Články k tématu: Princ George z Cambridge (George Alexander Louis)

Britský princ George dostal neobvyklý dárek. Malta se zlobí a chce ho zpátky

28.09. 17:05

Malta bude po Británii žádat vrácení zubu obřího prehistorického žraloka, který minulý týden daroval britský přírodovědec sir David Attenborough princi Georgeovi, pravnukovi královny Alžběty II. Informoval o tom dnes deník Times of Malta.

Britský princ George slaví šesté narozeniny. Podívejte se na nové fotky

Aktualizovali jsme 22.7.2019, 22:34, 22.07. 10:37

Britský princ George má dnes šest let a Kensingtonský palác u této příležitosti zveřejnil tři oficiální fotografie. V pořadí třetí následník trůnu se na dvou z nich široce usmívá v dresu anglické fotbalové reprezentace, na třetím je zachycen na rodinné slavnosti v zelené polokošili a pruhovaných…

Islamista, který vyzval k útoku na prince George, dostal doživotí

13.07. 19:21

Londýn - Britovi, který na internetu nabádal k útokům na čtyřletého prince George, dnes londýnský soud uložil doživotní trest vězení.

reklama

Islamista chtěl zavraždit malého prince George

01.06. 19:41

Woolwich (Velká Británie) K nečekanému obratu došlo v soudu s islamistou a podporovatelem Islámského státu Husajnem Rašídem. Ten totiž přiznal, že vyzýval k vraždě prince George a dalších členů královské rodiny. Dosud tvrdil, že je nevinný, informuje The Independent

Údajný islamista chtěl zaútočit na prince George. Teď muž vinu popírá

30.04. 19:20

Londýn - Údajný stoupenec radikálů z Islámského státu, který sdílel na sociálních sítích informace o britském princi Georgeovi, dnes u soudu popřel, že by spáchal teroristický čin.

Islámský stát rozzuřil Brity. Vyhrožuje zabitím malého prince George

31.10. 12:03

Londýn - Obyvatelé Velké Británie jsou vzteky bez sebe poté, co Islámský stát na sociálních sítích, kde rekrutuje své džihádisty, pohrozil, že zabije malého následníka britského trůnu, prince George. Lidé poukazují na to, že princ George je teprve dítětem a neměl by být zatahován do bojů mezi…

Britský princ George šel poprvé do školy, William ho doprovodil bez Kate

07.09. 12:19

Londýn - Britský princ George (4) dnes zahájil docházku do přípravné školy Thomas's Preparatory School v Battersea na jihozápadě Londýna. Na první cestě do školy ho doprovodil pouze otec, princ William. Princeznu Kate totiž stále trápí těhotenská nevolnost.

Syn prince Williama a vévodkyně Kate George půjde poprvé do školy

25.03. 11:07

Londýn - Syna britského prince Williama a vévodkyně Kate George čekají za několik měsíců první povinnosti. Od září totiž začne chodit do školy.

Malý britský princ George stále nosí kraťasy. Je to velmi anglické, hodnotí odborník

05.10. 19:45

Lodýn/Paříž - Francouzský list Le Figaro si láme hlavu na módní záhadou v britské královské rodině a ptá se, pro princ George neustále nosí krátké kalhoty.

Mladý princ George se zdravil s Obamou v pyžamu +VIDEO

23.04. 10:44

Londýn - Dvouletý princ George mohl v pátek zůstat večer vzhůru déle než obvykle. Důvodem byla návštěva amerického prezidenta Baracka Obamy.

reklama
Fotogalerie