Články k tématu: Nečesaný, Luděk

Soud osvobodil Luďka Nečesaného. Vyhráno nemá, kauza bude mít další dějství

Aktualizovali jsme 8.7.2019, 10:43, 08.07. 10:27

Liberecký krajský soud dnes pro nedostatek důkazů osvobodil bývalého ředitele nemocnice v Liberci Luďka Nečesaného, jeho manželku Šárku a zástupce zdravotnické firmy MedicCor. Obžaloba vinila Nečesaného z přijetí úplatků ve výši 23 milionů korun, hrozilo mu pět až 12 let vězení. Od počátku…

Soud v korupční kauze Luďka Nečesaného vyslýchá zástupce firem

12.03. 16:59

Liberec - Soud v Liberci dnes vyslýchal představitele zdravotnických firem, které jsou údajně zapletené do kauzy bývalého ředitele nemocnice v Liberci Luďka Nečesaného. Ten podle obžaloby dostával úplatky v letech 2009 a 2010 za to, že čtyřem vybraným firmám umožnil s nemocnicí obchodovat, případně…

Exšéf liberecké nemocnice Nečesaný prý na dodávky materiálu neměl vliv

20.02. 18:36

Liberec - Na využití zdravotnického materiálu při operacích neměl obžalovaný bývalý ředitel Krajské nemocnice Liberec Luděk Nečesaný žádný vliv. U soudu v Liberci to dnes uvedli tři vysoce postavení lékaři nemocnice.

reklama

Exředitel nemocnice v Liberci nedokázal vysvětlit, za co inkasoval miliony

18.01. 15:19

Liberec - Luděk Nečesaný nemá žádné výstupy svých prací, za něž zaplatily zdravotnické firmy přes 23 milionů korun. Podle obžaloby šlo o úplatky, exředitel Krajské nemocnice Liberec to důrazně odmítá.

Začal soud s exředitelem liberecké nemocnice Nečesaným, jeho manželka nevypovídala

15.01. 11:48

Liberec - V Liberci dnes začal soud v korupční kauze, v níž je obžalován bývalý ředitel nemocnice v Liberci Luděk Nečesaný, jeho manželka a zástupce zdravotní firmy Tomáš Macháček. Nečesaný údajně přijal úplatky přes 23 milionů korun, hrozí mu pět až 12 let vězení.

Napadená kadeřnice zopakovala, že útočil Nečesaný, měl ho prozradit úsměv

07.09. 11:28

Hradec Králové - Napadená kadeřnice dnes u soudu opakovaně označila Lukáše Nečesaného jako útočníka, prý ho poznala dle úsměvu. Původní pravomocný rozsudek, který Nečesaného poslal na 13 let do vězení, před časem zrušil Nejvyšší soud (NS). Kauzu má nyní na starosti nový soudce.

Policie chce v kauze korupce v liberecké nemocnici obžalovat Nečesaného i jeho ženu

21.02. 09:55

Liberec - Jak dnes uvedl Český rozhlas, v případu údajné korupce kolem ředitele liberecké nemocnice Luďka Nečesaného navrhla policie obžalovat Nečesaného, jeho manželku a jednu osobu ze zdravotnické firmy, která měla poskytnout úplatek.

Policie obvinila v kauze Nečesaného další dvě osoby

02.08. 09:08

Liberec - V případu údajné korupce spojené s ředitelem liberecké nemocnice Luďka Nečesaného začala policie stíhat další dvě osoby.

reklama
Fotogalerie