Články k tématu: Ondráček, Zdeněk

Pojem "demokratická žumpa" se uchytil, lidé ho používají a politici nesnášejí, raduje se Ondráček

15.03. 15:53

Praha - Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček po demonstracích odstoupil z pozice předsedy komise pro kontrolu GIBS. Pravici pak nazval v projevu ve Sněmovně demokratickou žumpou. Na sociálních sítích se raduje, jak se jeho pojmenování ujalo. Je přesvědčen, že jeho odpůrcům se nelíbí. Jenže jak se zdá,…

Komentář: Ještě si nebyl na světě, tak mlč! Argumenty zatvrzelých znalců historie jsou k smíchu

Aktualizovali jsme 10.3.2018, 22:17, 10.03. 11:32

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Kritizujete komunisty? A žili jste v době vlády socialismu? Pokud ne, tak podle mnohých nemáte žádné oprávnění toto období hodnotit. Nelíbilo se vám, že komunistická mlátička Zdeněk Ondráček byl v čele sněmovní komise pro kontrolu GIBS? Pokud však nemáte zkušenosti s…

Babiš není pro komunisty důvěryhodný? Filip má určité pochybností

08.03. 18:42

Praha - Šéf KSČM Vojtěch Filip znovu zpochybnil důvěryhodnost premiéra v demisi Andreje Babiše a jeho hnutí ANO. Učinil tak v souvislosti se změnou postoje ANO ke Zdeňku Ondráčkovi a jeho funkci předsedy sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

reklama

Petici proti Ondráčkovi podepsalo 40.000 lidí. Už se chystá další demonstrace proti komunistům

08.03. 12:12

Praha - Ačkoli komunista Zdeněk Ondráček v úterý rezignoval na post předsedy komise pro kontrolu GIBS, aktivisté ve středu předali petiční archy s podpisy do Poslanecké sněmovny, aby vlnu protestů symbolicky uzavřeli. Sešlo se téměř 40 tisíc podpisů.

Organizátoři protestů proti Ondráčkovi se radují: Veřejnost vyhrála nad politiky

06.03. 20:10

Praha - Organizátoři petiční akce a pondělních protestů v českých městech jsou přesvědčeni, že ozvat se proti návratu komunistů k moci má smysl. Veřejnost vyhrála nad politiky, uvedli v souvislosti s dnešním odstoupením poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) z funkce předsedy komise pro kontrolu činnosti…

Odstoupení Ondráčka? Jednání ANO s KSČM to neovlivní, myslí si Faltýnek

06.03. 19:09

Praha - Šéf poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek si nemyslí, že by dnešní odstoupení Zdeňka Ondráčka (KSČM) z čela komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) mohlo ovlivnit vyjednávání o podpoře vlády mezi ANO a KSČM. Piráti už oznámili, že budou opětovně navrhovat…

Vláda přišla o podporu od KSČM? Filip a Ondráček si stěžují na "odporné výhrůžky"

06.03. 18:40

Praha - Předseda komunistů Vojtěch Filip dnes řekl, že týmy ANO a KSČM budou dál pracovat na hledání programových průniků. Rozhodnutí, zda by komunisté mohli tolerovat druhou vládu hnutí ANO, je ovšem na vážkách.

Babiš si musí rozmyslet, od koho chce podporu vlády, tvrdí Kováčik

06.03. 16:42

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který o víkendu avizoval odvolání Zdeňka Ondráčka z čela komise pro GIBS, si má podle šéfa sněmovního klubu KSČM Pavla Kováčika rozmyslet, s kým chce vládnout.

Ondráček odstoupí z čela komise pro kontrolu GIBS. Jsem rád, že našel soudnost, říká Zimola

06.03. 15:11

Praha - Zdeněk Ondráček (KSČM) odstoupí z pozice předsedy komise pro kontrolu GIBS. Uvedla to dnes Česká televize. Odvolání Ondráčka navrhla zařadit na program nynější schůze ODS. Klub KSČM nyní ve Sněmovně požádal o dvacetiminutovou přestávku na poradu svého klubu.

Pryč s Ondráčkem z čela komise pro GIBS? Petici na demonstracích podepsalo 14 tisíc lidí

06.03. 12:22

Praha - Petici proti zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka do čela komise pro GIBS podepsalo při pondělních demonstracích zhruba 14 tisíc lidí. Ve větších městech se na protestech sešly tisícovky osob, v dalších desítky až stovky. Petici je možno ještě podepisovat na internetu.

Komentář: Pseudokauza Ondráček jen odkryla Babišovy slabiny, protesty mnohé nezmůžou

Aktualizovali jsme 6.3.2018, 10:26, 06.03. 10:15

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Protesty proti zvolení komunistické mlátičky Zdeňka Ondráčka do čela komise pro dohled nad Generální inspekcí bezpečnostních sborů sice na první pohled vyslaly pozitivní vzkaz v tom smyslu, že společnosti není všechno jedno. Reálně však mnohé nezmění, ve skutečnosti…

ODS v úterý navrhne odvolání Ondráčka

05.03. 19:56

Brno - Poslanecký klub ODS v úterý ve sněmovně navrhne odvolání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka z čela komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Na demonstraci v Brně to dnes řekl předseda strany Petr Fiala.

Poslanci ANO v úterý projednají návrh na odvolání Ondráčka

05.03. 15:37

Praha/Zlín - Poslanecký klub hnutí ANO bude v úterý jednat o návrhu na odvolání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka z čela sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). I komunisté situaci kolem Ondráčka proberou na úterním jednání poslaneckého klubu.

Sportovní komentátor Bosák se s tím nemazlí: Bolševici mi kazili prvních 24 let života. Párkrát mi jejich údové dali přes tlamu

05.03. 11:25

Praha - Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) povede komunistický poslanec Zdeněk Ondráček. Jeho zvolení vyvolalo řadu emotivních prohlášení. Přidal se například sportovní novinář Jaromír Bosák, který zavzpomínal na to, jak jej lidé jako Ondráček…

Babiš a Ondráček? Kmenta odhaluje zákulisní čachry

05.03. 10:13

Praha - Poslanecká sněmovna v pátek po týdnech a měsících sporů zvolila komunistického poslance Zdeňka Ondráčka šéfem výboru pro dohled nad činností GIBS. V tajných volbách byl zvolen většinou 79 hlasů, potřeboval jich 78. Zvolen byl po dvou měsících neúspěšných pokusů. Řada politiků jeho zvolení…

Kalousek kritizoval zvolení Ondráčka, pořádně naštval občany

05.03. 10:11

Praha - Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek se na twitteru vrátil k hlasování o šéfovi komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Poukázal na to, že ve Sněmovně vznikla jasná hlasovací koalice. Ostře se navezl i do předsedy hnutí ANO Andreje Babiše.

Babiš chce navrhnout odvolání Ondráčka z čela komise pro GIBS. Dělá z nás blbce, zuří Jurečka

04.03. 20:55

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) je pro odvolání komunistického poslance Zdeňka Ondráčka z čela sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Předseda ODS Petr Fiala na twitteru oznámil, že Babiše bere za slovo a že Ondráčkovo odvolání navrhnou.

Proti "mlátičce" Ondráčkovi budou protestovat lidé v 11 městech

04.03. 16:20

Praha - Proti zvolení poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) do čela komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) budou v pondělí večer protestovat lidé v 11 městech po celé České republice.

Filip nechápe demonstrace proti Ondráčkovi. Pohotovostním plukem musel projít každý policista, hájí ho

04.03. 13:23

Praha - Předseda KSČM Vojtěch Filip nechápe důvody demonstrací proti zvolení expolicisty Zdeňka Ondráčka (KSČM), který před listopadem 1989 zasahoval proti odpůrcům tehdejšího komunistického režimu. Šéf lidovců Pavel Bělobrádek naopak právo demonstrovat hájí.

Komentář: Ondráček, Žantovský, Okamura či Babiš. Zalíbí se masám nová elita?

03.03. 17:35

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Politická opozice, radikální strany a aktivisté často opakují mantru o tom, že elity jsou odtržené od reality a vzdálené masám. Politická, ale i mediální a ekonomická elita se však stále proměňuje. „Stará elita“ je pomalu zatlačována do kouta novou, a to na všech…

Mlátit demonstranty? Ondráček působení u pohotovostního klubu SNB nelituje

02.03. 16:30

Praha - Nový předseda komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Zdeněk Ondráček (KSČM) svého působení u komunistické policie nelituje. Žádné své profesní rozhodnutí by nezměnil.

Komunisté uspěli: Komisi pro GIBS povede "mlátička" Ondráček

02.03. 14:01

Praha - Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) povede Zdeněk Ondráček (KSČM), jehož nominace budila spory.

O post šéfa komise pro GIBS budou bojovat Zahradníková, Ferjenčík a Ondráček

28.02. 22:12

Praha - Na předsedu sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) kandidují Zuzana Majerová Zahradníková (ODS), Mikuláš Ferjenčík (Piráti) a Zdeněk Ondráček (KSČM).

Vondráček a Hamáček: Zvolení Ondráčka do čela komise pro GIBS nemá být součástí jednání o vládě

04.02. 16:02

Praha - Sněmovna bývalého policistu Zdeňka Ondráčka (KSČM) do čela komise pro GIBS v prosinci ani v lednu nezvolila. Mnoha poslancům vadí jeho působení za socialismu. Kauza se dnes opět řešila.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací