Články k tématu: Otázky Václava Moravce

Babiš ztropil scénu v České televizi. Takhle se pohádali s Moravcem

06.01. 20:45

Pořad Otázky Václava Moravce dnes v České televizi doprovázela místy vyhrocená debata mezi premiérem Andrejem Babišem (ANO) a moderátorem. Zatímco předsedovi vlády vadilo, že je přerušován, Moravec opakovaně Babiše žádal, aby odpovídal na jeho otázky. Spor vedli především ohledně počtu nově…

Zachovat protiruské sankce? V televizi se střetl Kubera s Vondráčkem, došlo i na Zemana

02.12. 16:03

Předsedové obou parlamentních komor - šéfové Sněmovny Radek Vondráček (ANO) a Senátu Jaroslav Kubera (ODS) - jsou pro pokračování ekonomických sankcí vůči Rusku. Od ledna by je ale nezpřísňovali. Oba politici to dnes řekli v diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Podle Vondráčka a…

Faltýnek řádil u Moravce: ČT lhala! chce se mi z vás zvracet

20.11. 08:03

U Václava Moravce dnes bylo hodně dusno. První místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek obvinil Českou televizi ze lži, navíc se navážel do lidovce Jana Bartoška. „Chce se mi z něj zvracet,“ prskala pravá ruka Andreje Babiše.

reklama

Ostrá kritika ČT a jejího elitního moderátora: Václav Moravec je vyhořelý, pryč s ním!

Aktualizovali jsme 16.10.2018, 22:30, 16.10. 14:00

V nedělních Otázkách Václava Moravce diskutovali předseda lidovců Pavel Bělobrádek, který neuspěl ve druhém kole senátních voleb a předseda ČSSD Jan Hamáček. Mnohým se ale nelíbí výběr hostů, Podivují se nad tím, proč je byli hosty lidé, kteří prohráli volby.

To je k zbltí. Foldyna si pustil Moravce a pak to začalo

Aktualizovali jsme 13.2.2018, 22:00, 13.02. 15:43

Praha - Známý sociálně demokratický poslanec Jaroslav Foldyna si zřejmě k nedělnímu obědu pustil Otázky Václava Moravce. A to, co v nich viděl, ho pořádně zvedlo ze židle.

Kalousek se po návštěvě ČT pěkně naštval. Jurečkovi i Moravcovi tento vzkaz

Aktualizovali jsme 11.3.2017, 22:16, 07.03. 14:10

Praha – V nedělních Otázkách Václava Moravce se střetli ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) a exministr financí a šéf TOP 09 Miroslav Kalousek, kteří diskutovali o korunových dluhopisech a Andreji Babišovi. Kalouskovi se ale nelíbí, že se k některým věcem nestihl vyjádřit, doma proto sedl…

Velmi ostrý Moravec: Hradní skvadra, vrchol trapnosti, Ovčáček lže. Kauza Brady neutichá

Aktualizovali jsme 30.10.2016, 22:08, 30.10. 18:45

Praha - V dnešních Otázkách Václava Moravce se hovořilo mimo jiné o kauze Jiřího Bradyho. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) žekl, že by měl Hrad přesněji vysvětlit, proč pamětníkovi holokaustu neudělil vyznamenání.

Otázky Vácava Moravce byly plné hádek a překřikování. V hlavní roli Babiš

19.06. 16:51

Praha - Vicepremiér a předseda ANO Andrej Babiš dne dorazil do Otázek Václava Moravce. Diskuze se však záhy změnila v hádky a překřikování.

Babiš bude v neděli v Otázkách Václava Moravce, i přes kritiku

17.06. 16:10

Praha - Ačkoli si vicepremiér a šéf ANO Andrej Babiš dříve stěžoval na permanentní útoky moderátora Václava Moravce na sebe a své firmy, do nedělních Otázek přijde.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie