Články k tématu: Maxová, Radka

Maláčová jako nová ministryně práce? Není to politička, ale úřednice, nemá za sebou žádný úspěch, tvrdí opozice

17.07. 18:51

Praha - Ministryní práce se má stát Jana Maláčová (ČSSD), ve funkci nahradí Petra Krčála, který rezignoval kvůli plagiátorské kauze. Předsedkyně sněmovního sociálního výboru Radka Maxová (ANO) soudí, že spolupráce s Maláčovou by nemusela být špatná, ačkoli mají na některé záležitosti rozdílné…

Faltýnek bude volební lídr ANO na Vysočině, Maxová na jihu Čech

26.06. 22:53

Praha - Místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek povede hnutí do sněmovních voleb na Vysočině. Nahradil ministra financí Ivana Pilného, který se rozhodl mandát poslance neobhajovat.

Hrozí kolaps? V posudkové službě je nedostatek ůékařů, tvrdí Maxová

08.11. 18:15

Praha - V lékařské posudkové službě, která posuzuje žádosti o příspěvek na péči či nároky na pomůcky pro zdravotně postižené, chybí v současnosti asi desetina lékařů ze zhruba 500.

reklama

Babišova poslankyně: Romové nejsou schopni naučit se základní věci

13.09. 10:32

Praha - Ministr financí Andrej Babiš se svým výrokem o táboře v Letech pobouřil část veřejnosti i politiků. Našel však zastání v podobě stranické poslankyně Radky Maxové. Ta tvrdí, že Romové neumí ani základní věci.

Sněmovna by měla mít právo odvolat ombudsmana, žádá poslankyně. Dienstbier je razantně proti

11.03. 11:49

Praha - Sněmovna by měla mít mít možnost odvolat veřejného ochránce práv, pokud se dopustí závažného pochybení nebo kvůli špatnému zdravotnímu stavu. Do vládní novely zákona, která má rozšířit pravomoci ombudsmana o podávání antidiskriminačních žalob a podání Ústavnímu soudu na rušení zákonů, to…

reklama
Fotogalerie