Články k tématu: Maryško, Jiří (herec)

Protlačil estébáka na post premiéra a teď mizí. Herec se pustil do Stropnického, neštítil se ani vulgarit

Aktualizovali jsme 15.5.2018, 22:15, 15.05. 08:00

Herec Jiří Maryško se proslavil svými kontroverzními výroky. V minulosti kritizoval řadu politiků včetně prezidenta Miloše Zemana. Teď se pro změnu vulgárně pustil do končícího ministra zahraničí Martina Stropnického.

Dejdar promluvil: Začínají se dít podivné věci. Nejsem klidný, když se do parlamentu dostává komunistický fízl

Aktualizovali jsme 26.3.2018, 22:21, 26.03. 12:10

Praha - Český herec, dabér a televizní moderátor Martin Dejdar přiznává, že má obavy o osud svobody a demokracie v České republice. Konkrétně zmínil komunisty, kteří podle něj opět posilují. A jeho slova podpořil i herec Jiří Maryško.

Herec se pustil do Čuby: Bere kolem sto klacků za to, co dělá každej domácí mazlíček - žere a s**e

03.03. 13:05

Praha - Někdejší šéf slušovického družstva František Čuba (SPO) písemně rezignoval na senátorský mandát za Zlínsko. Tutoio zprávu na facebooku velmi peprně okomentoval herec Jiří Maryško, který působí v  Činoherním studiu Ústí nad Labem a kterého mohou televizní diváci znát z řady českých filmů…

reklama

Osobnosti tepou Zemana kvůli vraždě Kuciaka: Tak to bychom měli novináře. Připraví se abstinenti a vegetariáni

01.03. 10:51

Praha - K popravě slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové se vyjádřily i některé známé české osobnosti. Kajakář Vavřinec Hradílek poukazuje na to, že novináři jsou v Česku často znevažováni. Herec Jiří Maryško pak naznačil, kdo bude "další na řadě".

Podvodník Okamura, Romové by se měli doučit dějepis. Herec peprně okomentoval kauzu Lety

Aktualizovali jsme 12.2.2018, 22:22, 12.02. 13:49

Praha – Herec Jiří Maryško, který působí v  Činoherním studiu Ústí nad Labem a kterého mohou televizní diváci znát z filmů Jak básníci čekají na zázrak, Wilsonov nebo seriálů Četníci z Luhačovic a Já, Mattoni, se na sociálních sítích vrátil ke kauze koncentračního tábora Lety u Písku. Poukázal na…

reklama
Fotogalerie