Články k tématu: Láska, intimnosti, vztahy

Lidská sexualita. Jak uvést v soulad očekávání mužů a žen?

08.08. 08:38

Moře, sex a slunce, praví píseň. Léto přeje sbližování a milostným hrátkám. Ty napomáhají tomu, abychom podpořili naši fyzickou i psychickou formu. Vztah mezi tělem a duchem je zřejmý, zvláště pokud jde o sexualitu. Vědecké práce ukázaly, že muži a ženy, kteří mají harmonický intimní život, mají…

Jak rozparádit partnera? Zkuste "chytré spodní prádlo"

01.12. 08:41

Nápad prodávat spodní prádlo se zabudovaným čipem, které pomůže uživatelům bojovat se závislostí na mobilních telefonech, původně zamýšlela německá telekomunikační společnost Deutsche Telekom jako drobný žert.

Jaromír Jágr: Ostrá slova o zlatokopkách! Kde balí nové holky?

29.08. 17:44

Jaromír Jágr má sice slavnou zahraniční hokejovou kariéru za sebou, přesto nadále plní přední stránky médií. Po jeho nevydařeném vztahu s Veronikou Kopřivovou celé Česko čeká, kdo bude jeho příští partnerkou. Pokud jí chce být zrovna vy, poradíme, kde hokejista "loví".

reklama

Lechtivý vědecký experiment: Jak spolu souvisí sex a čich?

12.07. 08:53

"Nemyj se, pospíším si a do osmi dnů jsem u tebe," psal Napoleon své manželce Josefině. Časy se naštěstí změnily, ale náš primitivní mozek, který se utvářel před miliony let, je možná méně civilizovaný, než bychom si pomysleli. V každém případě ta správná vůně umožňuje lépe si vychutnat sexuální…

Mladík dostal pusu od přítelkyně a umřel. Rodina je v šoku

12.05. 18:42

Přirovnání k polibku smrti v české politice není vůbec mimo realitu. Polibek zabíjel v Mexico City, a obětí je teprve sedmnáctiletý muž.

Žena se s mužem orálně milovala. Po chvíli bojovala v nemocnici o život, lékaři byli v šoku

Aktualizovali jsme 21.3.2019, 22:35, 20.03. 11:03

O tom, že i intimní hrátky mohou skončit téměř smrtí, vypovídá příběh jedenatřicetileté Španělky. Ta chvíli po té skončila v nemocnici, kde bojovala o život.

Co lidé hledají v posteli? Německý výzkum našel překvapivou odpověď

10.02. 15:59

Průkopnická studie německých odborníků zkoumala, jaký mohou mít povahové rysy partnera či partnerky vliv na náš sexuální život. Dle zkušeností mužů jsou tak v posteli lepší emočně labilní ženy, dámy si zase pochvalují sex s méně milými muži, kteří dokážou věnovat zvýšenou pozornost detailům. Pro…

Valentýn už dávno není o lásce. Pro Čechy má úplně jiný význam

10.02. 11:32

Průzkum mezi milleniály odhalil, že mladí lidé ve věku od 18 do 35 let mají k oslavám svátku zamilovaných pozitivní vztah. Zatímco ženy se spokojí s klidným večerem doma, muži preferují romantickou večeři ve dvou. Valentýnské dárky mnoho z nich vůbec neočekává. Důležitější je pro ně sex s partnerem…

Jak dosáhnout fungujícího vztahu? Existuje jediný recept, který funguje, ukázala studie

Aktualizovali jsme 10.1.2019, 22:24, 10.01. 11:48

Lidé po dlouhé generace hledají recept na šťastný a dlouhotrvající vztah. Někteří jistě řeknou, že jsou důležité společné zájmy, další vsází na romantiku a drobné pozornosti, jiní vidí klíč v toleranci a trpělivosti. Podle vědců existuje jedna věc, která může vztah výrazně ovlivnit – společný…

Je váš partner tím "pravým"? Napovědět by mohl vědecký test

10.01. 08:44

Tážete se, zda má váš milostný vztah naději na setrvání? Abyste zjistili, zda se k sobě s partnerem hodíte, zkuste si odpovědět na těchto sedm otázek, píše francouzský týdeník L´Express.

Nemoc, která plete psychiatrům hlavu. Co obnáší sexuální anorexie?

03.11. 17:47

Zájem o sex je přirozený, nicméně jsou lidé, kteří o něj mají jen malý zájem, nebo je jim zcela lhostejný. Věnoval se tomu nedávno i španělský list El País, neboť Španělsko právě diskutuje o takzvané sexuální anorexii, o formě úplného či téměř úplného odmítání sexu, za níž mohou stát velmi…

Zapomeňte na plastiky a cvičení. Experti prozradili, jak zaujmout opačné pohlaví

27.10. 12:42

Plastické operace, feromony, dieta, být silný a tajemný? Ale kdepak, podle vědců jsou klíčem k atraktivitě dobře čitelné emoce.

Chcete na rande či pohovoru udělat dobrý dojem? Tuto věc rozhodně nedělejte

24.10. 12:19

Pokud chcete při pracovním pohovoru či na prvním rande udělat dobrý dojem, příliš se nechlubte svými dosavadními úspěchy. Dejte spíše najevo, že za vaším úspěchem je tvrdá práce. Rada vyplývá ze studie vědců z univerzity v Londýně, píše britský web Daily Mail.

Je single život výhodou, či nevýhodou? Jednočlenných domácností přibývá

09.10. 08:08

Před rokem vydal Eurostat zprávu o tom, že v celé Evropské unii roste počet jednočlenných domácností. Tyto domácnosti mají tvořit už téměř třetinu všech domácností, v celé EU tedy skoro 72 milionů obyvatel.

Recept na spokojené manželství? Podle vědců ho máme doma všichni

Aktualizovali jsme 28.9.2018, 22:01, 28.09. 08:00

Lidé po dlouhé generace hledají recept na šťastný a dlouhotrvající vztah. Někteří jistě řeknou, že jsou důležité společné zájmy, další vsází na romantiku a drobné pozornosti, jiní vidí klíč v toleranci a trpělivosti. Podle vědců existuje jedna věc, která může vztah výrazně ovlivnit – společný…

Všeho moc škodí? Vědci spočítali, jak často se ve vztahu milovat

18.09. 08:50

Řada párů se obává, že jim jejich protějšek ze vztahu uteče kvůli nedostatečné intenzitě sexu. Vědci se proto rozhodli zjistit, jak často by spolu měli partneři spát, aby ve vztahu vše fungovalo. Výsledky nové studie jsou překvapivé a leckoho možná zaskočí.

Vědci zjistili, podle čeho si hledáme partnery. Zní to děsivě

15.09. 15:36

Zamilovanost je jeden z nejkrásnějších pocitů na světě. Jen těžko ji ale můžeme vědomě ovlivnit. Pokoušeli se o to lidé dávno před námi a budou se o to bezesporu snažit i budoucí generace. Vědcům se ale přesto povedlo odhalit alespoň malý kousek tajemství lásky, zjistili totiž, co stojí za lidskou…

Je možné najít životní lásku v letadle? Podle průzkumu je to lepší než na seznamce

04.09. 12:47

Londýn - Šance, že člověk narazí na svůj ideální protějšek v letadle, je vyšší, než když se obrátí na seznamku. Ukazuje to alespoň průzkum pro britskou banku HSBC.

Jak být úspěšný na seznamce? Tyto triky podle expertů fungují bezvadně

25.08. 21:16

Nemáte čas se seznamovat osobně, nebo to jednoduše neumíte? Pro takové lidi vznikly před desítkami let seznamky, které se s rozvojem internetu staly stále populárnějšími. Jak na nich ale uspět a skutečně naplnit jejich účel, tedy najít si partnera či partnerku?

Jak poznáte, že jste potkali toho pravého? Odborníci sestavili 4 otázky, po kterých to zjistíte

Aktualizovali jsme 13.8.2018, 14:05, 12.08. 07:15

Jak poznat, že jste v partnerském vztahu skutečně s tím pravým nebo tou pravou? Zamyslete se nad čtyřmi základními aspekty spokojeného partnerského vztahu. Pokud váš protějšek odpovídá všem čtyřem předpokladům, můžete být zcela v klidu.

Nejste ve vztahu spokojeni? Konflikty mají zničující dopady na zdraví, zjistili vědci

22.07. 06:50

Žijete v dlouhodobě mizerném manželství, či třeba jenom vztahu, z něhož nechcete odejít, ať už kvůli dětem, či tlaku okolí? Pokud sami sobě na tuto otázku odpovíte kladně, pak zbystřete! Podle psychologů, kteří zkoumali 373 párů žijících více, než 16 let ve společné domácnosti, kde jim to neklapalo…

Jsou ženy mrchy a hodní kluci je nezajímají? Vědci zjišťovali, jestli to tak v praxi opravdu funguje

Aktualizovali jsme 20.7.2018, 22:21, 20.07. 15:28

O ženách se často říkává, že jsou mrchy, a že je hodní kluci nepřitahují. Proto také většinou končí jako kamarádi. Podle odborníků to ale není jen fráze, možná na tom je více pravdy, než se může zdát.

Češi jsou tajnůstkáři: Devět z deseti skrývá před svým partnerem tajemství

12.07. 21:24

Praha - Tajíte před svým partnerem tajemství? Nejste jediní. Průzkum Equa bank totiž ukázal, že před svým partnerem něco tají devět z deseti Čechů. Nejčastěji tají hesla od sociálních sítí a obsah telefonu, jako jsou sms, e-maily nebo kontakty. Každý třetí Čech také tají nevěru.

Golfistu napadla vlastní manželka, chtěla se prát i s policií

16.05. 22:05

Ponte Vedra Beach (USA) - Po nevydařeném třetím kole na prestižním turnaji The Players Championship napadla v sobotu golfistu Lucase Glovera jeho manželka Krista.

reklama
Fotogalerie