Články k tématu: Putin, Vladimír

Summit G20 se blíží: Schůzka Putina a Trumpa ale ještě není konkrétně dojednaná

včera 15:49

Moskva/Berlín - Summit G20 se má v Hamburku konat ve dnech 7. a 8. července. Ohledně setkání ruského prezidenta Vladimira Putina a šéfa Bílého domu Donalda Trumpa však stále není nic konkrétnějšího známo.

Trump se sejde s Putinem zřejmě na summitu G20

23.06. 22:30

Washington - Bílý dům dnes nevyloučil možnost setkání prezidentů Spojených států a Ruska Donalda Trumpa a Vladimira Putina na okraj červencového summitu zemí skupiny G20.

Co na sebe Putin prozradil v novém dokumentu? Odpověď možná překvapí

21.06. 10:43

Čtyřhodinový rozhovor ruského prezidenta Vladimíra Putina a amerického prezidenta Olivera Stone od svého ohlášení vzbuzoval pozornost. Jedna z hlavních otázek, která neustále obíhala novinářskými kruhy, se týkala hodnoty dokumentu. Putin je znám tím, že své odpovědi a názory v každém rozhovoru v…

reklama

Putin se zlobí: Kdo skutečně sestřelil let MH17? USA informace o katastrofě nikdy neodtajní

19.06. 09:45

Moskva – Ruský prezident Vladimir Putin v kontroverzním dokumentu režiséra Olivera Stonea mluvil o téměř všech klíčových událostech spojených s Ruskem. A to včetně tragického konce pravidelného letu MH17 společnosti Malaysia Airlines. Ten byl zasažen raketou protiletadlového raketového kompletu Buk…

Otevřená zpověď Vladimira Putina. Co vše prozradil v novém dokumentu?

18.06. 13:24

Moskva - V posledním díle čtyřdílné série rozhovorů amerického režiséra Olivera Stonea s ruským prezidentem Vladimírem Putinem došel na přetřes Trump, americký vliv ve světě a samotný Putin a jeho vztah k oligarchům. Putin vysloveně odmítl, že by nahradil staré oligarchy novou oligarchickou třídou…

Putin varuje Američany: Nové sankce ještě víc zkomplikují naše vztahy

17.06. 16:43

Moskva/Washington - Američtí senátoři tento týden drtivým poměrem hlasů schválili nové sankce proti Rusku. Podle Kremlu taková politika poškozuje vztahy mezi oběma velmocemi. O odvetě však zatím Moskva nehovoří.

Putin mluví o Kohlovi jako obhájci přátelských vztahů mezi Německem a Ruskem

17.06. 09:48

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin označil bývalého německého kancléř Helmuta Kohla za obhájce přátelských vztahů mezi Berlínem a Moskvou. „Měl jsem to štěstí, že jsem s ním mohl mluvit osobně," uvedl Putin v kondolenčním dopise zaslaném německému prezidentovi Franku-Walterovi Steinmeierovi a…

Démonizace Stalina je cesta, jak útočit na Sovětský svaz a na Rusko, tvrdí Putin

16.06. 09:03

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin se znovu vyhnul odpovědi na otázku, zda bude příští rok kandidovat ve volbách. Šéf Kremlu v posledním dílu rozhovoru s americkým režisérem Oliverem Stonem připustil, že ve vedení státu je výměna stráží žádoucí.

Putin bude pokračovat jako prezident? V televizní debatě se odpovědi vyhnul

15.06. 16:55

Moskva - Příští rok se budou v Rusku konat prezidentské volby a šéf Kremlu Vladimir Putin dosud neoznámil, zda se bude znovu o mandát ucházet. Jasno není ani po dnešní debatě s občany.

Putin při debatě provokoval USA: Rusko je připraveno udělit azyl exšéfovi FBI Comeymu

15.06. 16:33

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin dnes řekl, že Moskva nepovažuje Spojené státy za nepřítele a přeje si normalizaci vztahů, což ale nezávisí pouze na Rusku. V USA se prý projevuje rusofobie a v amerických médiích hysterie. Zažertoval také, že Rusko je připraveno udělit politický azyl bývalému…

Vzpoura proti Putinovi? Na ruské obrazovky se při diskuzi dostaly i uštěpačné vzkazy

15.06. 15:36

Moskva - Ruský prezidnent Vladimir Putin dnes již popatnácté během své politické kariéry debatoval s občany v přímém přenosu. Na milionech obrazovek se objevily i vzkazy od kritiků Kremlu.

Putin udeřil: NATO by se už nemělo rozšiřovat, na každý váš krok obratem odpovíme

15.06. 15:26

Moskva - Americký režisér Oliver Stone natočil velmi kontroverzní a obsáhlý rozhovor s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Putin podle ruských médií při tvorbě pořadu besedoval s americkým režisérem dlouho, sešli se prý desetkrát. Naposledy to bylo letos v únoru a „žádné téma nebylo tabu". Šéf…

Nedávno se mi narodil druhý syn, přiznal Putin. Ale mou rodinu nechte na pokoji

15.06. 15:21

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin má už druhého vnuka. Sám to uvedl při dnešní debatě, při které slíbil svým voličům a voličkám další "soubor opatření" na podporu porodnosti v Rusku.

Skrytá hrozba? Matička Rus umírá a Kreml není připraven jednat, varuje expert

15.06. 15:20

Matička Rus umírá a Kreml není připraven jednat, konstatuje Ilan Berman, expert na východní geopolitický z think tanku American Foreign Policy Council. V komentáři pro server Moscow Times poukazuje na poslední dostupná demografická čísla a z nich vyplývající pochmurnou předpověď pro Rusko.

Putin jako hvězda televizní debaty: Lidem slíbil změny k lepšímu, mluvil i o sankcích

15.06. 13:25

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin v úvodu své každoroční televizní debaty s národem slíbil, že lidé zanedlouho pocítí změny k lepšímu. Musel například čelit otázkám, jak přežít z učitelských platů či z mezd pod životním minimem. Vyjádřil se také k sankcím, které na Rusko uvalil Západ.

Putin promluvil o Trumpovi, svobodě médií a ruské opozici. Nedémonizujte nás, vzkazuje

14.06. 10:20

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin v rozhovoru s s americkým režisérem Oliverem Stonem připustil, že loňské vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách skoro nic nezměnilo ve vztazích mezi oběma velmocemi.

S Ruskem se musí jednat z pozice síly. Údajná pomoc Moskvy Trumpovi je ale směšná, tvrdí profesor

13.06. 16:47

Richard Burr, republikán ze Severní Karolíny, se minulý týden v americkém senátu zeptal odvolaného ředitele FBI Jamese Comeyho, zda má nějaké pochybnosti o tom, zda se Rusko pokoušelo zasahovat do loňských prezidentských voleb v USA, připomíná Stephen Kotkin, přední expert na ruské moderní dějiny.…

Putinovo přiznání: Snil o službě u sovětské tajné policie KGB

13.06. 09:02

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin měl v dětství volný režim a mnoho času strávil na ulici, k lepšímu jeho život změnilo až judo. Ke studiu práv se přihlásil proto, že stál o službu u sovětské tajné policie KGB. Putin to řekl v obsáhlém rozhovoru s americkým režisérem Oliverem Stonem, jehož…

Všemocný Putin: Jednou větou rozzlobil půlku planety

Aktualizovali jsme 9.6.2017, 22:20, 09.06. 14:45

Moskva – Ruský prezident Vladimir Putin si svým prohlášením znepřátelil celou řadu žen. Když se ho totiž filmař Oliver Stone v dokumentu „Putinovy rozhovory“ ptal, zda někdy má špatné dny, odpověděl, že ne, protože není žena.

Do dražby mají jít "Putinovy hodinky" za milion dolarů. Podle Kremlu ale Putinovi vůbec nepatří

07.06. 15:17

Moskva - Příští týden se má v Monaku uskutečnit dražba "Putinových hodinek". Švýcarský strojek Patek Philippe Grand Complications 5208P, který stojí přes milion dolarů prý býval skvostem sbírky ruského prezidenta. Podle mluvčího Kremlu Dmitrije Peskova je to nesmysl.

Jaderný konflikt supervelmocí by nikdo nepřežil, připouští Putin

07.06. 13:51

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin v rozhovoru s s americkým režisérem Oliverem Stonem prohlásil, že by jadernou válku mezi Ruskem a Spojenými státy "nikdo nepřežil".

Rusko chtělo vstoupit do NATO, přiznal Putin. A prezident USA nebyl proti

Aktualizovali jsme 6.6.2017, 16:04, 06.06. 08:11

Moskva - Stejně jako se Severoatlantická aliance (NATO) obává ruského vlivu v Evropě, bojí se Rusko agrese ze strany našich západních spojenců. Ještě před několika lety ale byla situace jiná a Rusko vážně zvažovalo vstup do NATO. Přiznal to ruský prezident Vladimir Putin s tím, že tehdejší lídr USA…

Putin hrozí Evropě: Švédsko může představovat hrozbu, která musí být odstraněna

06.06. 15:55

Moskva – Ruský prezident Vladimir Putin poslal mrazivé varování do Švédska, které uvažuje nad vstupem do NATO. Podle Šéfa Kremlu by takový krok představovat „hrozbu“ pro Rusko, která by musela být „odstraněna“.

Krize kvůli Kataru: Írán z nestability obviňuje Trumpa, komentář přišel už i z Ruska

05.06. 14:57

Moskva/Teherán - Saúdská Arábie, Egypt, Bahrajn, Spojené arabské emiráty a Jemen ohlásily přerušení diplomatických styků s Katarem, který prý podporuje terorismus a snaží se oblast Perského zálivu destabilizovat. Po USA se ke krizi vyjádřily také Rusko a Írán.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací