Články k tématu: napadení Miloše Zemana polonahou aktivistkou (12. 1. 2018)

Aktivistka, která napadla u voleb Zemana, přišla o práci

Aktualizovali jsme 11.2.2018, 23:03, 11.02. 14:12

Kyjev/Praha - Ukrajinská aktivistka, která se minulý měsíc při českých prezidentských volbách polonahá vrhla před prezidenta Miloše Zemana, přišla kvůli své angažovanosti o místo učitelky v mateřské škole.

Obnažená aktivistka Femenu protestovala proti Zemanovi, prý je "kulhavá příšera"

26.01. 18:21

Kyjev/Praha – Ani druhé kolo volby českého prezidenta se neobešlo bez akce aktivistek skupiny Femen. Jedna z členek skupiny demonstrovala u českého velvyslanectví v Kyjevě s hůlkou v ruce a s nápisem na vlastním těle, který současného českého prezidenta Miloše Zemana označoval za „kulhavou příšeru"…

Aktivistka, která napadla na Zemana, dostala podmínku a vyhoštění

14.01. 20:36

Praha - Ukrajinské aktivistce Anželině Diašové, která v pátek ve volební místnosti v pražských Lužinách polonahá vyběhla před prezidenta Miloše Zemana, pražský soud uložil tři měsíce vězení s roční podmínkou.

reklama

Soud bude řešit případ aktivistky, která napadla Zemana

14.01. 15:11

Praha - Obvodní soud pro Prahu 5 dnes odpoledne projedná případ ukrajinské aktivistky, která v pátek polonahá ve volební místnosti vyběhla před prezidenta Miloše Zemana.

Aktivistka prý nechtěla na Zemana útočit

13.01. 17:24

Praha - Ukrajinská aktivistka, která polonahá ve volební místnosti vyběhla před prezidenta Miloše Zemana, přijela do Česka jen na svou páteční akci při prezidentských volbách.

Přátelský vztah Zemana k Putinovi vzbuzuje dlouhodobě velké vášně

Aktualizovali jsme 12.1.2018, 22:25, 12.01. 19:00

Praha - Prezidenta Miloše Zemana dnes při hlasování napadla aktivistka, která anglicky vykřikovala „Zeman, Putinova děvka". Stejné heslo měla napsané i na těle. Právě Zemanův vztah k Rusku a prezidentu Vladimiru Putinovi dlouhodobě budí velkou pozornost.

Babiš varuje: Útok na Zemana ve volební místnosti uškodí Česku v zahraničí

12.01. 21:48

Průhonice (u Prahy) - Premiér Andrej Babiš označil incident při dnešním volebním aktu prezidenta Miloše Zemana, kdy ho napadla polonahá aktivistka za nevhodný. Podle jeho mínění uškodí pověsti České republiky za hranicemi.

Zásah Zemanových bodyguardů? Podle odborníka odvedli dobrou práci

12.01. 20:58

Praha - Policisté při napadení prezidenta Miloše Zemana odvedli velmi dobrou práci, řekl v rozhovoru s ČTK prezident Asociace osobních strážců ČR Pavel Caprata. Ochránci prezidenta reagovali přiměřeně, uvedl.

OBRAZEM: Na Zemana zaútočila u voleb polonahá aktivistka

12.01. 16:12

Praha - V místnosti, kam dnes přišel odvolit prezident Miloš Zeman, se vysvlékla žena a skočila na prezidenta. Zpacifikovala ji ochranka.

Na Zemana se ve volební místnosti vrhla polonahá žena

12.01. 16:08

Praha - Ve volební místnosti, kde volil prezident Miloš Zeman, se vysvlékla žena a skočila na prezidenta. Zakročila proti ní ochranka.

reklama
Fotogalerie