Články k tématu: Ovčáček, Jiří

Paranoidní Ovčáček? Předpověď počasí ČT označil za propagandu, lidé si z něj utahují

02.03. 16:04

Praha – Mrazivé počasí, které zasáhlo Českou republiku, přispělo také k divoké debatě o politice a České televizi. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček upozornil, že veřejnoprávní stanice „využila“ předpověď k vyjádření politických postojů. Jeho slova následně vyvolala vzrušenou diskuzi.

Hrad vydal oficiální prohlášení: Co Zeman řekl o vraždě slovenského novináře Kuciaka?

Aktualizovali jsme 28.2.2018, 22:22, 28.02. 06:28

Praha – Prezident Miloš Zeman čelil tvrdé kritice za to, že se nevyjádřil k popravě slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny. Teprve s odstupem více než jednoho dne vydal Hrad oficiální prohlášení.

Kotrba je padouch? Klasická česká fraška. zastal se novináře Ovčáček

22.02. 08:14

Praha – Přestože novinář a analytik Štěpán Kotrba čelí kvůli nedělnímu incidentu na sjezdu ČSSD tvrdé kritice, našli se i tací, kteří se jej zastali. To je případ třeba hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, který věc označil za frašku.

reklama

Ovčáček prozradil, jak Hrad zakročí proti zprávám o prezidentově zdraví

07.02. 10:52

Praha – Prezident Miloš Zeman krátce po volbách oznámil, že si bere na týden dovolenou. Od pondělí odpočívá na zámku v Lánech. Volno má i jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Fakt, že se zeman tak krátce po znovuzvolení stáhl do ústraní, opět rozvířil spekulace o jeho zdravotním stavu.

Ovčáček vyměnil výzdobu ve své kanceláři. Neuvěříte, jaké fotky si vystavil na poličku

31.01. 10:44

Praha – Prezident Miloš Zeman zůstává na Pražském hradě na příštích pět let. Spolu s ním tam zůstává i jeho tým – včetně mluvčího prezidenta republiky a řediteel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Jiřího Ovčáčka. Právě on se proto rozhodl změnil výzdobu v kanceláři.

Oba kandidáti odvolili. Zeman vtipkoval o incidentu s aktivistkou

26.01. 16:40

Praha - Prezidentský kandidát Jiří Drahoš s manželkou Evou odevzdali dnes odpoledne hlasy ve druhém kole prezidentských voleb. Prezident Miloš Zeman při příchodu do volební místnosti v žertu připomněl čtrnáct dní starý incident z prvního kola, kdy jeho hlasování narušil protest polonahé ukrajinské…

Falešný Ovčáček naštval toho pravého. Padla i slova o žalobě. Stáhni ocásek a zalez, vzkazuje mu jeho dvojník

24.01. 12:26

Praha – Jen pár dní pře druhým kolem prezidentských voleb se na sociálních sítích opět objevují falešné informace týkající se samotného hlasování. Ty se objevily mimo jiné i na jednom z falešných účtů Jiřího Ovčáčka. Poukázal na ně „pravý“ mluvčí prezidenta Miloše Zemana.

Ovčáček se pustil do Drahoše: Neschovávejte se! Napsal mu i seznam

Aktualizovali jsme 22.1.2018, 22:08, 21.01. 18:36

Praha – Prezidentský kandidát Jiří Drahoš definitivně potvrdil, že se zúčastní dvou debat, kde se vůbec poprvé utká s očí do očí s Milošem Zemanem. Stávající hlava státu přitom přislíbila diskuze čtyři. A tak Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček na Drahoše začal tlačit.

Komentář: Z duelů je politikum. Moravec nechce být hromosvodem pro Zemana, prezidentův tým mystifikuje

17.01. 18:05

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Tolik poprasku kvůli prezidentským debatám tu ještě nebylo. Účastníci se hádají o počtu, televizních kanálech i o tom, kdo se chce souboji vyhnout. A klidní nezůstávají ani moderátoři. Jaromír Soukup nechce přijít o šanci moderovat jednu ze slíbených debat, naopak…

Ovčáček na dlažbě? Zeman by ho měl vyhodit ještě před volbami, tvrdí známý politik

12.01. 16:16

Praha - Volání po konci mluvčího prezidenta republiky Miloše Zemana sílí. Po šéfovi Ústavního soudu Pavlu Rychetském Jiřího Ovčáčka kritizuje také někdejší Zemanův spolupracovník a bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček.

Fake news? Ovčáček se naštval kvůli letákům o Zemanovi, případem se už zabývá i policie

12.01. 16:12

Praha – Závěr prezidentské kampaně v Česku je opravdu velmi pikantní. Po sociálních sítích totiž koluje zpráva pro voliče a příznivce Miloše Zemana, aby nechodili k prvnímu kolu prezidentské volby, protože stávající prezident automaticky postupuje do kola druhého, Na problém poukázal i Zemanův…

Nejsem žádný fikus! Drahoš setřel Ovčáčka za urážky na sociálních sítích

12.01. 12:16

Praha - Prezidentský kandidát a exšéf Akademie věd ČR Jiří Drahoš odmítl slova o tom, že je fikus či profesor s falešnými brýlemi. Reagoval tak především na výpady ze strany hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka.

Rychetský tvrdě zkritizoval Ovčáčka: Je nepřijatelné, aby úředník hodnotil ústavní činitele

08.01. 11:21

Praha/Brno - Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský (74) se vyjádřil k aktuální politické situaci v ČR. Na Hradě se kolem toho, kdo je zrovna prezidentem, formují vždy skupiny lidí, které nejsou schopny s prezidentem vést dialog včetně kritických postojů. Čeští prezidenti chtějí mít "přikyvovače"…

Komentář: Jak se jedna televize rozhodla, kdo je dobro a kdo zlo v prezidentské volbě

Aktualizovali jsme 4.1.2018, 10:46, 03.01. 18:49

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Na komerční televizi Barrandov se množí stížnosti, její šéf a několikanásobný moderátor Jaromír Soukup si však pochvaluje popularitu a na formátech svých pořadů nehodlá nic měnit. Televize nepokrytě hlásá, kdo je v prezidentské volbě dobrý a kdo špatný kandidát.

Zeman je s*áč a nemá všech pět pohromadě, naštval se komentátor

Aktualizovali jsme 2.1.2018, 22:00, 01.01. 10:27

Praha - Politický komentátor a publicista Bohumil Pečínka se velmi tvrdě pustil do prezidenta Miloše Zemana. Na sociálních sítích zkritizoval například to, že do prezidentské debaty na stanici Barrandov má místo prezidenta jít jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Podle něj to ukazuje, jak Zeman pohrdá…

Kontrolní rámy u vstupů na Pražský hrad zůstanou. Hrozí nám snad nebezpečí?

30.12. 19:36

Praha - Bezpečnostní kontroly u vstupů na Pražský hrad budou pokračovat i nadále. Jejich zachování doporučily bezpečnostní složky, uvedl dnes mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček

Kde je konec kauzy Peroutka? Hledat přestal i Ovčáček

30.12. 12:48

Praha - Kauza s novinovým článkem, o kterém je prezident Miloš Zeman přesvědčen, že existuje, stále nemá konce. Už více než rok má na stole dovolání Nejvyšší soud, které dostal od obou zúčastněných stran.

Ovčáček se pustil do ČT: není nestranná, veřejně podporuje jednoho prezidentského kandidáta

Aktualizovali jsme 6.11.2017, 22:18, 06.11. 12:49

Praha – Mluvčí prezidenta republiky Miloše Zemana Jiří Ovčáček tvrdě kritizuje Českou televizi, kterou označuje jako „ČST“, tedy zkratkou pro Československou televizi. Podle něj toto veřejnoprávní médium veřejně straní jednomu prezidentskému kandidátovi.

Ovčáček prozradil koho volil. Se Zemanem se překvapivě neshodl

Aktualizovali jsme 23.10.2017, 22:21, 22.10. 12:19

Praha – Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček prozradil, koho volil. Fotku volebního lístku po volbách zveřejnil na sociálních sítích.

Přijde Zeman o své křeslo? Mohl by být prohlášen za neschopného výkonu funkce, říká Dienstbier. A Ovčáček prská

14.10. 11:32

Praha - Senátor a exministr Jiří Dienstbier (ČSSD) se nechal slyšet, že v případě znovuzvolení Miloše Zemana by se Parlament měl zabývat ústavní možností jeho odvolání. Jeho slova vyvolala ostré reakce zejména z blízkého okolí současného prezidenta.

Podle Senátu Zeman svými výroky o Krymu legitimizoval agresi. A Ovčáček reaguje

12.10. 16:20

Praha - Prezident Miloš Zeman svými výroky k ruské anexi Krymu legitimizoval agresi, která je v rozporu s mezinárodním právem. Shodl se na tom dnes Senát. Naopak nepřijal návrh Jiřího Růžičky (za TOP 09 a STAN), podle něhož prezident poškozuje zájmy České republiky.

Anizemanovský folklor a další antizemanovská spartakiáda, komentuje Ovčáček jednání v Senátu

11.10. 14:24

Praha - Vyjádření prezidenta Miloše Zemana ke Krymu neznamená, že by kompenzace měly být proti vůli Ukrajiny. Obsazení poloostrova považuje Hrad za anexi. Uvedl to dnes prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Další ostuda v řadě, která nás ve světě poškozuje- Politici se ostře pustili do Ovčáčka

29.09. 15:41

Praha - Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta Miloše Zemana, přirovnal Evropskou unii k Hitlerově třetí říši. Podle většiny politiků tím poškodil pověst Česka. Naopak předseda SPD Tomio Okamura si přisadil a EU označil za čtvrtou říši.

Debata o zákazu hranolek je opravdu vyhrocená, Zapojil se do ní i Ovčáček

04.08. 11:58

Praha – Jak jsme vás již informovali, členské státy Evropské unie se shodly na návrhu, jehož cílem je snížit v potravinách množství látky zvané akrylamid. Ta se vyskytuje například v hranolkách, brambůrkách, ale i kávě, sušenkách nebo chlebu. Zpráva vyvolala nejen v Česku pořádný poprask.

reklama
Fotogalerie