Články k tématu: Letiště Heathrow (Londýn)

Orkán Sabine zasáhl Evropu plnou silou. Hrozí záplavy, kolaps dopravy

Aktualizovali jsme 9.2.2020, 15:20, 09.02. 11:52

Orkán Ciara, který se během dneška přežene přes Evropu, ráno zasáhl pobřeží Británie. Tamní meteorologové kvůli silné bouři vydali varování před záplavami, zrušen byl provoz některých trajektů a vlaků. Narušen je i provoz letišť, včetně londýnského Heathrow, píše agentura AP. Německo, které bouři…

Bouře Sabine má nečekaný efekt. Letadla trhají rychlostní rekordy

09.02. 13:16

Aerolinky British Airways dnes díky silnému větru orkánu Ciara patrně překonaly rekord v nejkratším letu komerčního podzvukového letadla mezi New Yorkem a Londýnem. Stroj, který místy letěl rychlostí přes 1300 kilometrů za hodinu, cestující na letiště Heathrow dopravil za čtyři hodiny a 56 minut.

Z letadla do londýnské zahrady spadl muž, majitel domu je otřesen

02.07. 07:52

Na londýnské zahradě bylo objeveno tělo muže, který podle policie zřejmě vypadl z letadla na trase z keňské metropole Nairobi na londýnské letiště Heathrow. Informoval o tom zpravodajský web BBC.

reklama

Existuje tajná místnost, do které má přístup nejdůležitějších 10 tisíc lidí z celého světa. Co se v ní skrývá?

Aktualizovali jsme 7.6.2018, 22:03, 07.06. 08:09

Londýn - Chcete si dopřát skutečného luxusu při cestování? Pokud patříte mezi horních 10 000 lidí světa jsou pro vás nenápadné dveře do nejluxusnějších prostor londýnského letiště Heathrow otevřeny. Co je za nimi popisuje news.au.com.

Moskva si stěžuje: Britské úřady prohledaly letadlo ruského Aeroflotu

31.03. 11:27

Moskva/Londýn - Rusko tvrdí, že britské úřady prohledávaly v pátek letadlo společnosti Aeroflot. Podle webu televize Sky News ale londýnská policie popřela, že by prováděla inspekci ruského Airbusu, který na letiště Heathrow přiletěl z Moskvy.

Británie se připravuje na další sněhovou kalamitu, londýnské letiště ruší lety

17.03. 14:01

Londýn - Anglie očekává o víkendu na některých místech až 25 centimetrů sněhu a teploty by měly klesnout pod osm stupňů pod nulou. Úřady varují před omezenou dopravou i namrzlými silnicemi a řidiče vyzvaly k opatrné jízdě. Kalamita se dotkne i Londýna.

Londýn demonstroval proti policejnímu násilí, protest způsobil dopravní kolaps

05.08. 15:38

Londýn – Protestující z hnutí Black Lives Matter se dnes připoutali k hlavní silnici vedoucí na letiště Heathrow. Způsobili tak dopraví kolaps uprostřed letních prázdnin, kdy je letiště využíváno více.

reklama
Fotogalerie