Články k tématu: Pistorius, Oscar

Pistorius neuspěl s odvoláním proti trestu za vraždu

10.04. 19:33

Johannesburg - Slavný handicapovaný atlet Oscar Pistorius neuspěl ani s posledním odvoláním proti třináctiletému trestu vězení za vraždu přítelkyně.

Pistorius ve vězení prožívá peklo na zemi? Vězni si na hendikepovaného sportovce počíhali

20.01. 15:50

Pretoria - Bývalý jihoafrický olympionik Oscar Pistorius se ve vězení popral se spoluvězni. Pistorius se stal celosvětově známým v roce 2012, kdy jako první atlet s amputovanými končetinami startoval na olympijských hrách. Jeho příběh o překonaném hendikepu oblétl svět a z Pistoriuse se stala…

Soud zvýšil Pistoriusovi trest za vraždu přítelkyně, místo šesti si má odsedět 13 let

24.11. 11:40

Pretoria - Atlet Oscar Pistorius (31) byl nově odsouzen za vraždu přítelkyně Reevy Steenkampové na 13 let a pět měsíců. Původně šestiletý trest odnětí svobody mu dnes zvýšil Nejvyšší odvolací soud v jihoafrickém Bloemfonteinu.

reklama

Pistorius je zpátky u soudu, žalobce chce přísnější trest

03.11. 13:49

Bloemfontein (JAR) - Případ atleta Oscara Pistoriuse (30) se dnes vrátil před Nejvyšší odvolací soud. Žalobce požaduje pro šestinásobného paralympijského vítěze delší než šestiletý trest vězení, ke kterému byl odsouzen loni v létě za vraždu přítelkyně.

Pistorius byl dočasně propuštěn z vězení, šel na pohřeb

16.08. 22:12

Johannesburg - Handicapovaný jihoafrický atlet Oscar Pistorius si odpykává šestiletý trest za vraždu přítelkyně. Přesto byl na několik hodin propuštěn z vězení, aby se mohl zúčastnit pohřbu své babičky.

Pistorius zůstane ve vězení. Trest se měnit nebude

26.08. 14:17

Johanneburg - Soudkyně zamítla žádost státního zástupce o odvolání proti výši trestu pro Oscara Pistoriuse (29). Handicapovaný atlet dostal za vraždu šest let, žaloba žádala alespoň 15 roků.

Prokuratura označila trest pro Pistoriuse za šokující a nízký. Odvolá se

21.07. 15:35

Johannesburg - Atlet Oscar Pistorius dostal za vraždu přítelkyně z roku 2013 šest let. Prokuratura to označila za šokující a nízký trest, odvolá se.

Pistorius si od soudu odnesl šest let vězení, státní zástupce se pravděpodobně odvolá

Aktualizovali jsme 6.7.2016, 11:29, 06.07. 11:11

Pretoria - Atlet Oscar Pistorius dostal dnes u soudu v Pretorii šest let vězení za vraždu přítelkyně Reevy Steenkampové. Původně byl uznán vinným ze zabití z nedbalosti a v říjnu 2014 dostal pětiletý trest.

Soud s Pistoriem pokračoval. Byly zveřejněny snímky jeho přítelkyně po smrti

16.06. 16:36

Pretoria - Soud s běžcem Oscarem Pistoriem se proměnil v něco, co v Česku nemá obdoby. Nejprve hrál atlet, který je viněn z vraždy své přítelkyně, na city, potom soud zveřejnil drsné fotky mrtvé ženy.

Pistorius se k soudu dobelhal na pahýlech nohou

15.06. 16:42

Pretoria - Oscar Pistorius dnes stanul před soudem, který rozhoduje o jeho trestu za vraždu. Obhájce handicapovaného atleta se snažil svého klienta ukázat jako zranitelnou osobu.

Pistorius nemůže vypovídat. Jeho stav je vážný, tvrdí obhajoba

13.06. 12:14

Pretoria - Soud v Pretorii znovu řeší výši trestu pro handicapovaného atleta Oscara Pistoriuse (29), který zavraždil svou přítelkyni. Sportovci hrozí nejméně 15 let za mřížemi, verdikt zazní v pátek.

Dnešní soud s Pistoriusem byl odložen, začne až za několik měsíců

18.04. 10:29

Pretoria - Dnes měl v Jihoafrické republice začít soud s atletem Oscarem Pistoriusem (29), kterému hrozí za vraždu nejméně patnáct let vězení. Líčení bylo ale odročeno na 30. června.

Oscar Pistorius neuspěl s odvoláním proti obvinění z vraždy

04.03. 13:21

Johannesburg – Handicapovaný atlet Oscar Pistorius neuspěl se svým odvoláním proti obvinění z vraždy. Jihoafrický ústavní soud ji zamítl.

reklama
Fotogalerie