Články k tématu: Násilí

Ostravský soud řeší rvačku mezi 12 Romy a ochrankou herny

Aktualizovali jsme 24.1.2017, 22:03, 24.01. 12:18

Ostrava - U Krajského soudu v Ostravě se dnes opět řeší případ hromadné rvačky v herně Intacto v Ostravě-Bělském Lese. Podle obžaloby 12 Romů před dvěma lety zaútočilo na ochranku poté, co její členové vyvedli z podniku dva opilé a nevhodně se chovající hosty.

Při střetech v brazilské věznici zemřelo nejméně deset vězňů

15.01. 11:27

Rio de Janeiro - Při násilných střetech mezi soupeřícími gangy ve věznici v severní Brazílii přišlo o život nejméně deset vězňů.

Britská turistka nahlásila v Dubaji znásilnění a tvrdě na to kvůli arabským zákonům doplatila

Aktualizovali jsme 18.11.2016, 17:01, 18.11. 14:26

Dubaj – Velmi špatně skončila dovolená ve Spojených arabských emirátech pro britskou turistku (25). Tamní policii nahlásila, že byla hromadně znásilněna dvěma muži britského původu. Místo, aby jí policie pomohla, byla turistka zatčena za porušení zákonů, které se týkají nemanželského sexu. Žena…

reklama

Byl jsem vyděšený k smrti. Hostinský tvrdě doplatil na návštěvu přistěhovalců ze Somálska

Aktualizovali jsme 8.11.2016, 21:59, 08.11. 10:14

Wabern (Německo) – Majitel jednoho z německých bister se doslova bál o život poté, co jeho podnik napadli přistěhovalci ze Somálska, kteří předtím odmítli zaplatit svůj účet. Uvedl to server Breitbart s odvoláním na německé noviny HNA.

VIDEO: Kvůli hromadné rvačce na palubě muselo v Pise nouzově přistát letadlo

07.11. 11:30

Řím - V italském městě Pisa muselo v noci na pátek nouzově přistát letadlo mířící z Bruselu na Maltu. Důvodem byla hromadná rvačka přímo na palubě.

Brazilská soudkyně nechala nezletilou dívku tři týdny v cele se 30 muži

14.10. 20:23

Brasília - Brazílie zakázala na dva roky činnost soudkyni, která nechala v cele patnáctiletou dívku se 30 muži, kteří ji znásilňovali a mučili.

Amerika se potýká s nárůstem násilných trestných činů

26.09. 22:07

Washington - Ve Spojených státech výrazně přibylo násilných trestných činů a zejména vražd. Podle agentury AP o tom dnes ve výroční zprávě informoval Federální úřad pro vyšetřování (FBI).

Otřesné: Donutili dívku svléknout se na ulici, pak si ji natočili

24.09. 15:47

Sofia - Doslova očistcem si musela projít čtrnáctiletá dívka, pro kterou si skupina tyranů připravila opravdu odporné ponížení. Dívku donutili za bílého dne na ulici ke striptýzu a ještě si všechno natáčeli.

Útočníci zmlátili muže kladivem, policie po nich pátrá

22.09. 14:43

Praha - Nepochopitelný brutální čin vyšetřují pražští policisté. Neznámí útočníci ztloukli kladivem muže, kterého si podle všeho náhodně vyhlédli.

Důchodci budou zvlášť zranitelné oběti? Výbor s novelou souhlasí

22.09. 11:43

Praha - Ústavně-právní výbor Sněmovny doporučil schválit vládní novelu, podle níž senioři a další lidé zřejmě získají větší ochranu v případě, že se stanou obětí trestného činu.

Uprchlíci se poprali s fotbalovými chuligány, dav rozháněla policie

17.09. 17:22

Linec - V noci na dnešek se v centru rakouského Lince strhla bitka mezi uprchlíky a fotbalovými chuligány. Policie rozháněla dav pepřovými spreji, tři lidé skončili v nemocnici.

V Gabonu propuklo povolební násilí: Požáry, rabování, několik mrtvých

01.09. 09:42

Libreville - Obavy z propuknutí násilností po prezidentských volbách ve středoafrickém Gabonu se naplnily. Opoziční vůdce Jean Ping výsledky zpochybnil.

Útoků v Evropě nepřibývá, za vše mohou média, tvrdí odborník

16.08. 15:49

Praha - V souvislosti s postupující migrační krizi a přibývajícím počtem muslimů v Evropě se stále více hovoří o útocích, a nejen těch teroristických. Vedoucí psycholog Policie ČR Vladimír Voska ale tvrdí, že v 90. letech se v Evropě odehrávalo více trestných činů, než dnes.

V Milwaukee vypukly ostré protesty proti policejní střelbě, dav zapaloval obchody

Aktualizovali jsme 14.8.2016, 15:37, 14.08. 10:28

Milwaukee - Policie během pronásledování v Milwaukee na středozápadě USA zastřelila podezřelého řidiče, což ve městě v noci na dnešek vyvolalo hlasité protesty, které se zvrhly v násilí.

Muslimové přišli na katolickou mši v Praze. Chtějí odsoudit násilí v Evropě

10.08. 19:01

Praha - Desítky muslimů dnes v podvečer přišly před katolický kostel Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech. Chtěli tak vyjádřit obavy ze vzrůstajícího násilí v Evropě.

Zabte ho! povzbuzoval muž rvačku s migrantem. Teď musí uprchlíkovi platit

Aktualizovali jsme 27.7.2016, 10:39, 27.07. 08:12

Pozňan - Polák (22), který výkřiky "Zabte ho!" povzbuzoval násilníky, bijící v centru Poznaně přistěhovalce ze Sýrie, nese vinu za mlácení, rozhodl soud. Trest obnáší, že si má během dvou let každý měsíc odpracovat 40 hodin. Má také odškodnit Syřana částkou 3000 zlotých (19 tisíc korun).

Krvavé napadení: Afghánec zaútočil ve vlaku sekyrou na cestující, pět zraněných

19.07. 08:11

Mnichov - Afghánský útočník napadl ve vlaku u bavorského Würzburgu sekyrou a nožem rodinu z Hongkongu, čtyři lidi zranil vážně a jednoho lehce.

Brutální útok cizinců na správce ubytovny. Zemřel v nemocnici

13.07. 21:29

Plzeň - Brutální případ řeší plzeňští kriminalisté. Několik cizinců zbilo správce jedné z ubytoven na Borech tak, že po několika dnech v nemocnici zemřel. Policisté dva z pravděpodobných pachatelů zadrželi a kromě těžkého ublížení na zdraví budou obviněni i z falšování bankovek.

Útoky agresivních Rumunů na Čechy se zvyšují, lidé končí v nemocnicích

Aktualizovali jsme 9.7.2016, 22:10, 07.07. 15:21

Humpolec - Agresivní Rumuni napadají stále více Čechů. Poté, co byl předminulou sobotu v Humpolci brutálně pobodán mladík, se odehrály další dva incidenty na Vysočině.

Policie řekla napadenému muži, že si má útočníky najít sám +VIDEO

21.06. 11:41

Pattaya (Thajsko) - Záběry z bezpečnostní kamery na čerpací stanici ukazují, jak v provincii Chon Buri tři muži zmlátili člověka po krátké hádce. Když napadený muž přišel na policii, tak mu strážníci řekli, že si má útočníky najít sám.

Kamenování, sekání končetin, ukřižování. IS veřejně utužuje morálku mezi lidmi

Aktualizovali jsme 21.6.2016, 00:32, 20.06. 12:54

Raqqa – Zatímco se irácké a mezinárodní síly pokouší získat zpět Mosul, pevnost Islámského státu v Iráku, ruské síly pokračují v útocích na město Raqqa, hlavní město džihádistů v Sýrii. Aby velitelé skupiny udrželi morálku mezi obyvateli, uchylují se ke stále brutálnějším praktikám, které jsou…

Na hromadnou rvačku v pasťáku museli vychovatelé zavolat i policii

15.06. 14:53

Hostouň - Policisté vyšetřují hromadnou rvačku, která se strhla minulý týden ve čtvrtek ve výchovném ústavu v Hostouni na Domažlicku. Vychovatelé situaci nezvládli a museli zavolat policii i s psovody. Na místě zasahovala i záchranka. Dva chlapci byli zraněni.

Mladík podle žaloby ubil svoji matku obuškem, hodil jí do tůně a zinscenoval sexuální motiv. Hrozí mu 18 let

14.06. 13:56

Písek - Soud s třiadvacetiletým mladíkem, kterého obžaloba viní z vraždy vlastní matky, se blíží ke konci. Ženu někdo ubil loni v květnu v Myšenci u Protivína. Proti jejímu synovi svědčí nepřímé důkazy.

Hrdina nebo vrah? Manžel ubil muže, který se pokusil znásilnit jeho ženu. Hrozí mu trest

Aktualizovali jsme 3.6.2016, 21:59, 03.06. 09:07

New York - Muž z New Yorku čelí obvinění ze zabití kvůli tomu, že ubil násilníka, který vnikl do jeho domu a pokusil se znásilnit jeho ženu. Ta se zvládla útočníkovi vytrhnout a zavolat o pomoc.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací