Články k tématu: Láska, intimnosti, vztahy

Léto vybízí k nevěrám. Proč vzniká a jak se s ní vyrovnat?

19.08. 14:59

Praha - Léto je plné nejrůznějších lákadel v podobě exotických dovolených, spoře oděných lidí u bazénu nebo večerního popíjení pod širým nebem. Fakt, že léto vybízí k nevěrám a záletům více než jiná období v roce, potvrzují i vědci. Prošel i váš vztah během letošního léta zkouškou věrnosti? V…

Vysoké procento žen při sexu nedosáhne orgasmu. Kde je problém?

08.08. 18:40

Praha - Problematika ženského orgasmu je dnes stále podceňovanou záležitostí, o které se ve společnosti příliš nemluví. I kvůli tomu není schopno tak vysoké procento žen během sexuálního styku dosáhnout uspokojení. Potvrzují to i nejnovější studie, dle kterých dosahuje při sexu vyvrcholení 57 % žen…

Muž letěl přes půl světa na rande. Dívka nepřišla a on málem zemřel

05.08. 17:08

Peking - Zamilovaný čtyřicátník přeletěl zeměkouli, aby se setkal se svou vyvolenou. Jenže dívka, kterou poznal na seznamce, se vůbec neukázala. Nizozemec ale naději neztratil a na letišti čekal 10 dní. Nakonec skončil v nemocnici.

reklama

Žena má dvě vagíny. Partner otevřeně popsal pikantnosti z ložnice

Aktualizovali jsme 4.8.2016, 20:09, 04.08. 09:11

Londýn - Na první pohled vypadá jako kterákoli jiná žena, jen hrstka lidí ale ví, že se od ostatních hodně liší. Narodila se totiž se dvěma vaginami. Její přítel se rozhodl otevřeně popsat, jaký je jejich sexuální život.

Tajemství ženského orgasmu odhaleno. Vědci přišli na to, k čemu slouží

Aktualizovali jsme 4.8.2016, 12:55, 04.08. 08:22

Paříž - V dávných dobách hrál ženský orgasmus podle vědců rozhodující roli pro vyvolání ovulace. Později tuto funkci ztratil a ženy mohou počít, aniž by něco cítily.

Tragická smrt během sexu: Myslel, že se jí to líbí, ona se zatím dusila

Aktualizovali jsme 29.7.2016, 14:41, 29.07. 08:04

Londýn - Pár si chtěl užít divoký sex, skončilo to tragédií. Mladá žena totiž zůstala v posteli ležet mrtvá. Její milenec si prý myslel, že spí. U soudu se ale musí zpovídat z obvinění z vraždy a znásilnění.

Zákaz líbání na dovolené? Za pusu hrozí tučná pokuta i vězení

Aktualizovali jsme 21.7.2016, 17:07, 21.07. 08:11

Praha - Ačkoli je líbání jednou z nejpřirozenější věcí na světě, v některých zemích vás i nevinná pusu může dostat do pořádných problémů. Přečtěte si, kde byste s projevy náklonnosti měli vydržet za zavřené dveře.

Léto zvyšuje chuť na sex a experimentování. Proč?

21.06. 09:24

Praha - Letní období zvyšuje chuť na sex a experimentování. Podle průzkumu společnosti Durex má čtvrtina české populace sex v létě častěji než v ostatních obdobích roku. Více než polovina Čechů se totiž v letních měsících cítí šťastněji a má více energie, což má pozitivní vliv na sexuální touhu.…

Pár se v parku oddával sexuálním orgiím přímo před očima vlastní dcery + VIDEO

13.06. 17:48

Lisabon - Na internetu se objevilo šokující video, které zachycuje 11minutové erotické řádění dvou milenců. Scéna se odehrává za denního světla v parku portugalského městečka Paredes de Coura - a to přímo před očima dívenky, která si po celou tu dobu klidně hraje vedle rozradostněné maminky.…

Sex s roboty bude mít velmi negativní vliv na společnost, varují vědci

12.06. 20:22

Sheffield - Sex s roboty můžete mít velmi negativní dopad na společnost. Mladí lidé nebudou mít snahu navazovat vztahy s lidmi.

Přiznání Čechů: 37 procent lidí je nevěrných, většinou jde o jednorázový úlet

Aktualizovali jsme 17.5.2016, 15:44, 17.05. 11:32

Praha - Jak ukázal průzkum agentury STEM/MARK, 37 procent zadaných Čechů a Češek je či bylo nevěrných svému protějšku. U víc než poloviny z nich se jednalo o jednorázový "úlet".

Konec erotickým pomůckám? Z EU přichází vlna nelibosti

12.05. 13:41

Brusel/Londýn - Lidé, kteří mají zálibu v erotických pomůckách a svůdném spodním prádle, by se měli vybavit do zásoby. Evropské unii se totiž některé sexuální hračky nelíbí a chystá jejich zákaz.

Otec šesti dětí zemřel žalem den po matce

07.05. 17:34

Washington - Šest dětí za sebou zanechali manželé Norsworthyovi. Otec pravděpdobně zemřel žalem po smrti své ženy, kterou náhle zabila krevní sraženina.

Už nikdy nechci mít sex, řekla snoubenci. Co se pak stalo?

06.03. 11:44

Londýn - Říct muži před svatbou, že už nikdy nebude mít sex se svou manželkou, chce pořádnou dávku odvahy. Amy Fordová (24) tu sílu v sobě našla. Dokonce svému příteli dovolila spát s cizími ženami. Jí samotné totiž z jeho dotyků naskakovala husí kůže.

reklama
Fotogalerie