Články k tématu: Nagyová, Jana

Nagyová a Nečas před soudem: Začala se řešit kauza poslaneckých trafik

Aktualizovali jsme 15.12.2016, 11:30, 15.12. 10:30

Praha - Obvodní soud pro Prahu 1 dnes začal řešit další z kauz kolem Jany Nečasové (dříve Nagyové), která se týká tzv. poslaneckých trafik. Po přečtení obžaloby v kauze tzv. poslaneckých trafik přerušil hlavní líčení a kauzu odročil na neurčito.

Soud začne řešit kauzu tzv. trafik

14.12. 20:19

Praha - Obvodní soud pro Prahu 1 by měl ve čtvrtek začít projednávat další z kauz kolem Jany Nečasové (dříve Nagyové), která se týká tzv. poslaneckých trafik.

Nečas a Nagyová půjdou k soudu v kauze trafik v prosinci

14.11. 21:08

Praha - Bývalý premiér Petr Nečas a jeho manželka Jana Nečasová (dříve Nagyová) stanou v prosinci před soudem kvůli takzvaným trafikám.

reklama

Kauzu ohledně poslaneckých "trafik" má na starost Králová. Dříve osvobodila Nečasovou

22.07. 10:08

Praha - Případ takzvaných trafik pro poslance, ve které jsou obžalování expremiér Petr Nečas (ODS), jeho žena Jana (dříve Nagyová) a někdejší vysoce postavený úředník Roman Boček, bude posuzovat soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Helena Králová. Informoval o tom dnes server Česká pozice. Králová…

Nečas a jeho manželka čelí žalobě kvůli poslaneckým trafikám

Aktualizovali jsme 19.7.2016, 19:43, 19.07. 12:29

Praha - Bývalého premiéra Petra Nečase a jeho ženu Janu Nečasovou, dříve Nagyovou, obvinilo podle ČTK vrchního státní zastupitelství za uplácení poslanců lukrativními funkcemi.

Bočkův advokát Toman: Podání žaloby trvalo nestandardně dlouho

19.07. 15:35

Praha - Podání obžaloby v případu takzvaných poslaneckých trafik trvalo státním zástupcům nestandardně dlouho. ČTK to dnes v reakci na aktuální vývoj kauzy řekl Petr Toman, advokát obžalovaného bývalého náměstka ministerstva zemědělství Romana Bočka. Upozornil na to, že obžaloba byla odeslána déle…

Šlachta: V trestních kauzách kolem Nagyové padnou další obžaloby

26.06. 16:16

Praha - V trestních kauzách kolem Jany Nečasové (dříve Nagyové), které odstartoval zásah na Úřadu vlády v roce 2013, padnou další obžaloby. V dnešních Otázkách Václava Moravce to uvedl odcházející šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta.

Nečasovi hrozí šest let vězení. Tento týden ho obžaluje vrchní státní zástupce

20.06. 11:11

Praha/Olomouc - Vrchní státní zastupitelství se chystá obžalovat bývalého premiéra Petra Nečase. Politikovi, který vedl českou vládu tři roky, hrozí šestileté vězení. Podle státních zástupců měl uplácet bývalé poslance ODS Petra Tluchoře, Ivana Fuksu a Marka Šnajdra.

Nečasová s manželem probírala vše. Mluvila mu i do politiky, ukazují odposlechy

Aktualizovali jsme 18.6.2016, 21:28, 18.06. 21:25

Praha - Soud v pátek nepravomocně osvobodil manželku bývalého premiéra Janu Nečasovou v kauze zneužití vojenské rozvědky. Ani zásadní důkazy - tedy odposlechy - soudkyni nepřesvědčily o tom, že by Nagyová premiéra nějak ovládala nebo že by sama rozhodovala. Některé peprné komentáře přitom jasně…

Nečasová je nevinná, soud ji zprostil obžaloby

Aktualizovali jsme 17.6.2016, 10:35, 17.06. 10:03

Praha - Jana Nečasová (Nagyová) je nevinná. Obvodní soud pro Prahu 1 ji zprostil obžaloby ze zneužití Vojenského zpravodajství. Trestu se vyhnuli také tři vojenští důstojníci Milan Kovanda, Ondrej Páleník a Jan Pohůnek, kteří byli souzeni společně s Nečasovou.

Doplnění důkazů v kauze Vojenského zpravodajství bylo zamítnuto

16.06. 13:52

Praha - Obvodní soud pro Prahu 1 dnes zamítl návrhy obhájců i státních zástupců na doplnění dokazování v kauze zneužití Vojenského zpravodajství. Začaly závěrečné řeči, ze kterých soudkyně Helena Králová vyloučila veřejnost kvůli tomu, že budou obsahovat utajované skutečnosti.

Nagyová měla k odposlechům osobní motiv, tvrdí obžaloba

14.06. 11:51

Praha - Odposlechy v kauze zneužití Vojenského zpravodajství dokazují podle státního zástupce Rostislava Bajgera osobní motiv obžalované Jany Nečasové (dříve Nagyové) k trestnému činu.

Zneužití Vojenského zpravodajství v kauze Nagygate se potvrdilo, tvrdí státní zástupce

13.06. 17:42

Praha – Vojenské zpravodajství nezákonně sledovalo ženu premiéra Petra Nečase (ODS). Dnešní svědectví policejního šéfa Útvaru zvláštních činností potvrdilo podle státního zástupce Rostislava Bajgera verzi obžaloby. Obviněni jsou někdejší šéfka kabinetu premiéra Nečase Jana Nečasová (dříve Nagyová),…

Kauza Nagygate není uzavřena. Nečasová, je opět u soudu

13.06. 11:48

Praha - Přesně před třemi lety provedl ÚOOZ razii, která vedla až k pádu vlády. Kauza Nagyová ale stále není uzavřena a hlavní aktérka v pondělí znovu stanula před soudem. Tentokrát v případu zneužití Vojenského zpravodajství ke sledování Nečasovy bývalé ženy Radky.

Nečasová zamíří znovu k soudu. Justice se vrací ke kauze vojenského zpravodajství

12.06. 11:33

Praha - Manželku expremiéra Petra Nečase (ODS) a někdejší šéfku jeho kabinetu čeká od pondělí další soudní jednání.

Rittig a nečasová vypovídali před soudem. Jsme nevinní, znělo soudní síní

30.05. 17:20

Praha – Jsme nevinní. To před pražským soudem řekli všichni čtyři obžalovaní v kauze vyzrazení zprávy Bezpečnostní informační služby.

Nic tajného jsem nevyzradila, hájí se Nečasová. Schůzka se týkala rozzlobeného premiéra

30.05. 13:20

Praha - Nečasová dnes u soudu odmítla obvinění, že vyzradila tajnou informaci. V roce 2012 měla na schůzce sdělit lobbistovi Ivu Rittigovi sdělit obsah zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS). Řekla, že nechtěla ohrozit osmiletý vztah s Nečasem.

Odposlechy Rittiga a Nagyové jsou zákonné, rozhodl soudce

30.05. 12:30

Praha - Námitky Ivo Rittiga a dalších obžalovaných z kauzy o vyzrazení tajných informací BIS byly zamítnuty. Podle předsedy senátu pražského městského soudu Petra Nováka byly nařízeny zákonně.

Ivo Rittig je u soudu. Toto řekl obviněný lobbista o kauze Nagyová

30.05. 11:24

Praha - Lobbista Ivo Rittig byl dnes u pražského městského soudu. O obžalobě z vyzrazení informací z Bezpečnostní informací služby (BIS) řekl že je absurdní, stejně jako celá kauza.

Nečas s Nagyovou opět u soudu, kvůli vyzrazení informace z BIS

Aktualizovali jsme 28.5.2016, 21:41, 28.05. 13:08

Praha - Pražský městský soud začne příští týden projednávat další z kauz, v nichž čelí obvinění někdejší šéfka kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS) Jana Nagyová (dnes Nečasová).

Nagyová v nové branži: Otevřela si tajemný podnik

Aktualizovali jsme 23.5.2016, 21:03, 23.05. 14:42

Praha - Někdejší šéfka Úřadu vlády Jana Nečasová, dříve Nagyová, rozjela obchod s módou. Nejde však o ledajaký obchod, do butiku na pražském Smíchově se podle MF Dnes jen tak někdo nedostane.

Pražská kriminálka byla odposlouchávána, prý kvůli Nagyové

07.05. 15:17

Praha - V kancelářích pražské hospodářské kriminální policie byla nalezena odposlouchávací zařízení včetně skryté kamery. Upozornilo na to dnešní Právo. Podle České televize policie podezřívá jednoho z kriminalistů, že na pokyn lidí z okolí Jany Nagyové ovlivňoval vyšetřování bývalého šéfa rozvědky…

reklama
Fotogalerie