Články k tématu: Kruliš, Vladimír

Kruliš se stal šéfem hradního protokolu. "Proslavil" se havárií v policejním supervoze

01.02. 13:57

Praha - Šéfem protokolu se v Kanceláři prezidenta republiky stal Vladimír Kruliš (36). Ve funkci nahradil Miroslava Sklenáře, který se vrací do čínské CEFC. Kruliš dosud působil jako zástupce ředitele protokolu.

Policistu, který spolu s hradním protokolářem Krulišem boural v BMW, propustili z nemocnice

23.08. 12:16

Brno - Policista, který měl konci května nehodu v hybridním BMW spolu se zástupcem šéfa hradního protokolu Vladimírem Krulišem, byl propuštěn z nemocnice.

Hradní protokolář Kruliš po nehodě v policejním BMW opustil nemocnici

19.06. 17:05

Brno - Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš, který se léčil po nehodě policejního BMW, dnes opustil Fakultní nemocnici Brno. Policista, kterého při řízení postihla mozková příhoda, stále zůstává hospitalizován.

reklama

Havarované BMW v době nehody řídil policista, uvedli vyšetřovatelé z GIBS

08.06. 12:00

Praha – Ze závěrů  šetření generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) vyplývá, že luxusní policejní auto značky BMW, které havarovalo minulý týden na Brněnsku, skutečně řídil policista.

Kruliš už opustil brněnskou nemocnici, kvůli nehodě v policejním BMW tam strávil týden

05.06. 22:11

Praha - Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš už byl propuštěn z brněnské nemocnice. Spolupracovník prezidenta Miloše Zemana se tu týden léčil ze zranění po nehodě policejního BMW i8.

Zeman prozradil, proč jel Kruliš v policejním BMW

31.05. 17:42

Brno - Prezident Miloš Zeman dnes ukončil návštěvu Jihomoravského kráje. Na závaeřejné tiskové konferenci se vrátil ke kauze havárie policejního BMW. Přítomnost zástupce šéfa hradního protokolu Vladimíra Kruliše ve voze zdůvodnil jeho láskou ke sportovním autům.

Kruliš má po nehodě v BMW zlomené dva obratle, policejní vůz neřídil, tvrdí Zeman

31.05. 15:50

Kuřim - Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš má po nehodě v policejním sportovním vozidle zlomené dva obratle, ale nemá zasaženou míchu. Prezident Miloš Zeman to řekl dnes při debatě s obyvateli Kuřimi na Brněnsku. Podle Zemana je nepravdivá informace, že Kruliš policejní vozidlo řídil,…

Miloš Zeman navštívil zraněného protokoláře Kruliše

30.05. 21:31

Brno - Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimíra Kruliše po noční nehodě v policejním voze BMW i8 leží v traumacentru brněnské fakultní nemocnici v Bohunicích. Dnes vpodvečer jej navštívil prezident Miloš Zeman.

Kruliš se stal lídrem SPO ve Zlínském kraji

26.07. 09:35

Zlín - Vladimír Kruliš (34) z kanceláře prezidenta je lídrem Strany práv občanů pro volby do krajského zastupitelstva ve Zlínském kraji.

reklama
Fotogalerie