Články k tématu: Ovčáček, Jiří

Ovčáček se rozčiloval kvůli zprávě z USA. Chlape, uklidni se, vzkázal mu Schapiro

08.03. 07:56

Praha – Americké ministerstvo zahraničí vydalo výroční zprávu o stavu lidských práv ve světě. V ní konstatuje, že úroveň lidských práv ve světě obecně se zhoršuje. Ohroženy jsou prý především základní svobody, jako jsou vyjadřování či shromažďování. Materiál kritizuje i Českou republiku kvůli…

Má blízko k neziskovkám útočícím na Zemana, pustil se Ovčáček do Prouzy

20.02. 19:34

Praha – Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) ke konci února odejde z funkce. Oznámil to dnes premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Už teď se spekuluje o jeho nástupci a často je zmiňováno jméno Tomáše Prouzy. Jeho osobu dnes okomentoval také mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Kabaret Ovčáček čtveráček se loučil. Derniéru v kinech vidělo 17.652 diváků

13.02. 10:25

Zlín - Derniéra Ovčáčka Čtveráčka se uskutečnila 7. února v pražském Divadle Za plotem a satelity ji přenášely do 70 kin v zemi. Nekorektní kabarer vidělo na plátnech 17.652 diváků. Hrubé tržby dosáhly na tři a tři čtvrtě milionu korun.

reklama

Dnes se koná derniéra kabaretu Ovčáček čtveráček. Dorazí i hradní mluvčí?

07.02. 12:27

Praha - V pražském Divadle Za plotem, které sídlí v areálu bohnické psychiatrické léčebny, se dnes večer odehraje derniéra divadelního kabaretu Ovčáček čtveráček. Mluvčí se však omluvil.

O Ovčáčka čtveráčka je stále zájem, derniéru uvidí lidé v 70 kinech

05.02. 12:39

Praha Pražskou derniéru "nekorektního kabaretu" zlínského divadla Ovčáček čtveráček bude v úterý v přímém přenosu přenášet satelit do 70 kin v zemi. Zájem je obrovský, text inscenace přitom vznikl spontánně za dva dny loni na konci října. Mluvčí prezidenta Miloše Zemana však na derniéru nedorazí.

Bude Zeman znovu kandidovat na prezidenta? Poradit mu má "hradní sedmička"

31.01. 14:16

Praha - Nejbližší spolupracovníci dnes prezidentu Miloši Zemanovi řeknou, zda by podle nich měl kandidovat v příštích volbách. Schůzky se krom hlavy státu zúčastní sedm lidí. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček je nazval "hradní sedmičkou". Jména jsou známa ale jen čtyři.

Ovčáček se dopálil kvůli Sobotkovi: Chucpe, pošlapává Srpovo jméno

24.01. 15:52

Praha - Karel Srp prokázal odvahu, zatímco premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) odvahu neprojevuje a jde za hlasem mediálního mainstreamu. Těmto slovy dnes reagoval mluvčí Hradu Jiří Ovčáček na rozhodnutí premiéra nepodepsat jmenování Srpa do Etické komise.

Europoslanec se zlobí: Už někdo konečně Ovčáčkovi vysvětlete, jak to je

23.01. 10:01

Praha – Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček se netají tím, že je rád, že americkou prezidentskou volbu vyhrál Donald Trump. On i Zeman se na konto nového amerického prezident vyjadřovali v pozitivním slova smyslu. Právě Ovčáčkovi je ale určeno varování, které na Facebooku zveřejnil Libor…

Trump se stal prezidentem a přednesl projev. A už je tu reakce z Hradu

20.01. 19:20

Praha – Na inauguraci a projev novopečeného amerického prezidenta Donalda Trumpa reagují také čeští politici. První ohlasy se objevily na sociálních sítích jen několik okamžiků po proslovu, ve kterém Trump slíbil, že „Amerika odteď bude na prvním místě“.

Rozhovor Trumpa pořádně nadzvedl některé evropské politiky. Reakce přichází i z Hradu

17.01. 09:14

Praha – Rozhovor Donalda Trumpa pro evropská média pořádně nadzvedl některé evropské politiky. Nově zvolený americký prezident v něm kritizoval Evropskou unii a NATO. Ostře zareagovala německá kancléřka Angela Merkelová nebo francouzský prezident François Hollande. A další reakce přichází přímo z…

Česko se směje Ovčáčkovi: Kritizoval plán ministerstva, vše přitom bylo úplně jinak

04.01. 15:11

Praha – Od ledna působí v České republice nový útvar ministerstva vnitra, který se má věnovat boji s dezinformacemi v kyberprostoru - Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH). To už kritizoval například prezident Miloš Zeman, podle kterého se ministerstvo vnitra stalo novodobým Koniášem.…

Policie uzavřela Pražský hrad, desítky lidí se nedostaly na půlnoční mši

25.12. 18:57

Praha - Police na Štědrý den o půlnoci uzavřela kvůli zvýšeným bezpečnostním opatřením Pražský hrad, desítky lidí se tak nedostaly na tradiční půlnoční mši v katedrále svatého Víta. Povolené byly pouze odchody, napsal dnes server iDNES.cz. Mluvčí Pražského hradu Jiří Ovčáček k tomu uvedl, že je…

Zeman je jako Trump, není osobnost, která by ho porazila, tvrdí Ovčáček

09.12. 15:06

Praha – Je to špína. Právě tak označuje video se svým bývalým kolegou Jindřichem Forejtem mluvčí Pražského hradu Jiří Ovčáček. V rozhovoru pro TN.cz prozradil třeba i to, jaký vztah má s Milošem Zemanem a co plánuje do budoucna.

Protokolář Forejt na Hradě končí: Prý se dopustil zásadních pochybení

05.12. 09:29

Praha – Dlouholetý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt, který spolupracoval s Milošem Zemanem i jeho předchůdcem Václavem Klausem, ve funkci končí. Napsal to server Neovlivni.cz s odkazem na dva na sobě nezávislé zdroje. Vaz mu údajně zlomila pochybení z minulých týdnů.

Dvě představení Ovčáčka čtveráčka byla vyprodána za rekordních osm minut

29.11. 17:04

Zlín – Dvě pražská představení „nekorektního kabaretu" Ovčáček čtveráček, který má na svědomí zlínské divadlo, byla dnes vyprodána za osm minut. Informovala o tom mluvčí zlínského divadla Veronika Jurčová. 

VIDEO: U Krause bylo veselo. Falešný Ovčáček dostal publikum do kolen

Aktualizovali jsme 17.11.2016, 21:57, 17.11. 16:09

Praha – Do pořadu Show Jana Krause zavítal Jiří Ovčáček. Ovšem ne ten pravý, ale ten z divadelní hry Ovčáček čtveráček, kterého na prknech ztvárňuje herec Marek Příkazký. A na začátek ukázal, jak hradního mluvčího věrně napodobuje, včetně jeho dikce a chování při rozhovorech.

Český umělec se pořádně naštval. Poslal prezidenta i politiky do...

17.11. 12:10

Praha – Návrh asi šedesátky poslanců, kteří volají po obnovení trestného činu hanobení prezidenta, část politiků i známých osobností se postavila hlasitě proti. Zřejmě nejtvrdší postoj zaujal umělec David Černý, který je znám především jako tvůrce různých kontroverzních a provokativních plastik.

Ovčáček že lidem nesahá po kotníky? Z Hradu přišla reakce

14.11. 14:32

Praha - Od roku 1989 žijeme v dobré době a dokonce i v dobré zemi. Tvrdí to známý režisér Jan Hřebejk, který jako jeden z mnoha osobností podepsal výzvu k občanskému neklidu. Varuje však nejen před prezidentem Milošem Zemanem, ale i před jeho mluvčím Jiřím Ovčáčkem, který si to nenechal líbit.

Rána pro Hrad: Známý režisér tvrdě zkritizoval Zemana i jeho mluvčího

12.11. 14:12

Praha – Režisér Jan Hřebejk patří mezi ty, kteří podepsali výzvu k občanskému neklidu, za kterou stojí desítky herců, zpěváků či spisovatelů. Ta kritizovala především kroky vlády a prezidenta Zemana, hlavně ve vztahu k Číně. V rozhovoru pro Český rozhlas Plus promluvil o tom, proč výzvu podpořil.

Češi se omlouvají Schapirovi: Za Zemana se stydíme

11.11. 10:00

Praha – Prezident Miloš Zeman si před několika dny stěžoval, že se americký velvyslanec Andrew Schapiro neúčastnil letošní oslavy 28. října na Pražském hradě ve Vladislavském sále. To ale obratem americká ambasáda popřela. Že to není pravda dokládají také zveřejněné fotografie. Část politiků proto…

Zní z Hradu propaganda nebo lež? Demagog prozradil, co se děje

11.11. 09:55

Praha - Pravda se dnes už zřejmě nenosí. Republikánský kandidát Donald Trump ji nepotřeboval a neříkal, a přesto se mu povedlo vyhrát americké volby. A to jej dokonce server Politifact označil za lháře roku 2015. Situace ale není o moc rozdílná ani u nás.

Volby v USA ukázaly, že lze porazit média a pseudoelity, raduje se Ovčáček

09.11. 10:13

Praha - K výsledkům prezidentských voleb v USA se na svém facebooku už vyjádřil také Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta Miloše Zemana. Hlasování podle něj ukázalo, že je možné porazit média a pseudoelity.

Ovčáček kvůli výrokům z posledních dní čelí kritice. Hrad se ho ale zastává

03.11. 19:17

Praha – Jiří Ovčáček nevybočuje z „názorových rámců", které mu prezident Miloš Zeman stanovil. Uvedl to dnes nadřízený hradního mluvčího kancléř Vratislav Mynář.

Velmi ostrý Moravec: Hradní skvadra, vrchol trapnosti, Ovčáček lže. Kauza Brady neutichá

Aktualizovali jsme 30.10.2016, 22:08, 30.10. 18:45

Praha - V dnešních Otázkách Václava Moravce se hovořilo mimo jiné o kauze Jiřího Bradyho. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) žekl, že by měl Hrad přesněji vysvětlit, proč pamětníkovi holokaustu neudělil vyznamenání.

reklama
Fotogalerie