Články k tématu: prezidentská kampaň

Komentář: Fischer chce Zemana dotlačit k duelu z očí do očí. Vyhoví mu Zeman, nebo zůstane nedotknutelným?

14.12. 21:12

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Po výzvě prezidentského kandidáta Michala Horáčka, jejímž prostřednictvím chtěl přesvědčit čerstvého premiéra Andreje Babiše, aby se Zdeněk Ondráček z KSČM nestal šéfem komise pro dohled nad GIBS, přichází další výzva. Kandidát Pavel Fischer chce, aby se s ním Zeman…

Komentář: Pragmatik Zeman vyrazil do boje, sesbíral už voliče okamurovců a Babiše

09.12. 16:39

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO - Miloš Zeman popírá sám sebe. V boji o Hrad chce natolik vyhrát, že pragmaticky opouští svoje někdejší zásady a stanoviska. Evropskou unii i Stranu práv občanů hází s vědomím toho, kdo je jeho elektorát, za hlavu. Kampaň to ale není, vážení voliči.

Komentář: ‚Falešný a prázdný Topol‘ se dere do druhého kola, Zemana spíše neporazí

Aktualizovali jsme 4.12.2017, 22:13, 04.12. 16:03

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – V rámci prezidentského klání se vyprofilovaly dvě významné tváře. Kromě dosavadního prezidenta se nově zdá být nejviditelnějším kandidátem bývalý premiér Mirek Topolánek. Zbylí uchazeči o Hrad vedle něho působí spíše jako změť nudných liberálů s občasným výskytem…

reklama

Horáček v rámci kampaně uspořádá koncerty, chce přilákat voliče

01.12. 14:56

Praha - Michal Horáček v závěru předvolební kampaně pořádá 11 koncertů napříč republikou, na kterých budou návštěvníci s prezidentským kandidátem i besedovat. Vstupné bude podle jeho webových stránek zdarma.

9 kandidátů na prezidenta? Horáček vítá pestrou nabídku, rýpnul si do Zemana

24.11. 14:41

Praha - Ministerstvo vnitra dnes oficiálně potvrdilo, že podmínky pro kandidaturu splnilo devět kandidátů. Michal Horáček je rád, že občané budou vybírat z pestré nabídky možností. Jeho kampaň bude pokračovat setkáváním s občany v regionech, těší se také na debaty s protikandidáty.

Proč Putin zatím neoznámil kandidaturu na prezidenta? Důvod je jednoduchý

22.11. 14:16

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin vyjádřil svůj úmysl "zúčastnit se" březnových prezidentských voleb. Oficiální prohlášení však ještě nepřišlo. Kdy se ho dočkáme?

Prezidentští kandidáti se připravují na kampaň, v týmech mají nováčky i zkušené matadory

22.11. 10:43

Praha - Zkušenými matadory i nováčky volebních kampaní se obklopili kandidáti na prezidenta republiky. Část z uchazečů o Pražský hrad také spolupracuje na přípravě kampaně s externími agenturami.

Zemanovi v pátek mu vyjde druhý díl rozhovorů, prezidentskou kampaň prý vést nepotřebuje

06.11. 13:57

Praha - Od pátku bude k dostání druhý díl sebraných rozhovorů současné hlavy státu Miloše Zemana. Ten opakovaně řekl, že za své znovuzvolení kampaň nevede. Kniha ale vyjde po skončení termínu pro podávání kandidatury na prezidenta, a tedy v době prezidentské volební kampaně.

Zeman dál trvá na svém: Žádnou kampaň za znovuzvolení nevedu

20.10. 17:18

Plzeň - Prezident Miloš Zeman je vděčný za letákovou kampaň na svou podporu v prezidentské volbě příští rok. Zopakoval ale, že sám žádnou kampaň za své znovuzvolení nevede.

Kandidát na prezidenta Hilšer: Komunistům nelze věřit, Zeman není schopen kampaň zvládnout

14.10. 11:55

Praha - Marek Hilšer byl první, kdo ze současných hlavních uchazečů o Hrad oznámil svou kandidaturu. Česká republika podle něj musí zůstat navázána na demokratické západoevropské země. Jako prezident by se také rád věnoval otázce zdravotnictví a školství.

Horáček by na Hradě nejdříve "poklidil". Euro by přijal i přes některé jeho nedostatky

13.10. 16:39

Praha - Kandidát na prezidenta Michal Horáček považuje členství Česka v Evropské unii a NATO za klíčové. I když má projekt společné evropské měny podle něj velké slabiny, Česko by se k němu mělo zejména z bezpečnostních důvodů připojit.

Drahoš už brzy ukončí sběr podpisů. Představil plány pro prezidentskou kampaň i nové poradce

10.10. 13:26

Praha - Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš ukončí na konci týdne sběr podpisů. Bývalý předseda Akademie věd má k dispozici přes 110.000 ověřených podpisů. Dnes také představil své další poradce. Plánuje debaty s veřejností.

Pije pivo a tančí poodhalená, chce porazit Sísího. Stane se prezidentkou Egypta žena?

04.10. 15:50

Káhira - Egypt možná zažije zajímavou předvolební kampaň před prezidentskými volbami, které se konají příští rok. Do souboje se totiž přidala žena. A ne ledajaká. Mona Princeová ráda tančí, pije pivo a do prezidentského klání chce vpustit trochu lidskosti. Podobně smýšlí i další kandidát Anwar…

Michal Horáček navrhuje, aby stát lidem odpustil penále za dluhy

14.09. 12:40

Praha - Kandidát na prezidenta Michal Horáček navrhuje, aby stát občanům odpustil penále z dluhů vůči státu. Lidé by podle něj nemuseli díky jednorázové amnestii platit penále z dluhů na daních a pojistném. Samotné dluhy odpouštět nechce.

Kontroverzní Jana Yngland Hrušková chce být prezidentkou, lidé se jí vysmívají

14.09. 10:51

Praha - Jde zatím o jedinou ženu, která potvrdila svůj úmysl kandidovat na prezidentku Česka. Jana Yngland Hrušková je herečka, zpěvačka a aktivistka. Jako jednu z priorit si vytyčila odchod naší země z Evropské unie, zároveň si je vědomá toho, že její šance uspět jsou zejména finančně limitované.…

Zeman má transparentní účet pro volbu prezidenta, zatím na něm není ani koruna

02.09. 16:58

Praha - Prezident Miloš Zeman už má povinný transparentní účet pro prezidentské volby. Zatím na něm nejsou žádné finanční pohyby, uvedl Radiožurnál. Češi si budou příští hlavu státu vybírat 12. a 13. ledna 2018.

Sběr podpisů pro prezidentskou kandidaturu už je forma kampaně, upozorňuje nový úřad

30.08. 14:51

Praha - Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí tvrdí, že sběr podpisů na podporu prezidentské kandidatury je formou volební kampaně, neboť jde o oslovování voličů.

Zemanovy návštěvy krajů jako kampaň? Úřad varuje před cestami prezidenta

21.07. 16:13

Praha - Kampaň před druhou přímou volbou českého prezidenta brzy vypukne. Prezident Miloš Zeman byl měl zvážit své cesty do krajů nebo zahrnout náklady na setkání s občany jako bezúplatné plnění do volebního limitu, který činí 50 milionů korun. Tvrdí to člen Úřadu pro dohled nad hospodařením…

Michal Horáček se pustil do hodnocení české politiky. Kdo to chytal nejvíc?

Aktualizovali jsme 21.6.2017, 22:20, 21.06. 11:49

Praha - Michal Horáček míní, že čeští politici vnímají stát jako celek, který jenom reguluje, nařizuje a pokutuje. Myslí si, že prezident ze své funkce toto může změnit. Podivuje se také nad volebním program ČSSD a klade si otázku, co strana dělala čtyři roky ve vládě.

Kdo politikům vyhrává volby? Stranám pomáhají mocní hráči

30.05. 13:54

Praha - Kdo politikům vyhrává volby? Jde o volební týmy, které jsou složeny z různých mediálních expertů, analytiků a politických marketérů. Zaměřili jsme se na některé osobnosti, které v praxi vyhrávají volby politickým stranám. Často jde o lidi, kteří v průběhu času vypomáhají různým, často zcela…

Migrace, Zeman a kapela Ortel. Hudebníky rozdělují aktuální témata

05.03. 15:36

Praha - Do kampaní před parlamentními a prezidentskými volbami v Česku se patrně zapojí i řada umělců. Lze čekat ostrá slova, protože je rozděluje názor na migraci, skupinu Ortel či Miloše Zemana.

Předvolební průzkumy selhaly. Mohly být zfalšované?

09.11. 11:49

USA - Vysoká volební podpora Donalda Trumpa zpochybnila predikce průzkumů veřejných mínění favorizující Hilary Clintonovou. Podle komentátorů se zopakovala podobná situace jako v případě brexitu. Nad důvody selhání průzkumů veřejného mínění se zamýšlí server Politico.

Kohout jde do boje o Hrad. Chce do Česka dostat milion uprchlíků

15.09. 12:07

Praha - Do boje o Pražský hrad se přihlásil pedagog a filozof Milan Kohout (55). Podle něj všichni současní politici nadbíhají xenofobním a rasistickým náladám. Svou kandidaturu chce postavit na multikulturalismu a přijímání uprchlíků, kterých by rád do země pozval nejméně milion.

Clintonová je vážně nemocná? Konspirační teoretikové prý objevili její tajemství

13.09. 16:15

Washington – Stále častěji se ozývají hlasy, které spekulují o vážném zdravotním stavu demokratické prezidentské kandidátky Hillary Clintonové. Tyto konspirační teorie ještě utvrdil incident, kdy v neděli téměř upadla před nástupem do vozu po newyorském pietním shromáždění k výročí útoků z 11. září…

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací