Články k tématu: láska, vztahy

Byl vám partner nevěrný? Experti prozradili, jak správně postupovat

26.10. 13:51

Náhodně objevená textová zpráva na mobilu, mail, který jsme nikdy neměli číst... a vše se náhle změní. On má milenku, ona má milence. Tváří v tvář nevěře jednoho z manželů propadá pár často hněvu, frustraci a nepochopení.

Počátek partnerského soužití? S vaším tělem se stane něco nechutného

Aktualizovali jsme 11.8.2018, 22:04, 11.08. 16:23

Páry, kteří žijí společně, se dohodli, že budou sdílet celou řadu věcí, jako jsou postel, koupelna a kuchyně. Samozřejmě, že když se nastěhujete ke svému partnerovi (nebo on k vám), vše se změní – a to včetně kožních bakterií. Vědci z University of Waterloo v Ontariu v Kanadě zjistili, že když…

Když se nastěhujete k partnerovi, stane se s vaším tělem něco nechutného

Aktualizovali jsme 7.8.2017, 22:03, 07.08. 09:22

Páry, kteří žijí společně, se dohodli, že budou sdílet celou řadu věcí, jako jsou postel, koupelna a kuchyně. Samozřejmě, že když se nastěhujete ke svému partnerovi (nebo on k vám), vše se změní – a to včetně kožních bakterií. Vědci z University of Waterloo v Ontariu v Kanadě zjistili, že když…

reklama

Zabijákem vztahů je nevěra. Kdo podvádí nejčastěji?

Aktualizovali jsme 1.8.2017, 22:10, 01.08. 09:04

Nevěra se pravidelně umísťuje na vrcholku žebříčku důvodů pro rozpad vztahu nebo rozvod. Je však složité ji definovat a vždy záleží na hranicích konkrétních partnerů. Experti na vztahy nyní zjišťovali, kdo nejčastěji podvádí. Poznáte v archetypech svého partnera?

Nesnášíte svého partnera? Vydržte to a budete ho milovat, je pro vás nejlepší volba, radí vědci

10.07. 17:09

Jste se svým partnerem či manželem už nějakou dobu a vypracovala jste si na něj alergii? Nemůžete ho už ani cítit a je pro vás těžké být s ním v jedné místnosti? Podle odborníků je potřeba jediné - vydržet to. Vyplatí se to.

Co je to ingredience štěstí? Vědci oznámili jejich složení

10.05. 11:54

Vědci po letech bádání objevili ingredience štěstí. Výzkum Harvardovy univerzity zdůrazňuje, že jsou pro štěstí člověka důležité společenské vztahy, jiná studie University College v Londýně vypočítává dokonce pět vlastností, které jsou pro štěstí nezbytné. Píše o tom francouzský deník Le Figaro.

Láska je závislost? Podle vědců by se z ní lidé měli léčit

03.05. 21:43

MAGAZÍN – Říká se, že láska je jako droga. A jakkoliv dramaticky to může znít, podle vědců toto tvrzení není daleko od pravdy. Láska totiž opravu může být „návyková“ a je třeba se z ní vyléčit.

Macron se zamiloval do starší učitelky, musel se poprat i s nesouhlasem rodičů

17.04. 11:18

Paříž - Ve Francii vyšla kniha s názvem Emmanuel Macron: Dokonalý mladý muž. Mimo jiné se v ní propírá vztah kandidáta na prezidenta s učitelkou, která je o 24 let starší. Macronovi rodiče se snažili zakročit, bylo to však marné.

Nudíte se v posteli. Změňte s partnerem prostředí

04.04. 18:00

Praha - Se sexem je to stejné, jako s oblíbeným jídlem. Pokud se ho přejíte, nějakou dobu na něj nemáte ani pomyšlení. Opětovně vás navnadí až nový recept, obměna či přidaná ingredience.

Ženy, nemůžete si najít stálého partnera? Na vině mohou být vaše geny

14.03. 08:09

Perth - Vědci zřejmě přišli na to, proč některé ženy mají problém, když nemohou najít stálého přítele. Přitažlivost prý závisí na konkrétních genech, které určují vývoj imunitního systému.

Umírající spisovatelka nechce, aby její manžel trpěl. Hledá mu novou ženu

05.03. 12:20

New York - Newyorská spisovatelka Amy Krouseová Rosenthalová umírající na rakovinu vaječníku se rozhodla k velmi neobvyklému počinu. Pro svého muže sepsala profil na internetovou seznamku.

Romantický vztah s nejlepším přítelem? Výzkumy odhalují tajemství ideálního vztahu

Aktualizovali jsme 21.2.2017, 22:39, 21.02. 11:45

Mít romantického partnera, který je zároveň vaším nejlepším přítelem zní jako perfektní kombinace. S takovým člověkem totiž můžete získat to nejlepší z obou světů – někoho s kým se můžete smát, sdílet svůj život a mazlit se, píše server Bussines Insider.

Už žádné pornopomstu? Dánsko chce zpřísnit legislativu

04.02. 10:01

Kodaň – Zveřejňovat choulostivé snímky a videa svých bývalých partnerů na internetu se může velmi vymstít – alespoň lidem v Dánsku. Tamní vláda dnes představila návrh zákona, na základě kterého chce takové lidi přísněji postihovat.

Máte doma toho správného partnera? Takto to poznáte

Aktualizovali jsme 24.10.2016, 14:08, 23.10. 11:30

Paříž - Chcete vědět, zda má váš vztah naději na dlouhé trvání? Pak se zamyslete nad několika otázkami, které mohou napovědět, zda žijete s tím správným partnerem.

TOP 10 10 věcí, kterých se lidé bojí v při sexu

20.09. 16:16

Londýn - Co když se jí/mu nebudu líbit? Co když jí/jeho dostatečně neuspokojím? Lidé si před prvním sexem kladou řadu otázek a některé z nich jistě každého z nás alespoň jednou napadly. Server Superdrug's Online Doctor sestavil na základě výpovědí 2000 mužů a žen žebříček deseti nejčastějších…

Fyzická rozkoš neboli orgasmus: 10 věcí, které jste o něm rozhodně nevěděli

19.09. 13:32

Hanover (USA) - Orgasmus je výsledkem sexuálního reakčního cyklu, který se projevuje zejména intenzivní fyzickou rozkoší. Ač ho většina z nás bezesporu zná, existují věci, o kterých jsme dosud neměli ani ponětí. O výběr těch nezajímavějších se v rámci svých přednášek postarala americká publicistka…

Láska přes internet: Slovenská poslankyně si vzala muslimského uprchlíka

Aktualizovali jsme 7.9.2016, 18:01, 07.09. 11:22

Bratislava - Slovenská poslankyně Silvia Petruchová se v sobotu provdala za muslimského uprchlíka Jásira Šahzada, který žije v berlínské ubytovně pro uprchlíky a žádá německé úřady o azyl.

Víte, jaké oči má váš partner? Vědci odhalili zajímavou věc

21.08. 10:00

Praha - Většina Čechů si vybírá partnera s jinou barvou očí, než mají sami. Ukazují to předběžné výsledky studie brněnských vědců. Jedinou výjimkou jsou prý zelenoocí muži i ženy, kteří si nejčastěji volí partnery se stejnou barvou očí.

Líbání zabíjí: Ženu zemřela po jediném polibku od přítele

11.06. 16:54

Montreal - Že polibek smrti existuje jen v pohádkách? Omyl! Tím nejhorším možným způsobem se o tom přesvědčila mladá Kanaďanka z Montrealu. Zemřela poté, co ji nový přítel dal pusu.

Konec erotickým pomůckám? Z EU přichází vlna nelibosti

12.05. 13:41

Brusel/Londýn - Lidé, kteří mají zálibu v erotických pomůckách a svůdném spodním prádle, by se měli vybavit do zásoby. Evropské unii se totiž některé sexuální hračky nelíbí a chystá jejich zákaz.

reklama
Fotogalerie