Články k tématu: Polčák, Stanislav

EU jde proti premiérovi Babišovi? Vždyť je to přitažené za vlasy, má jasno europoslanec Polčák

07.06. 09:45

Stanislav Polčák, který opět uspěl ve volbách do Evropského parlamentu, popsal okolnosti střetu zájmu premiéra Andreje Babiše (ANO) a také pohled politiků z jiných zemí Evropské unie v Interview ČT24.

Český europoslanec se naštval: To si ze všech dělají už jen legraci? Neuvěřitelná drzost

Aktualizovali jsme 7.5.2019, 22:18, 07.05. 16:04

Kampaň před volbami do Evropského parlamentu je v plném proudu a různé propagační materiály a texty se na nás valí doslova ze všech stran. Jeden na první pohled nevinný inzerát hnutí ANO však pořádně naštval europoslance, právníka člen Starostů a nezávislých (STAN) Stanislava Polčáka.

Zeman přestřelil? Kope do Palacha, vytváří kouřovou clonu, spílají politici prezidentovi

21.01. 21:20

Prezident Miloš Zeman každým svým rozhovorem výrazně čeří české politické vody. To dokazuje i jeho poslední rozhovor pro Blesk. Proti jeho slovům o Janu Palachovi, státních vyznamenáních či Jiřím Bradym, se ohradila celá řada

reklama

STAN do eurovoleb povede Stanislav Polčák

07.12. 08:17

Lídrem kandidátky Starostů a nezávislých (STAN) do evropských voleb bude pravděpodobně současný europoslanec Stanislav Polčák. ČTK to řekl předseda hnutí Petr Gazdík. Podle Gazdíka STAN vyjednává o společné kandidátce s dalšími stranami, například TOP 09. Na kampaň má hnutí připraveno pět až šest…

Polčák dál povede Sdružení místních samospráv

20.09. 14:50

Praha - Europoslanec Stanislav Polčák (STAN) byl opět zvolen do čela Sdružení místních samospráv, které chce mimo jiné usilovat o úpravy v rozpočtovém určení daní a o státní příspěvek na opravy místních silnic či mostů.

Příspěvky jsou nefér, podporují zavedené politické strany. Hnutí STAN žádá změnu

23.03. 16:47

Praha - Ústavní soud by měl podle senátorů STAN zrušit limit tří procent voličských hlasů pro výplatu státního příspěvku, neboť tím stát neúměrně podporuje zavedené politické strany. Poškozuje to ústavním pořádkem zaručenou svobodnou soutěž politických sil, řekl dnes novinářům k návrhu na zrušení…

STAN se radí s podnikatelem Redlem, byl stíhán v Krejčířových kauzách

27.02. 21:03

Praha – Radiožurnál informuje o tom, že hnutí STAN konzultuje stranické záležitosti se zlínským podnikatelem Michalem Redlem, který byl stíhán ve dvou kauzách Radovana Krejčíře. Jeho stíhání ale bylo zastaveno kvůli potvrzení o vážné duševní nemoci.

Chránit hlavu státu či nikoliv? V rádiu to vřelo, padaly názory z obou stran

21.11. 13:09

Praha - Trestní postih za hanobení hlavy státu hýbe českou politikou. Podle některých poslanců je jho zavedení potřeba, jiní k tomu nevidí důvod. Komunisté tvrdí, že by takový zákon nebyl potřebný, kdyby k útokům na hlavu státu nedocházelo.

reklama
Fotogalerie