Články k tématu: Pehe, Jiří

Proč je Zeman vulgární? Politolog prozradil, co ho k tomu vede

Aktualizovali jsme 13.1.2018, 22:46, 13.01. 08:37

Praha - Politolog a komentátor Jiří Pehe nesouhlasí s výroky prezidenta Miloše Zemana, které pronesl v úterý při slavnostním ceremoniálu, jenž odstartoval oslavy stého výročí založení Československa.

Vzpoura proti Babišovi? Europoslanci za ANO jsou znepokojeni tím, co se chystá

08.12. 09:41

Praha - Europoslanci za ANO požadují od vlády Andreje Babiše proevropský směr politiky. Politolog Jiří Pehe zase naznačil, že s EU bude muset vycházet kvůli svému podnikání.

Politici vám o migrantech neříkají vše, varuje politolog

28.07. 08:36

Praha - Šéf hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš trvá na tom, že Česká republika by neměla přijmout žádné uprchlíky. Souhlasí s ním například Hrad, Občanská demokratická strana nebo hnutí Úsvit. Politolog Jiří Pehe ale varuje, že politici lidem neříkají vše.

reklama

Češi jsou pokrytci, spustil zostra komentátor. Juncker je laciným terčem kritiky

30.06. 12:21

Praha - Ve Velké Británii se ještě nevědělo, kdo se ve skutečnosti stane obětí brexitu, čeští politici ale už měli jasno v tom, že by za brexit měl zaplatit šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker. Tvrdí to komentátor Jiří Pehe, který poukazuje špatnou vlastnost na české povahy.

Zemana nebude lehké porazit. Jiný kandidát nemusí uspět, varuje analytik

02.06. 10:23

Praha - Analytik Jiří Pehe tvrdí, že Kroměřížská výzva, v níž signatáři oznámili založení Pelotonu, tedy občanské iniciativy pro volbu prezidenta, nemusí uspět. Miloše Zemana prý nebude lehké porazit.

Na porážku Zemana nestačí zabrat jen Albertov, tvrdí politolog

19.05. 10:13

Praha - U příležitosti výročí sametové revoluce si v loňském roce zabraly pražský Albertov 17. listopadu iniciativy spřízněné s prezidentem Milošem Zemanem, který vystoupil se zástupci extrémistických hnutí. Tvrdí to politolog a publicista Jiří Pehe s tím, že zabrat Albertov letos na porážku Zemana…

ČR na všechny návrhy Bruselu ohledně migrantů říká ne. Tak co vlastně Česko chce, zlobí se politolog

06.05. 10:46

Praha - Česká republika téměř jednoznačně odmítá migrační kvóty Evropské komise. Hlasité "ne", které posílá Bruselu, ale podle politologa a komentátora Jiřího Peheho vyvolává jinou otázku: Co vlastně Česko chce?

Kalousek slovně zaútočil na Ovčáčka. Je to spratek, mluvčí mu kontroval sektou

24.03. 13:51

Praha – V pondělí do Prahy přiletí na státní návštěvu čínský prezident Si Ťin-pching. Jeho příjezd doprovázejí kontroverze, ať už jde o spor o čínské vlajky vyvěšené v Praze nebo plánované protesty poukazující na porušování lidských práv v Číně. A další spor o Si Ťin-pchinga se strhl na Twitteru.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací