Články k tématu: Lidé

Ženy trápí vzhled břicha. Poradíme, co s tím

Aktualizovali jsme 22.11.2016, 17:13, 22.11. 10:38

Praha - Povolené, nafouklé či zkrátka nevzhledné břicho trápí většinu žen. Ať už jde o pozůstatek po porodu nebo nedostatek fyzické aktivity či základní chyby ve stravování, výsledek je vždy obdobný - nespokojenost.

VIDEO: Magnetický muž nebo geniální myslitel? 10 skutečných lidí se superschopnostmi, o kterých jste neměli ani tušení

Aktualizovali jsme 21.11.2016, 14:14, 20.11. 16:01

Praha - Superschopnosti nejsou jen výmyslem scénáristů a spisovatelů. I mezi námi se najdou tací, kteří oplývají schopnostmi, o nichž by se nám mohlo jenom zdát. Jak ale uvidíte ve videu, ne všechny jsou ku prospěchu.

Hrozí šťastným lidem nebezpečí? Vědci zjistili nemilou věc

Aktualizovali jsme 19.11.2016, 21:58, 19.11. 11:12

Washington - I tomu, kdo je v podstatě šťastný, se občas stane, že narazí na někoho, kdo je až otravně šťastnější než on. Takovým lidem ale podle nových vědeckých výzkumů hrozí více než ostatním, že je někdo napálí.

reklama

Konec světa se blíží? Vědci přišli se znepokojivým sdělením

17.11. 15:00

Londýn – Podle odborníků je poměrně vysoce pravděpodobné, že svět skončí už příští rok. Jak píše britský server Express, je konec světa pravděpodobnější třeba než to, že britský fotbalový klub Leicester City vyhraje titul - alespoň podle sázkového kurzu.

Devět procent Čechů dalo v posledním roce úplatek, ukázal průzkum

16.11. 20:53

Praha - Devět procent Čechů dalo v posledním roce úplatek za veřejné služby. Většina lidí považuje korupci v ČR za závažný problém a vláda si podle nich nepočíná v jejím potírání dobře.

Dívka se na internetu prodala za 46 tisíc eur. Chtěla zachránit matku

16.11. 12:26

Peking - Čínská média žijí příběhem dívky, která zveřejnila inzerát na prodej svého vlastního těla. Doslova se nabídla mužům ke všemu, co je napadne, když jí pomohou vyléčit její matku.

Vědci varují: Mobily mění způsob, jakým se pohybujeme

16.11. 11:53

Londýn - Vědci zjistili, že se kvůli používání mobilního telefonu za chůze mění způsob, jakým se pohybujeme. Na studii upozornil britský list The Guardian.

VIDEO: Žena chtěla prožít vlastní pohřeb, to se jí splnilo

11.11. 16:37

San Salvador - Lidský rozum někdy zůstává stát nad tím, čeho jsou někteří jedinci schopni. Mladá dívka ze Salvadoru si posledních 14 let přála přežít vlastní pohřeb. To se jí nyní povedlo.

Češi patří ve střední Evropě k nejspokojenějším, ukázala studie

10.11. 14:29

Praha - Agenura STEM na dnešní konferenci Česko: Jak jsme na tom? prezentovalo výsledky nové studie. Vyplývá z ní, že Češi jsou s kvalitou života v podstatě spokojeni a že patří k nejspokojenějším ve střední Evropě.

Jací jsou lidé? Reklamní akce v Polsku ukázala nelichotivou věc

09.11. 06:01

Varšava - Supermarkety zahraničního obchodního řetězce v Polsku zavalily prázdné obaly. Řetězec se totiž rozhodl propagovat svou značku slibem vrácení peněz, pokud výrobek plně neuspokojí očekávání zákazníků. A to se děje ve velkém.

Nenávist vůči politickým stranám sílí: Jsou zkorumpované, o lidi se zajímají jen před volbami

07.11. 14:28

Praha - Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) položilo soubor otázek zkoumající postoje občanů ČR k politickým stranám. Výsledky naznačují, že většina populace zaujímá k politickým stranám spíše negativní postoj. Mimo jiné si lidé myslí, že se o ně politické strany zajímají pouze v období…

Odpuštění jako hnací motor ekonomiky? Vědci došli k nečekaným závěrům

29.10. 15:58

Řím - Studie italské Katolické univerzity Svatého srdce ukázala, že hnacím motorem ekonomiky je odpuštění. Odborníci opakovaně testovali narkomany, vězně a děti žijící ve válečných zónách.

Oslavy 28. října jsou v plném proudu, Češi si připomněli vznik státu i zánik monarchie a demonstrovali

Aktualizovali jsme 28.10.2016, 20:25, 28.10. 18:40

Praha - Vznik státu, ale i zánik monarchie si při příležitosti dnešního státního svátku připomínali lidé v Česku. Na řadě míst v Česku proto vyrazili do ulic a v Praze i demonstrovali.

Lékař vymyslel novou metodu usínání. Zabere do minuty

26.10. 17:33

Phoenix - Máte problém s usínáním? Věřte, že nejste sami. Možná je tu ale řešení. Vymyslel ho americký lékař a spisovatel Andrew Weil, a podle řady reakcí skutečně funguje.

Muž po snězení pálivých papriček skončil s dírou v krku

Aktualizovali jsme 24.10.2016, 12:08, 23.10. 15:22

New York - Nepříjemný zážitek má za sebou Američan, kterého soutěž v pojídání papriček dostala do nemocnice. Pyré z papričky bhut jolokia mu doslova vypálilo díru v jícnu.

Revoluční objev: Vědci zjistili, jak oddálit stárnutí. Včetně všech příznaků

24.10. 08:05

Kodaň - Unikátním výzkumem se mohou pochlubit dánští vědci. Tým pod vedením Vilhelma Bohra zjistil, jak odvrátit smrt a prodloužit lidský život, včetně příznaků stárnutí. Nová studie by tak mohla napomoci například léčbě Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby.

Dojemný příběh: Strach o babičku inspiroval mladíka k neobvyklému činu

14.10. 16:35

Palm Coast – Velký strach o babičku dohnal mladíka z Nebrasky k na první pohled bláznivému nápadu. Protože žila v oblasti Floridy, kterou v sobotu zasáhl hurikán Matthew, nemohl se jí dovolat. Aby měl jistotu, že řádění počasí babička v pořádku přečkala, poslal za ní poslíčka z pizzou. Jeho příběh…

Policisté obvinili mladou ženu z nelegálního prodeje léků

14.10. 10:05

Ostrava - Policisté v Ostravě obvinili dvaatřicetiletou ženu a o šest let staršího muže. Oba jsou podezřelí, že nelegálně prodávali léky.

Jediná fotka proslavila rodinu na celém světě

Aktualizovali jsme 13.10.2016, 22:07, 13.10. 17:26

Novoaltajsk – Ruská rodinka ze Sibiře se nechtěně proslavila po celém světě. Způsobila to jediná fotografie z aplikace Google Street View.

Dokonalý život neexistuje. Dokázal to děsivý experiment

13.10. 12:59

Elkton (USA) - Kdo by netoužil po dokonalém životě? Například takovém, kde by si nemusel dělat hlavu s penězi, měl vždy dostatek potravin a nemusel by pracovat. Americký vědec John Calhoun v 70. letech minulého století jeden takový pokus realizoval, a jeho výsledek dodnes nenechává vědce chladnými.

Družstvo vyzvalo obyvatele: Donášejte na cikány. Zvedla se vlna nevole

Aktualizovali jsme 12.10.2016, 22:21, 12.10. 13:16

Most - Stavební bytové družstvo Krušnohor působící na Mostecku vyzvalo obyvatele domu pod jeho správou, aby sepsali zážitky ze soužití s "cikány a nepřizpůsobivými občany“. To se ale nelíbí Institutu pro sociální inkluzi.

Pět prstů u lidí bude minulostí? V budoucnu budou mít o dva méně

12.10. 14:34

Montreal - Nad tak banální věcí, jako je počet prstů na končetinách, se snad nikdy nikdo z nás nepozastavil. Odborníci z Institutu klinických výzkumů v kanadském Montrealu ale zjistili, že v minulosti jich měli lidé mnohem více, naopak v budoucnu budou mít jen tři.

Vědci mají špatnou zprávu: Lidé se vyššího věku nedožijí

10.10. 12:36

New York - Dlouhé roky se spekulovalo o tom, jak vysokého věku se lidé mohou dožít v budoucnu. Podle amerických vědců je ale už nyní jasné, že o mnoho let více, než se dožíváme nyní, to nebude.

Syna (43) drželi rodiče v izolaci několik desítek let. Policii na něj upozornilo až udání

04.10. 20:07

Bayreuth – Německem otřásl případ rodičů, kteří několik desetiletí drželi svého syna v izolaci od okolního světa. Jak dlouho byl muž, který žil v Bavorsku, zavřený, policie neví.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací