Články k tématu: Nacher, Patrik

Poslanec ANO chce předčasné volby, ostré reakci přišly záhy

Aktualizovali jsme 2.7.2019, 22:43, 02.07. 15:50

Poslanec za ANO Patrik Nacher si na sociálních sítích stěžuje, že v politice se neřeší reálné problémy země, ale neustále řeší krize. Navrhuje proto, aby se vypsaly předčasné volby, podobně jako demonstranti na Letné.

Praha nebude jednat o stavbě metra D ani silničním okruhu

28.02. 18:03

Opoziční ODS a ANO dnes na program jednání pražských zastupitelů neprosadily materiály týkající se stavby metra D a silničního okruhu. Zastupitelé jejich návrhy neschválili. Na program přidali jen jeden návrh o tzv. pražských voucherech pro podnikatele. Ke schválení návrhů byla v 65členném…

Nepříjemné starosti pro Babiše? Pražské ANO se mu vzepřelo

10.10. 17:20

Pražští zastupitelé hnutí ANO se postavila předsedovi hnutí Andreji Babišovi. Ten z volebního neúspěchu v Praze obvinil pražskou buňku a vyzval ji k převzetí odpovědnosti. Pražské ANO ale svoje vedení podpořilo.

reklama

Nová kandidátka v Praze: Nachera z postu lídra odsunul Stuchlík

16.07. 21:33

Praha – Pražskou kandidátku ANO do podzimních komunálních voleb nepovede poslanec Patrik Nacher. Nahradí ho podnikatel Petr Stuchlík. Shodli se na tom zástupci pražského ANO se dnes s premiérem a předsedou hnutí Andrejem Babišem.

Lídr ANO v Praze? Hnutí má opět potíže s kandidátem, Nachera by mohl nahradit Stuchlík

16.07. 12:44

Praha - Hnutí ANO zvažuje, že poslance Patrika Nachera, který vzešel jako jednička z vnitrostranického referenda, nahradí v čele pražské kandidátky spolumajitel firmy Fincentrum Petr Stuchlík. O změně se kvůli prázdninám a dovoleným bude hlasovat korespondenčně.

ANO odstavilo Nachera, o volebním lídrovi v Praze se rozhodne v pondělí

13.07. 17:30

Praha - Poslanec ANO Patrik Nacher, který měl na základě vnitrostranického referenda na podzim kandidovat na primátora, zřejmě nakonec lídrem nebude.

Lídrem hnutí ANO bude v Praze ve volbách Patrik Nacher

21.04. 16:46

Praha - Lídrem hnutí ANO pro podzimní volby do pražského zastupitelstva bude poslanec a pražský zastupitel Patrik Nacher. V primárkách porazil náměstkyni primátorky Evu Kislingerovou a dva pražské radní, Karla Grabeina Procházku a Libora Hadravu.

Kdo nahradí Krnáčovou? O post primátora Prahy za ANO se chtějí ucházet čtyři politici

11.04. 16:59

Praha - Současná pražská primátorka Adriana Krnáčová oznámila, že post již obhajovat nebude. Do čela metropole chtějí za hnutí ANO kandidovat Patrik Nacher, Eva Kislingerová, Libor Hadrava a Karel Grabein Procházka.

Nelíbí se vám zákaz prodeje o svátcích či protikuřácký zákon? O absurdních zákonech můžete hlasovat

19.03. 08:03

Praha – Nelíbí se vám nařízení a zákony, které podle vás až příliš regulují život? Nově o nich můžete diskutovat a hlasovat pro ně na serveru Deregulátor. Za projektem stojí poslanec za ANO Patrik Nacher.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie