Články k tématu: McCannová, Madeleine

Případ Maddie: Policie prohledává zahradu v Hannoveru, nasadila i malý bagr

28.07. 15:34

V souvislosti s případem britské dívky Maddie McCannové, jež v roce 2007 zmizela v Portugalsku, začala dnes německá policie prohledávat zahradní parcelu v Hannoveru. Informovaly o tom tiskové agentury.

Záhadné zmizení malé Madeleine: Podezřelý měl fantazie, z kterých běhá mráz po zádech

05.06. 13:22

Třiačtyřicetiletý Němec Christian B., který je podezřelý z toho, že v roce 2007 v Portugalsku zavraždil tříletou Madeleine McCannovou, v minulosti fantazíroval o tom, že unese malé dítě, bude ho zneužívat, a pak ho nechá zmizet. Informoval o tom dnes server německého zpravodajského magazínu Der…

Pátrání po malé Maddie je u konce. Její zmizení zůstane navždy záhadou

08.08. 15:00

Londýn - Od únosu malé Maddie McCannové uplynulo devět let, policisté po ní ale dlouhé roky usilovně pátrali. Teď to vypadá, že s vyšetřováním je pomalu ale jistě konec. Případ malé holčičky možná zůstane navždy nevyřešen.

reklama

Rodiče zmizelé Meddie znovu zahajují řízení proti detektivovi

30.05. 14:59

Londýn - Rodiče zmizelého děvčátka, Madeleine McCann, znovu zahajují soudní řízení s detektivem, který je v knize viní z krytí vraždy jejich dcery.

Nové stopy v případu unesené holčičky Meddie, je tu však jeden problém

Aktualizovali jsme 29.4.2016, 15:40, 29.04. 08:09

Londýn - Britská policie tento týden přiznala, že má poslední stopu, která by mohla vést k objasnění zmizení Maddie McCannové. Podle policie tříleté děvčátko možná unesli tři zloději, které vyrušila při vloupání. Portugalci ale odmítají udělit souhlas s jejich dalším předvoláním.

reklama
Fotogalerie