Články k tématu: Messi, Lionel

Teroristický útok v Barceloně odsoudili Messi i Ronaldo

17.08. 22:59

Barcelona - Po teroristickém útoku v Barceloně, při kterém bylo zabito 13 lidí a 80 dalších bylo zraněno, vyjádřily upřímnou soustrast a podporu i fotbalové hvězdy Lionel Messi s Cristianem Ronaldem. Gareth Bale zase na twitteru vyzval, že lidé nesmějí podlehnout diktatuře strachu.

Fotbalista Messi za mříže nepůjde, za daňové úniky zaplatí pokutu

07.07. 16:58

Madrid - Soud ve Španělsku dnes rozhodl, že Lionel Messi za daňové úniky zaplatí čtvrt milionu eur (zhruba 6,57 milionu korun). Pokuta byla argentinskému fotbalistovi vyměřena místo 21 měsíců ve vězení.

Fotbalista Lionel Messi se oženil se svou láskou z mládí

01.07. 09:30

Rosario (Argentina) - Argentinský fotbalista Lionel Messi (30) se oženil se svou dlouholetou partnerkou Antonellou Roccuzzovou (29). Na svatbu bylo pozváno 260 hostů, na její poklidný průběh dohlíželo 460 policistů.

reklama

Fotbalová hvězda Messi u soudu: Dostal téměř dva roky za daňové úniky

07.07. 10:39

Barcelona - Tak to je tedy gól. Hvězda Barcelony Lionel Messi byl společně se svým otcem odsouzen k 21 měsícům vězení za daňové úniky.

Osud chlapce v igelitce, která vypadala jako fotbalový dres má smutné pokračování

04.05. 20:24

Islámábád - Život se s malým Murtazou nemazlí. Příběh pětiletého obdivovatele Lionela Messiho sužovaného válkou, jehož fotka v modro-bílé igelitce připomínající argentinský dres před časem obletěla svět, má další pokračování. A tentokrát bohužel vůbec není veselé.

reklama
Fotogalerie