Články k tématu: Ondráček, Zdeněk

Policie vám za přestupek jen domluví? Ondráček chce změnu zákona

dnes 11:58

Praha - Policisté možná budou opět moci ze zákona řešit méně závažné přestupky pouze domluvou bez nutnosti je zaznamenávat. Předpokládá to novela přestupkového zákona skupiny poslanců ze všech sněmovních klubů v čele se Zdeňkem Ondráčkem (KSČM). Předkladatelé si od změny slibují zejména snížení…

Výbor přerušil jednání o žádosti o vydání Ondráčka ke stíhání, dorazily i anonymní e-maily

05.09. 13:15

Praha - Sněmovní mandátový a imunitní výbor dnes začal projednávat policejní žádost o vydání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka k trestnímu stíhání. Případ se týká Ondráčkových výroků vůči někdejšímu prezidentskému kandidátovi Michalu Horáčkovi. Výbor debatu po zhruba 45 minut dlouhém jednání přerušil…

Vydání komunisty Zdeňka Ondráčka se začne řešit 5. září

16.08. 15:19

Praha - Ve středu 5. září se začne Sněmovní mandátový a imunitní výbor zabývat žádostí policie o vydání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka k trestnímu stíhání.

reklama

Policie chce stíhat komunistu Ondráčka, do Sněmovny poslala žádost o jeho vydání

15.08. 22:02

Praha - Policie dnes odpoledne požádala Sněmovnu o vydání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka ke stíhání. Případ se zřejmě týká jeho výroků o někdejším kandidátovi na prezidenta Michalu Horáčkovi, které pronesl v rozhovoru pro server EuroZprávy.cz.

Komunista Ondráček vysvětloval, proč nepodpořil vládu. KSČM jeho slova stačí

13.07. 15:00

Praha - Poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM) nepodpořil vládu ANO a ČSSD při hlasování o důvěře proto, že se neztotožnil s jejím programovým prohlášením v oblasti bezpečnosti.

Proč komunistický poslanec Ondráček nepodpořil vládu? Jeho kolegové chtějí vysvětlení

13.07. 08:16

Praha - Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček důvody své nepřítomnosti na nočním hlasování o důvěře menšinové vládě ANO a ČSSD zveřejní po pátečním zasedání vedení KSČM. Na svém facebooku dnes odpoledne také napsal, že celou dobu byl ve Sněmovně a na hlasování mohl kdykoli přijít.

Ondráček se naštval: Tohle by nešlo. Může se stát, že koalici ANO a ČSSD nepodpořím

24.04. 11:30

Praha - V souvislosti s možnou koaliční vládou hnutí ANO a ČSSD se mluví o tom, že sociální demokracie si chce pojistit, že se ANO nespojí s SPD. Proto by mohlo dojít k přerozdělení křesel ve vedení Sněmovny či komisí a výborů - především těch, která teď patří Okamurovcům. Jenže komunistický…

Trapný Stropnický. Pochybuje někdo, že je to hlupák? Jeho vystoupení je jako facka do tváře, prskají komunisté

Aktualizovali jsme 16.4.2018, 22:03, 16.04. 08:49

Praha - Komunisté se velmi ostře pustili do ministra zahraničí Martina Stropnického. Vyčítají mu to, jak reagoval na útok spojenců na Sýrii. Podle poslance KSČM Zdeňka Ondráčka je šéf české diplomacie hlupák.

Útok kyselinou v Plzni a islamisté? Ondráček na FB něco naznačil, pak se to začalo mlít

Aktualizovali jsme 27.3.2018, 22:34, 27.03. 13:08

Praha - Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček pořádně čeří vody. Svými statusy na facebooku se postaral o hodně velký rozruch. Útok kyselinou, ke kterému došlo v Plzni, totiž spojil s islamisty.

Policie odložila Horáčkovo trestní oznámení na komunistu Ondráčka

20.03. 13:25

Praha - Policie odložila trestní oznámení Michala Horáčka na komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, který během kampaně před lednovými prezidentskými volbami v rozhovoru pro náš sesterský server EuroZprávy.cz obvinil Horáčka ze spolupráce s StB.

Pojem "demokratická žumpa" se uchytil, lidé ho používají a politici nesnášejí, raduje se Ondráček

15.03. 15:53

Praha - Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček po demonstracích odstoupil z pozice předsedy komise pro kontrolu GIBS. Pravici pak nazval v projevu ve Sněmovně demokratickou žumpou. Na sociálních sítích se raduje, jak se jeho pojmenování ujalo. Je přesvědčen, že jeho odpůrcům se nelíbí. Jenže jak se zdá,…

Komentář: Ještě si nebyl na světě, tak mlč! Argumenty zatvrzelých znalců historie jsou k smíchu

Aktualizovali jsme 10.3.2018, 22:17, 10.03. 11:32

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Kritizujete komunisty? A žili jste v době vlády socialismu? Pokud ne, tak podle mnohých nemáte žádné oprávnění toto období hodnotit. Nelíbilo se vám, že komunistická mlátička Zdeněk Ondráček byl v čele sněmovní komise pro kontrolu GIBS? Pokud však nemáte zkušenosti s…

Babiš není pro komunisty důvěryhodný? Filip má určité pochybností

08.03. 18:42

Praha - Šéf KSČM Vojtěch Filip znovu zpochybnil důvěryhodnost premiéra v demisi Andreje Babiše a jeho hnutí ANO. Učinil tak v souvislosti se změnou postoje ANO ke Zdeňku Ondráčkovi a jeho funkci předsedy sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Petici proti Ondráčkovi podepsalo 40.000 lidí. Už se chystá další demonstrace proti komunistům

08.03. 12:12

Praha - Ačkoli komunista Zdeněk Ondráček v úterý rezignoval na post předsedy komise pro kontrolu GIBS, aktivisté ve středu předali petiční archy s podpisy do Poslanecké sněmovny, aby vlnu protestů symbolicky uzavřeli. Sešlo se téměř 40 tisíc podpisů.

Organizátoři protestů proti Ondráčkovi se radují: Veřejnost vyhrála nad politiky

06.03. 20:10

Praha - Organizátoři petiční akce a pondělních protestů v českých městech jsou přesvědčeni, že ozvat se proti návratu komunistů k moci má smysl. Veřejnost vyhrála nad politiky, uvedli v souvislosti s dnešním odstoupením poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) z funkce předsedy komise pro kontrolu činnosti…

Odstoupení Ondráčka? Jednání ANO s KSČM to neovlivní, myslí si Faltýnek

06.03. 19:09

Praha - Šéf poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek si nemyslí, že by dnešní odstoupení Zdeňka Ondráčka (KSČM) z čela komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) mohlo ovlivnit vyjednávání o podpoře vlády mezi ANO a KSČM. Piráti už oznámili, že budou opětovně navrhovat…

Vláda přišla o podporu od KSČM? Filip a Ondráček si stěžují na "odporné výhrůžky"

06.03. 18:40

Praha - Předseda komunistů Vojtěch Filip dnes řekl, že týmy ANO a KSČM budou dál pracovat na hledání programových průniků. Rozhodnutí, zda by komunisté mohli tolerovat druhou vládu hnutí ANO, je ovšem na vážkách.

Babiš si musí rozmyslet, od koho chce podporu vlády, tvrdí Kováčik

06.03. 16:42

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který o víkendu avizoval odvolání Zdeňka Ondráčka z čela komise pro GIBS, si má podle šéfa sněmovního klubu KSČM Pavla Kováčika rozmyslet, s kým chce vládnout.

Ondráček odstoupí z čela komise pro kontrolu GIBS. Jsem rád, že našel soudnost, říká Zimola

06.03. 15:11

Praha - Zdeněk Ondráček (KSČM) odstoupí z pozice předsedy komise pro kontrolu GIBS. Uvedla to dnes Česká televize. Odvolání Ondráčka navrhla zařadit na program nynější schůze ODS. Klub KSČM nyní ve Sněmovně požádal o dvacetiminutovou přestávku na poradu svého klubu.

Pryč s Ondráčkem z čela komise pro GIBS? Petici na demonstracích podepsalo 14 tisíc lidí

06.03. 12:22

Praha - Petici proti zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka do čela komise pro GIBS podepsalo při pondělních demonstracích zhruba 14 tisíc lidí. Ve větších městech se na protestech sešly tisícovky osob, v dalších desítky až stovky. Petici je možno ještě podepisovat na internetu.

Komentář: Pseudokauza Ondráček jen odkryla Babišovy slabiny, protesty mnohé nezmůžou

Aktualizovali jsme 6.3.2018, 10:26, 06.03. 10:15

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Protesty proti zvolení komunistické mlátičky Zdeňka Ondráčka do čela komise pro dohled nad Generální inspekcí bezpečnostních sborů sice na první pohled vyslaly pozitivní vzkaz v tom smyslu, že společnosti není všechno jedno. Reálně však mnohé nezmění, ve skutečnosti…

ODS v úterý navrhne odvolání Ondráčka

05.03. 19:56

Brno - Poslanecký klub ODS v úterý ve sněmovně navrhne odvolání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka z čela komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Na demonstraci v Brně to dnes řekl předseda strany Petr Fiala.

Poslanci ANO v úterý projednají návrh na odvolání Ondráčka

05.03. 15:37

Praha/Zlín - Poslanecký klub hnutí ANO bude v úterý jednat o návrhu na odvolání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka z čela sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). I komunisté situaci kolem Ondráčka proberou na úterním jednání poslaneckého klubu.

Sportovní komentátor Bosák se s tím nemazlí: Bolševici mi kazili prvních 24 let života. Párkrát mi jejich údové dali přes tlamu

05.03. 11:25

Praha - Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) povede komunistický poslanec Zdeněk Ondráček. Jeho zvolení vyvolalo řadu emotivních prohlášení. Přidal se například sportovní novinář Jaromír Bosák, který zavzpomínal na to, jak jej lidé jako Ondráček…

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie