Články k tématu: MAFRA

Langer u soudu prohrál. Omluvy se nedočká

13.09. 19:22

Mediální dům Mafra se s konečnou platností nemusí omlouvat ani vyplácet odškodnění bývalému ministru vnitra Ivanu Langerovi (ODS). Langer neuspěl s dovoláním k Nejvyššímu soudu. S Mafrou se soudil kvůli článku Lidových novin z roku 2015 s titulkem "Korupční kauza kolem Langera se rozvětvuje".…

Vrchol stupidní propagandy, Kalouskovi došla trpělivost

Aktualizovali jsme 7.6.2019, 22:29, 07.06. 08:40

Poslanec a předseda poslaneckého klubu Miroslav Kalousek (TOP 09) zkritizoval dnešní vydání Lidových novin, nelíbí se mu titulní zpráva vydání, kterou posle poslance Kalouska nikoho se zájmem o kritické informace nemůže zaujmout.

Pražský hrad chce podat žalobu na Babišovu Mafru

01.11. 19:24

Kancelář prezidenta republiky chce právní cestou požadovat omluvu od společnosti Mafra za článek o těžbě kamene v lánské oboře. Žalobu chce také podat na autora textu Lukáše Valáška. Na webu Pražského hradu to dnes uvedl kancléř prezidenta Vratislav Mynář. Viní je "z účelového a lživého pokusu…

reklama

Agrofert kupuje vydavatelství Bauer Media, patří do něj bulvár i časopisy pro ženy

09.10. 18:16

Společnost Mafra, patřící do koncernu Agrofert, převezme v ČR a na Slovensku vydavatelství Bauer Media. Dohodla se na tom s německou společností Bauer Media Group. Firmy to dnes uvedly ve společné tiskové zprávě. Cenu obchodu nezveřejnily, převzetí musí schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.

Ovlivňování LN? Byla to chyba, ale ne účel, tvrdí Babiš

27.09. 09:16

Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za chybu, že jeho asistentka odeslala do redakce Lidových novin (LN) text, který podporoval jeho stanovisko v otázce syrských sirotků. Uvedl to v rozhovoru pro Frekvenci 1. List, který patří do svěřenského fondu předsedy vlády, kvůli tomu hodlá opustit…

Hromadný odchod novinářů z Lidových novin: "Odmítám být sluhou Andreje Babiše“

25.09. 13:44

Praha - Redakce Lidových novin prožívá personální zemětřesení. Odchod oznámilo hned několik novinářů v čele s novinářkou Petrou Procházkovou, která se proslavila reportážemi ze zahraničních konfliktů. Odcházející novináři tvrdí, že práci redakce navzdory slibům ovlivňuje premiér Andrej Babiš.

Pazderková o bojkotu: Babiš mě vyděsil. A Ovčáček? Jeho arogance nezná hranic

13.08. 08:12

Praha - Herečka Iva Pazderková patří k těm umělcům, kteří podpořili bojkot zpěváka Tomáše Kluse zaměřený na premiéra Andreje Babiše a především na jeho firmy. A i s odstupem několika dní si za svými slovy stojí.

Bývalý redaktor MF Dnes potvrdil schůzku s Babišem

05.05. 19:51

Praha - Na facebookovém profilu bývalého redaktora Mladé fronty Dnes (MfD) Marka Přibila se dnes objevilo vyjádření, podle něhož se s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO), kterého vnímal jako šéfa, sešel třikrát.

Inzerát parodující Babiše se novinách neobjeví, Mafra za jeho otištění chtěla balík

04.05. 15:26

Praha - Autor inzerátu, který reaguje na středeční celostránkovou inzerci předsedy hnutí ANO Andreje Babiše, ho nakonec neotiskne. Vydavatelství Mafra si řeklo o více než tři čtvrtě milionu korun.

Babica nemá za článek o průjmu českých vojáků nárok na odškodné

04.04. 18:11

Praha - Televizní kuchař Jiří Babica nemá nárok na omluvu a odškodné od nakladatelství Mafra za článek, který ho spojil s průjmy českých vojáků v Afghánistánu. Dnes o tom pravomocně rozhodl pražský vrchní soud. Zrušil tak původní rozsudek, který Babicovi přiznal omluvu a 400.000 korun.

Mafra prohrála soud, musí se omluvit Langrovi

03.02. 09:28

Praha - Podle infomrací deníku E15 neuspěla Mafra s dovoláním k Nejvyššímu soudu (NS), a musí se tak omluvit exministru Ivanu Langrovi za články, které ho spojovaly s kontroverzním podnikatelem Františkem Mrázkem.

Vnitra žaluje Babišovu Mafru. Novináři měli zkreslovat informace

20.09. 19:20

Praha – Mediální skupina Mafra patřící ministru financí Andreji Babišovi (ANO) čelí žalobě ze strany ministerstva vnitra. To si stěžuje na článek Mladé fronty Dnes (MfD) o odvolaném řediteli pražské policejní školy.

Babiš v krizi? Řeší Agrofert i vousy

20.09. 13:05

Praha - Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš je rozpolcen. Vyplývá to z jeho příspěvků na sociálních sítích, kde přemítá nad tím, co udělat s potravinovým koncernem Agrofert, mediální společností Mafra i se svými vousy.

reklama
Fotogalerie