Články k tématu: Krnáčová, Adriana

Krnáčová chce o situaci v taxislužbě hovořit s Babišem

13.02. 21:58

Praha - Pražská primátorka Adriana Krnáčová se chce sejít s premiérem v demisi Andrejem Babišem (oba ANO) kvůli problémům taxislužby. Řešit s ním chce situaci kolem společností sdílené ekonomiky Uber a Taxify.

Taxikáři by neměli při protestech blokovat ulice, tvrdí Krnáčová

05.02. 19:01

Praha - Taxikáři by neměli při protestech proti službám typu Uber blokovat ulice hlavního města. Není to řešení a na svou stranu si nikoho nezískají, sdělila ČTK pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO).

Krnáčová žádá, aby Uber začal dodržovat zákony

11.01. 18:06

Praha - Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) vyzývá společnost Uber, aby respektovala rozhodnutí evropského soudu a začala dodržovat platnou legislativu.

reklama

TOP 09 žádá hlavu Krnáčové. Po zřícení lávky odjela na ples, pak na dovolenou

13.12. 14:25

Praha - Pražská TOP 09 bude požadovat po vedení města vyvození politické zodpovědnosti za spadlou lávku v Troji. Pokud se tak nestane, navrhne odvolání primátorky Adriany Krnáčové (ANO). Tu opoziční zastupitelé kritizovali také za to, že se podle nich události dostatečně nevěnovala.

Zřícenou lávku nahradí provizorní most, byla údajně ve velmi špatném stavu

02.12. 20:42

Praha - Pražská primátorka Adriana Krnáčová chce přezkoumat poslední posudek, který hodnotil stav lávky v Praze-Troji. Je starý tři týdny a na riziko neupozornil.

Krnáčová taxikáře nepřesvědčila. Ve středu znovu zablokují Prahu

14.11. 10:08

Praha - Výzva pražské primátorky Adriany Krnáčové (ANO) taxikářům, aby odvolali středeční protest proti Uberu, se minula účinkem. Zástupce Sdružení českých taxikářů řekl, že taxikáři neustoupí a budou podobně jako dřív protestovat pomalou jízdou ulicemi.

Primátorka Krnáčové jednání pražských zastupitelů po dvou minutách ukončila

19.10. 11:45

Praha - Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) dnes po dvou minutách ukončila mimořádné jednání zastupitelů, které mělo projednávat dostavbu vnitřního okruhu z Pelc-Tyrolky na Špejchar. Náhradní termín zasedání zatím nebyl stanoven.

V Praze byl odhalen základní kámen pomníku Marie Terezie

13.05. 20:03

Praha - V pražském parku u Prašného mostu odhalili základní kámen budoucího pomníku Marie Terezie, od jejíhož narození dnes uplynulo 300 let. Pomník s vodním prvkem by se měl stát dominantou prostoru. Na jeho realizaci bude zapotřebí získat tři miliony korun.

Krnáčová: Pokud je Březina mezi obviněnými, ať odstoupí

03.05. 18:22

Praha - Pražský zastupitel ČSSD Karel Březina by měl odstoupit, pokud figuruje mezi obviněnými v souvislosti s dnešním zásahem policie v sídle Fotbalové asociace ČR (FAČR), řekla ČTK primátorka Adriana Krnáčová (ANO). V případě, že bude Březina obviněn, chce o situaci jednat koaliční s ČSSD. V…

Studentský majáles začíná: Centrem Prahy prošel rej masek, průvod zahájila Krnáčová

29.04. 20:05

Praha - Desítky studentů dnes dopoledne zaplnily prostor na křižovatce ulic Vodičkova a Jungmannova v centru Prahy. Někteří na sobě měli masky a kostýmy. Neklamné znamení, že začal majáles.

Praha chce zavést vyhlášku o venčení psů

14.01. 12:16

Praha - Pražský magistrát chce znovu zavést vyhlášku o volném pobíhání psů. Informaci ČTK potvrdila primátorka Adriana Krnáčová (ANO).

Čunek je nejoblíbenějším českým hejtmanem, ukázal průzkum

20.12. 11:14

Praha - Vůbec prvnímu měření oblíbenosti hejtmanů po říjnových krajských volbách dominuje zástupce Zlínského kraje Jiří Čunek (KDUČSL). Druhé místo opanoval staronový jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD). Bronzovou příčku popularity obsadil rovněž staronový hejtman za Starosty Martin Půta (STAN), z…

ODS vystavila vedení Prahy vysvědčení. Výsledek je ostudný

24.11. 14:45

Praha - Vedení Prahy selhává v oblasti dopravy, rozvoje města nebo zavedení takzvaného chytrého města, zní z ODS. Vedení metropole vystavila opoziční strana vysvědčení s třemi pětkami.

Radní města Prahy schválili rozpočet, chtějí investovat 14 miliard korun

08.11. 13:51

Praha - Radní české metropole dnes schválili rozpočet města. Praha by podle něj měla v příštím roce hospodařit s výdaji 62,2 miliardy a příjmy 47,2 miliardy korun.

Sobotka ve čtvrtek ocení Bradyho medailí

26.10. 16:54

Praha - Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) udělí Jiřímu Bradymu pamětní medaili Karla Kramáře ve čtvrtek dopoledne v Kramářově vile. Primátorka hlavního města Adriana Krnáčová (ANO) dnes Bradymu udělí na Staroměstské radnici Klíč od obce pražské.

Smlouva DPP s firmou Rencar je nevýhodná, tvrdí Krnáčová

27.09. 17:50

Praha - Pražský dopravní podnik (DPP) by měl ukončit smlouvu s reklamní společnosti Rencar. Smlouva je pro podnik nevýhodná, sdělila dnes ČTK primátorka Adriana Krnáčová (ANO).

Další střet v pražském zastupitelstvu: TOP 09 chce rezignaci náměstkyně

23.09. 15:19

Praha - Pražská TOP 09 vyzvala náměstkyni primátorky Petru Kolínskou (SZ/Trojkoalice) k rezignaci. Důvodem je úterní odvolání ředitele Institutu plánování a rozvoje (IPR) Petra Hlaváčka. ČTK to sdělila krajská manažerka TOP 09 Eva Marečková.

Pražské zastupitelstvo i přes slib Krnáčové neprojedná okruh ani Lítačku

06.09. 18:39

Praha - Pražští zastupitelé na řádném jednání 15. září přes slib primátorky Adriany Krnáčové (ANO) neprojednají dostavbu Pražského okruhu ani problematiku karty Lítačka.

Krnáčová porušila zákon, zuří TOP 09 a Piráti. Podávají stížnost na ministerstvu

Aktualizovali jsme 5.9.2016, 12:06, 05.09. 11:26

Praha - Primátorka Adriana Krnáčová (ANO) údajně porušila zákon o hlavním městě Praze, když na žádost opozice nesvolala mimořádné jednání zastupitelstva. Zastupitelé za TOP 09 a piráty proto podají k ministerstvu vnitra stížnost.

Krnáčová osobně dohlédne na akci Martina Konvičky

01.09. 15:53

Praha - Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) chce dohlédnout na demonstraci Iniciativy Martina Konvičky (IMK), která se má konat 11. září před velvyslanectvím Saúdské Arábie v Bubenči.

Přiletí pandy do Prahy? Vedení odcestuje na návštěvu Pekingu a Šanghaje

27.08. 10:49

Praha - Vedení Prahy dnes odcestuje na návštěvu do Pekingu a Šanghaje. Představitelé české metropole tam jedou na pozvání tamních primátorů a budou jednat mimo jiné o kultuře, cestovním ruchu či chovu chráněných pand velkých v pražské zoo.

Vedení Prahy pojede do Číny, Krnáčová chce pro zoo půjčit pandu

26.08. 16:26

Praha - Vedení české metropole odcestuje do Číny v sobotu 27. srpna 2016. Delegace v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) bude jednat s představiteli Pekingu a Šanghaje o spolupráci v oblasti kultury či cestovního ruchu. Hovořit se má také o zapůjčení pandy pro pražskou zoo.

Vypovězení smlouvy s JCDecaux by bylo rizikové, ukázala analýza

26.08. 11:37

Praha - Předčasné ukončení smlouvy s firmou JCDecaux (JCD), která pro Prahu zajišťuje mobiliář, nebo její zpochybnění ze strany města by bylo spojeno s právní nejistotou a riziky.

Opozice chce mimořádné jednání zastupitelů Prahy

25.08. 15:34

Praha - Opoziční zastupitelé z ODS, TOP 09 a Pirátů dnes podali žádost o svolání mimořádného jednání pražského zastupitelstva. Důvodem je podle zástupců stran nečinnost vedení Prahy při řešení problémů jako je stavba metra D, Pražského okruhu nebo problém karty MHD Lítačka.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací