Články k tématu: Muhammad, Ali (boxer)

Trump chce omilostnit boxera Muhammada Aliho a další tři tisíce lidí

08.06. 18:17

Washington - Prezident USA Donald Trump se chystá omilostnit až tři tisíce lidí včetně bývalého boxerského šampiona Muhammada Aliho. O omilostnění sebe sama, v případě usvědčení v takzvané ruské kauze, ale prý neuvažuje.

Úředníci vyslýchali na Floridě syna Muhammada Aliho

25.02. 11:19

Fort Lauderdale (USA) - Obětí protiimigrační politiky amerického prezidenta Donalda Trumpa se před dvěma týdny stal i syn legendárního boxera Muhammada Aliho.

Vzpomínka na boxerskou legendu Muhammada Aliho. Změnil svět a inspiroval řadu lidí

07.06. 10:19

Washington – Tento víkend zemřel Muhammad Ali, boxer a člověk, který byl pro mnohé inspirací. Britský deník The Guardian vzpomíná, jak Ali měnil svět.

reklama

Deset památných K.O. Muhammada Aliho

04.06. 17:29

Praha/New York - "Budu létat jako motýl a bodat jako včela", tak to je jeden z památných výroků Muhammada Aliho. A přesně takhle se v ringu opravdu choval. Boxoval s lehkostí, ale důrazně. Desítku takových "bodnutí" si můžete připomenout v přehledu největších K.O. v kariéře legendárního boxera.

Legendární boxer Muhammad Ali podlehl zákeřné nemoci

04.06. 10:31

Phoenix - Jeden z nejlepších boxerů všech dob Muhammad Ali zemřel v pátek večer v nemocnici ve Phoenixu. Informovala o tom televize NBC News s odvoláním na mluvčího rodiny. Čtyřiasedmdesátiletý olympijský vítěz byl hospitalizován tento týden kvůli dýchacím potížím.

reklama
Fotogalerie