Články k tématu: Nový Zéland

Češka, které v horách na Novém Zélandu zemřel partner, míří zpět do vlasti

01.09. 11:27

Praha - Češka Pavlína Pížová (33) je na cestě z Nového Zélandu do vlasti, kam by měla dorazit během dneška. Žena po smrtelném pádu partnera (†27) čekala měsíc na záchranu v horské chatě.

Češka zachráněná na Novému Zélandu poslala děkovný dopis a darovala peníze

30.08. 11:57

Wellington - Česká turistka Pavlína Pížová poslala děkovný dopis novozélandským záchranářům, kteří ji našli v opuštěné horské chatě. Žena by se měla vrátit do ČR ještě behěm tohoto týdne.

Konečně domů. Češka ztracená na Novém Zélandu se může vrátit

29.08. 17:32

Wellington - Češka Pavlína Pížová (33), která strávila téměř měsíc v opuštěné horské chatě na Novém Zélandu, se může vrátit domů, informoval list The New Zealand Herald. Úřady dnes provádějí pitvu jejího partnera.

reklama

Osmiletá dívka zabila jelena a snědla jeho srdce

26.08. 12:23

Wellington - O tom, jakou mají sociální sítě moc, dnes snad již nikdo nepochybuje. Mnohdy se ale mohou obrátit proti lidem samotným, podobně jako se tomu stalo v případě rodiče z Nového Zélandu.

Na Novém Zélandu našli mrtvolu. Zřejmě partnera zachráněné Češky

Aktualizovali jsme 26.8.2016, 11:59, 26.08. 10:19

Wellington - Záchranáři dnes na Novém Zélandu patrně nalezli tělo českého turisty, jehož partnerka čekala měsíc na záchranu v horské chatě. Žena na tiskové konferenci přiznala, že bylo chybou nikomu o plánovné túře neříct.

Češka čekala měsíc na záchranu v horách, její partner zemřel. Úřadům se ale něco nezdá

25.08. 09:14

Wellington - V opuštěné chatě v horách na Novém Zélandu objevili českou turistku, která tam čekala na záchranu dlouhý měsíc od chvíle, kdy její partner, se kterým cestovala, spadl a zemřel. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na prohlášení novozélandské policie.

Ukončení migrační krize? Maďarsko ví, jak na to

20.08. 10:29

Budapešť - Nejpevnějším poutem mezi Maďarskem a Novým Zélandem je boj proti terorismu. Uvedl to maďarský ministr zahraničních věcí Péter Szijjártó po schůzce se šéfem diplomacie Nového Zélandu Murray McCulloch. Poradil také, jak ukončit současnou migrační krizi.

Nový Zéland hlásí rekordní přírust obyvatel. Svou roli v tom sehráli uprchlíci

12.08. 19:48

Wellington - Rekordní migrace na Novém Zélandu zvýšila počet obyvatel o téměř sto tisíc. Což je nejvyšší roční růst v historii této ostrovní země, jak informuje zpravodajské odvětví serveru Yahoo.

Po třiceti letech se na Novém Zélandu objeví americká válečná loď. Námořní roztržka je u konce

21.07. 13:48

Auckland - V novozélandské metropoli k závěru roku 2016 zakotví americká válečná loď, první po třiceti letech. To by naznačovalo, že se dlouholetá námořní roztržka mezi USA a Novým Zélandem blíží ke konci.

VIDEO:Jak se vypořádat s lupičem? Majitel bistra na to šel originálně

Aktualizovali jsme 13.7.2016, 20:32, 13.07. 16:21

Wellington - Lupič, který přišel do bistra Saida Ahmeda na Novém Zélandu a s pistolí v ruce požadoval peníze, má nečekaný zážitek. Majitel ho totiž naprosto ignoroval, napsal zpravodajský server BBC News.

Češi skončili před soudem v Aucklandu kvůli pašování pervitinu

30.05. 11:19

Auckland - Před soudem na Novém Zélandu dnes opět stanuli dva Češi, kteří byli před měsícem zadrženi s 20 kilogramy pervitinu. Hrozí jim doživotí, obžalobu odmítli.

"Tetuje" nemocné děti. Přes noc se stal umělec hvězdou internetu

27.05. 11:03

Nový Zéland - Ať už máte tetování nebo ne, v dětství si ho přál snad každý. Samolepky byly jen trapnou náhražkou, současné děti už mají víc možností. Třeba Benjamin, umělec z Nového Zélandu, děti "tetuje" fixírkou. Všechno je ale pro dobrou věc.

Jirka se chlubil, že letí na Nový Zéland. Hrozí mu teď doživotí

16.05. 19:10

Aukland - Pár hodin předtím, než společně se svou matkou skončil v novozélandské cele, chlubil se třiačtyřicetiletý Jiří K. z Hrádku nad Nisou na Facebooku, že letí na Nový Zéland. Společně se sedmdesátiletou matkou měli v kufrech rekordních 20 kg pervitinu.

Čeští pašeráci drog z Nového Zélandu: Hrozí jim doživotí?

16.05. 16:56

Wellington - Před novozélandským soudem dnes poprvé stanuli dva Češi, kteří byli minulý týden na letišti v Aucklandu zadrženi s 20 kilogramy pervitinu. Kauza se patrně protáhne, další líčení je naplánováno na 30. května.

Čeští pašeráci zatčeni na Novém Zélandu, měli u sebe 20 kilo pervitinu

Aktualizovali jsme 13.5.2016, 10:26, 13.05. 09:46

Wellington - Celníci na Novém Zélandu zatkli dva Čechy, kteřé pašovali 20 kilo pervitinu. Pokud by se jim drogy podařilo rozprodat, přišli by si v přepočtu za 324 milionů korun.

Nový Zéland nebude měnit vlajku, rozhodli lidé v referendu

24.03. 10:22

Wellington - Na Novém Zélandu dnes skončilo referendum o podobě státní vlajky a podle předběžných výsledků se zdá, že ke změně nedojde.

Jejich oblíbené místo je mohlo stát život. Otec natočil dceru v nebezpečí +VIDEO

07.03. 08:13

Wellington - Potápěli se na svém oblíbeném místě Papamoa Beach na Novém Zélandu. Byli tu už několikrát, až nyní ale zachytili nebezpečí, které se ve vlnách skrývalo.

reklama
Fotogalerie
google-site-verification: google572aa3d56eb08979.html