Články k tématu: Nejedlý, Martin (jednatel Lukoilu a poradce Zemana)

Hrad prolomil mlčení: Jak to bylo s cestou Mynáře a Nejedlého do Číny?

dnes 08:02

Praha - Pražský hrad se po několika dnech vyjádřil k cestě kancléře prezidenta Miloše Zemana Vratislava Mynáře a dalšího Zemanova poradce Martina Nejedlého do Číny. nad cestou se pozastavovali také někteří politici, které zajímalo, kolik vše stálo a kdo to platil.

Mynář, Nejedlý a Tvrdík se vrátili z Číny, kde hledali Zemanova poradce

17.03. 16:03

Praha - Kancléř Vratislav Mynář, poradce prezidenta Martin Nejedlý a zástupce CEFC Jaroslav Tvrdík se vrátili z Číny, kam odletěli v úterý s cílem ověřit informace o zadržení šéfa CEFC Jie Ťien-minga. Ten je poradcem Miloše Zemana.

Hrad vyslal Mynáře, Tvrdíka a Nejedlého do Číny, mají hledat Zemanova poradce

15.03. 16:58

Praha - Pražský hrad vyslal do Číny kancléře Vratislava Mynáře a poradce Martina Nejedlého, zpět v ČR by měli být do konce týdne. Mají ověřit informace o zadržení šéfa CEFC Jie Ťien-minga. Vyšetřován má být kvůli podezření z ekonomické kriminality.

reklama

Zeman by podle Babiše měl vyhodit Mynáře a Nejedlého

14.01. 12:35

Praha - Prezident Miloš Zeman by se podle premiéra Andreje Babiše (ANO) měl před druhým kolem voleb hlavy státu zbavit kancléře Vratislava Mynáře a poradce Martina Nejedlého.

Drsná hádka mezi Horáčkem a Topolánkem. Kandidáti na Hrad na sebe vytahovali špínu z minulosti

07.12. 09:07

Praha – Prezidentský kandidát Michal Horáček dopise vyzval šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a ostatní prezidentské kandidáty, aby odmítli zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů. Poukazoval přitom na jeho minulost – Ondráček se…

Neznámá česká firma má stavět v Kyrgyzstánu, přimluvil se za ni kancléř Mynář

16.07. 14:33

Praha - Za zájmy české společnosti Liglass Trading CZ v Kyrgyzstánu se přimluvil prezidentův kancléř Vratislav Mynář u svého protějšku v kanceláři kyrgyzského prezidenta Sapara Isakova. Mynář intervenci přiznal, odmítl ale, že by měl z věci jakýkoli prospěch.

Poradce Zemana Nejedlý bude slavit narozeniny na Hradě. Detaily ale tají

Aktualizovali jsme 17.6.2016, 13:34, 17.06. 09:28

Praha - Padesátiny by si snad každý přál oslavit stylově a na úrovni. Poradci prezidenta Martinovi Nejedlému se to rozhodně podaří - své blížící se padesátiny oslaví v Královské zahradě a Letohrádku královny Anny na Pražském hradě. Jindy veřejně přístupné prostory budou pro veřejnost uzavřeny.…

Nejedlý zůstává poradcem Zemana, Lukoil pokutu zaplatil

20.05. 13:06

Praha - České zastoupení Lukoil Aviation Czech splatila státu pokutu 27,7 milionu korun i s úroky, přesně jak ji uložil soud. Původně se zprávou přišla Česká televizi, informaci následně potvrdil ČTK sám Nejedlý.

Firma Lukoil musí státu zaplatit 27,7 milionu korun, rozhodl soud

Aktualizovali jsme 27.4.2016, 13:20, 27.04. 11:18

Praha - Firma Lukoil Aviation Czech, v níž byl jednatelem poradce prezidenta Martin Nejedlý, musí zaplatit Státní správě hmotných rezerv smluvní pokutu 27,7 milionu korun a úroky. Dnes to pravomocně rozhodl odvolací senát, který původní částku stanovenou soudem ještě navýšil o 257.000 Kč. Spor se…

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací