Články k tématu: Pánek, Šimon

Šik na obranu demokracie. Dopis podepsalo 500 osobností z celého světa včetně ČR

25.06. 11:04

Přes 500 osobností a institucí politického a veřejného života z celého světa podepsalo otevřený dopis na podporu demokracie, v němž varují před zneužitím pandemie covidu-19 vládami k prosazení nedemokratických kroků.

Člověk v tísni upadl v nemilost. Ministerstvo rozhodlo

12.11. 19:21

Ruské ministerstvo spravedlnosti dnes oznámilo, že zařadilo českou humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam organizací, které jsou v Rusku nežádoucí. Informovala o tom tisková agentura TASS. Reakci Člověka v tísni se ČTK se snaží získat.

Kdo bude novým prezidentem? na internetu najdete odpověď

22.05. 15:29

Praha - Online hra Prezident 21 miliardáře Karla Janečka stále probíhá. Prezidentem by se v ní stal bývalý předseda akademie věd ČR Jiří Drahoš. Miloš Zeman je vítězem co do počtu negativních hlasů. V top desítce je také herec Marek Eben nebo generál Petr Pavel, kteří však kandidovat odmítli.

reklama

Nedostatek opravdových vůdců: Forum 2000 bude hledat mladou generaci vůdčích osobností

14.10. 09:36

Praha - V neděli v Praze odstartuje dvacátý ročník konference Forum 2000 s heslem Odvaha převzít odpovědnost. Účastníci budou debatovat o hledání vůdčích osobností v mladé generaci, nebo o výzvách, jimž čelí demokracie.

Nemáme tu uprchlíky, přesto je situace vyostřená, říká Šimon Pánek

22.07. 17:35

Praha - Ředitel organizace Člověk v tísni Šimon Pánek se pozastavuje nad tím, že v České republice nemáme skoro žádné migranty. Přesto se o nich debata u nás poměrně silně vyostřila.

Ze Zemana se nezhroutím, tvrdí Pánek. Bude kandidovat na prezidenta?

Aktualizovali jsme 5.5.2016, 10:53, 05.05. 09:05

Praha – Aktivista Tomasz Peszynski před několika dny vyzval v otevřeném dopise spoluzakladatele a současného šéfa známé organizace Člověk v tísni Šimona Pánka, aby kandidoval na prezidenta, poukazoval přitom na jeho inteligenci a morální kredit. Sám Pánek má ale jasno, kandidovat nebude.

Nový kandidát na prezidenta? Aktivista vyzval známého muže

Aktualizovali jsme 3.5.2016, 17:34, 03.05. 10:12

Praha – Funkční období sice prezidentu Miloši Zemanovi končí až za dva roky, už teď se ale spekuluje, kdo by mohl být novým šéfem na Pražském hradě. Blogger, aktivista a vystudovaný právník Jan Vrobel otevřeným dopisem vyzval ke kandidatuře jednoho ze zakladatelů a stávajícího ředitele humanitární…

reklama
Fotogalerie