnikatele Jakuba Konečného. Případný uložený trest by totiž neměl význam vedle dalších trestů, které již Krejčíř dostal.

Krejčíř se opět pokusil utéct z vězení

20.07. 08:50

Pretoria - Radovan Krejčíř, který si v Jihoafrické republice odpykává 35letý trest, byl kvůli dalšímu pokusu o útěk převezen do věznice s maximální ostrahou. Minulý týden se soud v JAR zabýval Krejčířovou stížností na podmínky, jaké má za mřížemi.

Luxusní vila Krejčíře v Černošicích dál patří do exekuce, soud zamítl stížnost jeho manželky

09.06. 16:33

Brno - Nejvyšší soud odmítl dovolání Krejčířovy manželky Kateřiny, která se snažila z exekuce vyloučit vilu v Černošicích u Prahy. Exekutoři na začátku letošního roku už vydražili takzvanou menší vilu Radovana Krejčíře, který je momentálně ve vězení v JAR.

reklama
Fotogalerie
google-site-verification: google572aa3d56eb08979.html