Články k tématu: Násilí intimní

Muž v Praze znásilnil dvě ženy, policie jej dopadla

21.05. 15:15

Praha - Policie zadržela a obvinila čtyřiatřicetiletého muže, který podle nich 1. května v Praze znásilnil dvě ženy. Muž se k oběma činům přiznal, v případě odsouzení mu za ně hrozí až deset let vězení. ČTK to dnes sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Španělé se bouří kvůli hromadnému znásilnění mladé dívky

29.04. 09:48

Madrid - Tisíce lidí vyšly v sobotu odpoledne již potřetí za sebou do ulic španělského města Pamplona, aby protestovaly proti čtvrtečnímu rozhodnutí oblastního soudu, který poslal na devět let do vězení pětici mužů. Odsoudil je za sexuální zneužití osmnáctileté dívky při předloňských slavnostech v…

Americký komik Cosby byl uznán vinným ze znásilnění

26.04. 20:59

Norristown - Soudní porota dnes shledala amerického komika Billa Cosbyho vinným z omámení a znásilnění Andrey Constandové v roce 2004. Osmdesátiletému Cosbymu hrozí až deset let vězení. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

reklama

Indický guru byl odsouzený za znásilnění

25.04. 09:55

Dillí - Indický soud dnes uznal duchovního vůdce Ásarama Bapua vinným ze znásilnění. V Džódhpuru, kde se soud konal, byla zpřísněna bezpečnostní opatření, protože se očekávají protesty Bapuových příznivců.

Devatenáctiletý mladík byl zadržen za sexuální napadení seniorky (75)

25.09. 16:19

Londýn – Pětasedmdesátiletá důchodkyně zažila nepříjemné překvapení. Do jejího domova se vloupal mladík, který ji sexuálně napadl. Incident se odehrál ve Velké Británii. Ve vazbě zatím sedí devatenáctiletý vetřelec.

Oko za oko: Městská rada za trest nařídila znásilnění mladé dívky

27.07. 16:07

Islámábád - Čtrnáct členů pákistánské vesnické rady bylo zatčeno za to, že vydalo příkaz k znásilnění dospívající dívky. Mělo jít o trest za znásilnění, které spáchal její bratr. Informuje o tom agentura AFP.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie