Články k tématu: požár v Kemerovu (25.3.2018)

Ohnivé peklo v Kemerovu má méně obětí, vyšetřovatelé zveřejnili konečná čísla

20.04. 15:21

Kemerovo - Požár v nákupním středisku v sibiřském městě Kemerovo si minulý měsíc vyžádal 60 obětí na životech. Oznámili to dnes vyšetřovatelé. Dříve ruské úřady uváděly, že při požáru zahynulo 64 lidí, převážně dětí.

Gubernátor Kemerovské oblasti rezignoval kvůli požáru, při kterém zemřelo 64 lidí

01.04. 11:32

Kemerovo (Rusko) - Gubernátor sibiřské Kemerovské oblasti Aman Tulejev odstupuje z funkce. Jeho demisi požadovaly tisíce demonstrantů, kteří tento týden vyšli do ulic půlmilionového Kemerova. Při požáru obchodního centra minulou neděli zahynulo 64 lidí, z toho 41 dětí.

V Kemerovu zatkli majitelku centra, kde uhořelo 64 lidí. Porušila prý bezpečnostní předpisy

30.03. 13:10

Kemerovo - Ruská policie dnes zadržela ředitelku továrny na cukrovinky v Kemerovu. Právě tato společnost vlastní budovu střediska Zimňaja višňa, ve kterém minulý víkend při požáru zahynulo 64 lidí, z toho 40 dětí.

reklama

V Kemerovu pohřbili první oběti požáru, Rusko drží státní smutek, vlajky jsou na půl žerdi

28.03. 09:41

Kemerovo (Rusko) - V sibiřském Kemerovu dnes pozůstalí pohřbili první oběti víkendového katastrofálního požáru v místním obchodním centru, při němž zahynulo 41 dětí a 23 dospělých. Rusko dnes drží jednodenní státní smutek.Vlajky jsou spuštěny na půl žerdi, rozhlas a televize ze svého programu…

V Kemerovu to po tragickém požáru vře, tisíce rozzuřených demonstrantů požadují hlavu gubernátora

27.03. 11:59

Kemerovo (Rusko) - Na centrálním náměstí sibiřského města Kemerovo se dnes sešly tisíce demonstrantů, kteří kritizují úřady za jejich postup při vyšetřování tragického požáru obchodního centra, v němž přišlo o život 64 lidí. Delegaci nespokojených občanů přijal prezident Vladimir Putin.

Putin v Kemerovu uctil oběti požáru, tragédii označil za kriminální zanedbání a lajdáctví

27.03. 09:31

Kemerovo (Rusko) - Při požáru nákupního a zábavního střediska Zimňaja višňa v Kemerovu zahynulo v neděli 64 lidí, mezi nimi mnoho dětí. Památku obětí dnes v místě tragédie uctil šéf Kremlu Vladimir Putin.

Hořící past v ruském obchoďáku: Evakuační východy byly zamčené, požární signalizace odpojená

26.03. 16:19

Kemerovo (Rusko) - Při tragickém požáru v sibiřském městě Kemerovo zahynulo v neděli podle informací ruských úřadů 64 lidí a 11 osob je pohřešováno. Vyšetřovatelé oznámili, že při provozu zábavního centra byly vážně porušeny bezpečnostní předpisy.

Ohnivé peklo: Při požáru obchodního centra na Sibiři zemřely desítky lidí

Aktualizovali jsme 26.3.2018, 15:26, 26.03. 08:01

Kemerovo (Rusko) - Počet obětí nedělního požáru nákupního a zábavného centra v Kemerovu na Sibiři roste. Už jich je 64 včetně mnoha dětí. 11 osob se pohřešuje. Policie v souvislosti s tragédií už zatýkala.

reklama
Fotogalerie