Články k tématu: Novotný, Pavel

Komunista Ondráček by měl viset? Kauza graduje, řada Čechů fandí Novotnému

08.10. 13:32

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný se dostal do problémů kvůli svým výrokům na účet komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Zastání se ovšem dočkal nejen mezi některými politiky, ale i mezi řadovými občany. Objevila se dokonce petice na jeho podporu.

Kulka pro Ondráčka? Novotný řádil na policii, komunista se mu vysmál

14.06. 17:15

Starosta pražských Řeporyjí a někdejší bulvárník Pavel Novotný (ODS) podal trestní oznámení na komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Ondráček podle něj spáchal při návštěvě ukrajinského Donbasu, ke které došlo před několika týdny, trestný čin vlastizrady. Politik KSČM se mu za to pořádně vysmál.

Bezcenný zm*d! Měl by za to být usmrcen. Pavel Novotný zuří kvůli Ondráčkovi

Aktualizovali jsme 16.5.2019, 22:16, 16.05. 10:07

Návštěva komunistického poslance Zdeňka Ondráčka v Doněcku vyvolala v Česku velmi ostré reakce. Odsoudil ji nejen šéf české diplomacie Tomáš Petříček (ČSSD) a premiér Andrej Babiš (ANO), ale i politici napříč politickým spektrem.

reklama

Kolaborant a tlusťoch. Vystřelím tě z kecek! Foldyna a Novotný si jdou tvrdě po krku

09.05. 09:35

Jaroslav Foldyna sklidil vlnu kritiku za svou účast na akci ruského motorkářského gangu Noční vlci. Řada lidi ho označila za kolaboranta vzhledem k jeho proruským postojům.

Svině! Hňupe! Takhle Pavel Novotný a Foldyna oslavili státní svátek

08.05. 15:51

Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna a současný starosta a bývalý novinář Pavel Novotný si na sváteční den pořádně vjeli do vlasů. Na sociální síti o nadávky nebyla nouze.

Soukup přestřelil? Po kritice České televize sprostě vynadal novinářům

13.12. 19:36

Mediální magnát a majitel televize Barrandov Jaromír Soukup se nestrefuje jen do České televize, ale i do jednotlivých novinářů. Naposledy se o tom přesvědčili moderátor pořadu Newsroom Luboš Rosí a bývalý bulvární novinář Pavel Novotný. Oslovení, kterými Soukup tyto dva častoval, musela být…

To mě s*re, nikomu neskáču šipku do p*dele. Pavel Novotný nastoupil do Barrandova a pak se děly veci

Aktualizovali jsme 19.2.2018, 22:00, 19.02. 06:52

Praha - Pořadem Aféry na televizi Barrandov bude nově provázet Pavel Novotný. Poprvé se na obrazovce objeví 26. února. Řadu jeho fanoušků tato změna nepříjemně překvapila. A tak se do Novotného začali navážet. A známý moderátor a bulvárník si to nenechal jen tak líbit.

Babišova kampaň dojala Pavla Novotného. Sobotka takovou nemá, glosuje

30.05. 14:38

Praha - Minulý týden zveřejnil dnes už bývalý ministr financí Andrej Babiš (ANO) na internetu video, které ukazovalo jeho poslední den ve funkci. Videa si všiml i novinář a moderátor Pavel Novotný, který video a tým Andreje Babiše vychválil.

Český bavič Petr Novotný je po kolapsu v nemocnici

Aktualizovali jsme 3.1.2017, 15:30, 02.01. 13:33

Praha - Známý český bavič Petr Novotný strávil silvestrovskou noc v nemocnici. Po vánočních svátcích zkolaboval a musela ho odvést sanitka. Na sociálních sítích to prozradil jeho syn Pavel.

Prima lže? Krausovu show dostala včas, bylo v tom něco úplně jiného, tvrdí Novotný. Pak začal nadávat Zemanovi

Aktualizovali jsme 28.10.2016, 23:19, 28.10. 13:38

Praha - Televize Prima pod nátlakem ze strany veřejnosti odvysílala díl pořadu Show Jana Krause, v němž se desítky známých osobností vyhranily proti prezidentu Miloši Zemanovi. Původně jej měla pustit do éteru o den dříve, což se nestalo. A bulvární novinář Pavel Novotný prozradil proč.

reklama
Fotogalerie