Články k tématu: Osborne, George

Mayová končí, politicky je mrtvá, vzkazuje Osborne

11.06. 16:57

Londýn - Dny Theresy Mayové v úřadu britské premiérky jsou sečteny, řekl dnes bývalý ministr financí George Osborne. Také další členka premiérčiny Konzervativní strany Anna Soubryová dnes v televizi Sky News řekla, že pozice Mayové jako premiérky je dlouhodobě neudržitelná. Oba konzervativci tak…

Udělat daňový ráj z Británie není dobrý nápad, říká eurokomisař

05.07. 15:07

Paříž - Britský ministr George Osborne plánuje výrazně snížit firmám daně, aby tak zabránil odchodu investorů ze země po brexitu. Eurokomisař pro hospodářské a finanční otázky, daně a cla Pierre Moscovici se proti záměru ohradil. Prý to není dobrý nápad.

Bude Británie daňovým rájem? Ministr financí chystá razantní změny v daních

04.07. 15:54

Londýn - Britský ministr financí George Osborne chce po brexitu zabránit masivnímu odchodu investorů z Británie, plánuje proti snížit daň z příjmu právnických osob ze současných 20 procent na méně než 15 procent.

reklama

Život v Británii už nebude rak růžový, vzkazuje Osborne. Budou se zvyšovat daně

28.06. 10:37

Londýn - Jedním z dalších důsledků brexitu bude pro Brity zvýšení daní a omezování státní výdajů. Život už nyní nebude tak růžový, jako byl za členství v evropském bloku, oznámil ministr financí George Osborne.

Brexit ekonomiku Spojeného království neohrozí, uklidňuje britský ministr financí

27.06. 11:20

Londýn - Krátce po oznámení výsledků referenda o brexitu zažily finanční trhy šok a libra se prudce propadla. Britský ministr financí George Osborne dnes uklidňoval, že Spojené království odchod z unie po ekonomické stránce zvládne.

Brexit nás poškodí více, než udávají vládní odhady, říká britský ministr financí

19.06. 14:17

Londýn - S varováním před negativními dopady brexitu dnes v televizi ITV vystoupil britský ministr financí George Osborne. Podle jeho slov by vystoupení z Evropské unie poškodilo hospodářství Spojeného království zřejmě více, než udávají vládní odhady.

Cameron varuje před brexitem. Přijde recese a lidé budou bez práce

23.05. 14:09

Londýn - Britský premiér David Cameron a ministr financí George Osborne dnes opět varovali před negativnímu dopady případného brexitu. Spojené království čeká rok ekonomické recese, pokud se lidé v referendu vyjádří pro odchod z EU.

Referendum o vystoupení Británie z EU se blíží. Má vláda plán do budoucnosti?

11.05. 18:59

Londýn - Britská vláda se nevěnuje plánům na postup v případě, že voliči v červnovém referendu rozhodnou o odchodu Londýna z Evropské unie. Dnes to podle agentury Reuters v parlamentu prohlásil britský ministr financí George Osborne.

reklama
Fotogalerie