Články k tématu: Obchody

Nagyová v nové branži: Otevřela si tajemný podnik

Aktualizovali jsme 23.5.2016, 21:03, 23.05. 14:42

Praha - Někdejší šéfka Úřadu vlády Jana Nečasová, dříve Nagyová, rozjela obchod s módou. Nejde však o ledajaký obchod, do butiku na pražském Smíchově se podle MF Dnes jen tak někdo nedostane.

Štvou vás nákupy s manželkou? Obchodní dům má řešení, otevřel pánské jesle

21.05. 13:07

Londýn - Luxusní obchodní dům Harvey Nichols v Londýně proměnil svůj rozsáhlý suterén v "pánské jesle". Manželky sem mohou odložit své muže, pro které je nakupování většinou nuda.

V Makru se prodávala zmrzlá voda, namísto rybího masa

Aktualizovali jsme 19.5.2016, 18:25, 19.05. 17:20

Praha - Společnost Makro musí stáhnout z prodeje dvě šarže hluboce mražených Aljašských tresek, které obsahují nízké procento masa.

reklama

Cena mléka klesá. V obchodech je ale stále rekordně drahé

18.05. 08:07

Praha - Je to paradox. Výkupní ceny mléka prudce padají a ačkoliv se mírně snižují i ceny v obchodech, pořád se dá mluvit o tom, že je mléko rekordně drahé. Vydělávají na něm všichni, kromě chovatelů krav. Ti zažívají naopak jedno z nejhorších období v historii, píše dnešní vydání MF Dnes.

Na český trh se dostaly desítky tisíc závadných konzerv sardinek. Nemáte je doma?

Aktualizovali jsme 17.5.2016, 21:08, 17.05. 16:13

Praha - Na pultech v Česku jsou desítky tisíc závadných konzerv sardinek z Thajska. Přišla na to Státní veterinární správa, která v nich objevila nebezpečné kadmium. Nařídila celou zásilku ze skladů stáhnout, přesto se k zákazníkům dostalo několik stovek nebezpečných sardinek.

Nebezpečné sladkosti se prodávaly v Kauflandu, Tescu a Globusu. Možná je máte doma

Aktualizovali jsme 27.4.2016, 12:46, 26.04. 12:26

Praha - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) vydala varování pro všechny lidi s alergií na mléčné bílkoviny. Ty jsou přítomny v cukrovinkách z Polska a Dánska, ale ve složení uvedeny nejsou. Citlivým lidem tak mohou způsobit vážné zdravotní problémy.

Inspekce v Plzni zavřela benzínku. Palivo bylo v pořádku, záchody už ne

27.04. 11:46

Plzeň - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zakázala prodej potravin na benzínové stanici MOL v Plzni. Její zaměstnanci neměli ani záchod.

Muslimský obchodník pobouřil Francii. Kritici jsou na nohou

27.04. 10:05

Bordeaux – Velké pobouření vyvolalo ve Francii nařízení týkající se jednoho z muslimských obchodů. Jeho majitel zavedl různou otevírací dobu pro muže a ženy. Podle kritiků je to sexistické. Informoval o tom server The Local.

O svátcích nebudou otevřené supermarkety, schválili poslanci novelu

15.04. 14:13

Praha - Jde o zákon, který se postaví za práva zaměstnanců obchodů, nebo je to je to jen další zbytečné zatížení legislativy? Kdo si volno zaslouží a kdo ne? O tom se během dnešního jednání Poslanecké sněmovny přeli zákonodárci. Novelu zákona, která zakázuje prodej v supermarketech a hypermarketech…

Tvrdá houska, muž z Prahy našel v rohlíku hřebík

15.03. 16:04

Praha - Nebezpečí se může ukrývat opravdu všude! Jen si představte, zakusujete se do svého ranního rohlíku a najednou v něm narazíte na malý tvrdý předmět, který tam rozhodně nepatří. Přesně to se stalo muži, který si v úterý ráno koupil snídani v supermarketu na pražském Ládví.

Hádka ve Sněmovně kvůli omezení prodejní doby

02.03. 16:31

Praha - Návrh skupiny senátorů na omezení prodejní doby v obchodních řetězcích o většině svátků bude ve Sněmovně při závěrečném schvalování čelit návrhu na zamítnutí.

reklama
Fotogalerie