Články k tématu: Novák, Miroslav (hejtman)

Ostravská ČSSD se chce zbavit exhejtmana Nováka. Ten poslal velmi rázný vzkaz

16.05. 18:23

Ostrava - Okresní výkonný výbor (OVV) ostravské ČSSD chce prosadit zrušení členství bývalému hejtmanovi Moravskoslezského kraje a krajskému předsedovi Miroslavu Novákovi. Uvedl to dnes server iDnes.cz. Novák ČTK řekl, že o iniciativě ostravských sociálních demokratů ví, i když oficiálně o pondělním…

ČT se zlobí na Hrad. Kvůli slovům o provokaci v divadle žádá omluvu

09.11. 15:57

Praha - Česká televize požaduje omluvu po Kanceláři prezidenta republiky a hejtmanovi Miroslavu Novákovi (ČSSD). Důvodem jsou nepravdivé výroky k údajné provokaci v Divadle Petra Bezruče.

Lobbista Dědic údajně zaměstnal hejtmanovu manželku, důkaz ale není

21.10. 17:49

Ostrava - Manželka dosavadního moravskoslezského hejtmana Miroslava Nováka (ČSSD) byla tři roky zaměstnána jako sekretářka u firmy patřící lobbistovi Martinu Dědicovi.

reklama

Hejtman Novák o ANO: Jeho vítězství je jen trend

08.10. 21:45

Ostrava - Lídr ČSSD a moravskoslezský hejtman Miroslav Novák (ČSSD) míní, že vítězství hnutí ANO je trendovou záležitostí a odrazem celostátní politiky.

Babiš se hejtmanu Novákovi za svůj výrok neomluví

27.09. 17:20

Praha - Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) se chce odvolat proti rozsudku okresního soudu, který mu dnes uložil, aby se omluvil moravskoslezskému hejtmanovi Miroslavu Novákovi (ČSSD).

Babiš se podle soudu musí omluvit hejtmanu Novákovi za výrok o "tunelu"

27.09. 16:14

Praha - Soud dnes uložil ministru financí Andreji Babišovi (ANO), aby se omluvil moravskoslezskému hejtmanovi Miroslavu Novákovi (ČSSD) za svůj televizní výrok, v němž označil přípravu průmyslové zóny v Karviné za Novákův "kšeft" a "tunel".

Moravskoslezský kraj se pustil do Ťoka: Resort dopravy ohrožuje čerpání 18 miliard z EU

23.08. 17:07

Ostrava - Moravskoslezský kraj kritizuje ministerstvo dopravy, které podle představitelů kraje ohrožuje svou nečinností čerpání 18 miliard korun z evropských prostředků na nákup nových regionálních vlaků. Hejtman Miroslav Novák (ČSSD) dnes novinářům řekl, že dosavadní postup ministerstva může mít…

Spor mezi novinářem a Babišem pokračuje, oba se odvolali

07.05. 12:59

Praha- Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se odvolal proti rozsudku, který mu uložil vyplatit zadostiučinění 50 tisíc korun šéfredaktorovi serveru Svobodné fórum Pavlu Šafrovi. S verdiktem nesouhlasí ani novinář, odvolal se také.

Babiš čelí žalobě: Dostal do úzkých hejtmana Nováka

Aktualizovali jsme 4.5.2016, 17:06, 04.05. 15:37

Praha - Ministr financí Andrej Babiš loni se v televizní debatě o přípravě průmyslové zóny v Karviné pustil do moravskoslezského hejtmana Miroslava Nováka (ČSSD). Uvedl, že jde o Novákův „kšeft" a „tunel", politika také přirovnal k hejtmanovi Davidu Rathovi souzenému za korupci. Nová přiznává, že…

Kauza OKD? Podle politiků se dá dobře zvládnout

04.05. 16:44

Praha - Situace kolem krachují těžební společnosti OKD je podle moravskoslezských politiků zvládnutelná. Podle některých by stát do útlumu měl zasahovat. Zlepšit by se měla podle nich i spolupráce mezi krajem a ministerstvem průmyslu. Vedení OKD v úterý požádalo soud o vyhlášení úpadku a povolení…

reklama
Fotogalerie