Články k tématu: rouček, libor

Bezcenný zm*d! Měl by za to být usmrcen. Pavel Novotný zuří kvůli Ondráčkovi

Aktualizovali jsme 16.5.2019, 22:16, 16.05. 10:07

Návštěva komunistického poslance Zdeňka Ondráčka v Doněcku vyvolala v Česku velmi ostré reakce. Odsoudil ji nejen šéf české diplomacie Tomáš Petříček (ČSSD) a premiér Andrej Babiš (ANO), ale i politici napříč politickým spektrem.

Drsný vzkaz Babišovi: Tvoje uzeniny by v Německu vůbec nejedli. A my tě navíc volíme!

14.05. 09:14

Premiér Andrej Babiš před volbami vytáhl téma, které se dotýká všech Čechů – dvojí kvalitu potravin. Například ČSSD, jeho koaliční partner, mu ovšem vyčítá, že se o toto téma až dosud nezajímal a že to byli právě mimo jiné sociální demokraté, kteří se zasadili o to, aby se o problému v Bruselu…

Český majdan, planetární ostuda. V ČSSD je zle kvůli Babišovi

Aktualizovali jsme 17.11.2018, 22:12, 16.11. 17:58

ČSSD se o postoji k nedůvěře vládě zatím nerozhodla. Oznámil to dnes předseda strany Jan Hamáček. Ve straně existuje více názorů na to, co se vlastně děje. Někteří - jako Michal Hašek - se dokonce domnívají, že se někdo chce premiéra Andreje Babiše zbavit.

reklama

Hádky v ČSSD: Hašek se zlobí kvůli praktikám ve straně, exministr Němeček vidí problém v Babišovi

09.10. 09:03

Sociální demokracie v komunálních volbách ztratila velké množství mandátů. Zatímco předseda strany Jan hamáček zůstává optimistický a výsledek nepovažuje za tragédii, někteří jeho spolustraníci to vidí jinak.

Ostrá debata v ČT: V Německu nemohou ženy nosit krátké sukně? Většího blba jsem neviděl

Aktualizovali jsme 14.9.2018, 12:56, 13.09. 22:03

Praha - V úvodní reportáži zaznělo, že kriminalita klesá, ekonomika roste a přesto to řada jednotlivců ve Švédsku zřejmě nijak nepociťuje. I proto ve víkendových volbách posílili krajně pravicoví Švédští demokraté. O výsledku voleb i o situaci v Evropě diskutovali místopředseda lidovců Jan Bartošek…

Česko je hysterické proticizinecké pařeniště? Známý politik prozradil, jak by to u nás mělo vypadat

Aktualizovali jsme 5.9.2018, 22:00, 05.09. 12:08

Praha - Český politik,, bývalý europoslanec ČSSD a někdejší místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček se netají tím, že by se mu líbilo, kdyby byla Česká republika více multikulturní. Poukazuje an to, jak to funguje například ve Francii.

ČSSD se rozpadá? Po referendu odcházejí známé tváře, varuje Rouček

19.06. 16:29

Praha - Většina sociálních demokratů podpořila vstup ČSSD do vlády s hnutím ANO. Přesto se ozývají i ti, kteří se domnívají, že to není dobrý nápad. Bývalý europoslanec ČSSD Libor Rouček varuje, že někteří dlouholetí členové dokonce ze strany odcházejí.

Vlivní sociální demokraté se do sebe veřejně pustili: Co to sem pleteš? To je pokrytectví

Aktualizovali jsme 27.3.2018, 22:34, 27.03. 13:07

Praha – Premiér v demisi Andrej Babiš a jeho hnutí ANO vyjednávají o vládě. Vzniknout by mohl menšinový kabinet ANO a ČSSD s podporou komunistů. Některým sociálním demokratům ale není příjemné, že by měla jejich strana spolupracovat s ČSSD. Na sociálních sítích se proto často vedou mezi členky ČSSD…

Tvrdý boj: Lze klesnou ještě hlouběji? Politici se obviňují se ze lži i členství v KSČ

23.02. 11:37

Praha – Nedělní sjezd měl do řad sociální demokracie vrátit klid a týmovost. V posledních měsících se špičky ČSSD často zaklínaly tím, že na sjezdu je nutné si vše vyříkat a po něm táhnout za jeden provaz. Některé osobní animozity ale stále přetrvávají.

Sebevražda ČSSD? Známý sociální demokrat prozradil, co se děje ve straně

14.02. 09:54

Praha - Již včera jsme Vás informovali o dopise, který Milan Chovanec rozeslal svým spolustraníkům. Mimo jiné v něm píše, že ČSSD musí otočit kormidlo ostře doleva. S tím ale zásadně nesouhlasí někdejší europoslanec a Chovancův stranický kolega Libor Rouček.

Ovčáček na dlažbě? Zeman by ho měl vyhodit ještě před volbami, tvrdí známý politik

12.01. 16:16

Praha - Volání po konci mluvčího prezidenta republiky Miloše Zemana sílí. Po šéfovi Ústavního soudu Pavlu Rychetském Jiřího Ovčáčka kritizuje také někdejší Zemanův spolupracovník a bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček.

Jak těžký výprask ČSSD potřebuje dostat aby si uvědomila hloubku i příčiny krize? Politik si nebere servítky

05.11. 12:33

Praha – V pátek jednalo předsednictvo ČSSD, které se zabývalo nejen volební porážkou, ale i dalším směřováním strany. ČSSD v říjnových sněmovních volbách získala 7,27 procenta hlasů, přičemž před čtyřmi lety vyhrála s 20,45 procenta. Pád nezastavilo červnové rozdělení funkcí mezi Chovance, premiéra…

Povede EU dvojice Macron-Schulz? Měli bychom se držet stanou od evropského jádra, varuje Zahradil

25.04. 11:53

Praha - V prvním kole francouzské prezidentské volby byli poraženi zástupci tradičních stran a o Elysejský palác se poperou šéfka Národní fronty Marine Le Penová a centrista Emmanuel Macron. Čeští politici výsledky spíše vítají, přesto se ozývají také některá varování.

Odlišný pohled: Neziskovky si zaslouží ocenění. Ne nadávky, pomluvy a urážky, tvrdí politik

23.03. 13:58

Praha – Celá řada politiků, v čele s prezidentem Milošem Zemanem, kritizuje práci neziskových organizací. Hlava státu státu v roce 2016 takové skupiny doslova označila za pijavice. Jak ale poukazuje někdejší místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček, taková kritika je často mimo mísu.

Jsou všichni ostatní tak blbí a my tak chytří? V Česku se vede hodně zajímavé debata

Aktualizovali jsme 16.3.2017, 16:23, 16.03. 10:03

Praha – Evropský parlament v úterý odhlasoval většinou hlasů schválil návrh směrnice zpřísňující kontrolu nad střelnými zbraněmi. Čeští europoslanci patřili k těm, kteří proti předloze od počátku bojovali, argumentovali třeba tím, že by práva dosavadních legálních držitelů zbraní byla v ohrožení.…

Zákulisí ČSSD: Intriky, podrazy spory, odpuzující chování, spustil otevřeně politik

04.02. 12:36

Praha – Sociální demokracie podle různých průzkumů stále zaostává za hnutím ANO, které by v současné době volby vyhrálo. Hlasoval by pro ně asi každý třetí český volič. Ozývají se hlasy, že ČSSD ztrácí dech. Na problém své strany se zaměřil také někdejší europoslanec Libor Rouček.

Europoslanec se zlobí: Už někdo konečně Ovčáčkovi vysvětlete, jak to je

23.01. 10:01

Praha – Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček se netají tím, že je rád, že americkou prezidentskou volbu vyhrál Donald Trump. On i Zeman se na konto nového amerického prezident vyjadřovali v pozitivním slova smyslu. Právě Ovčáčkovi je ale určeno varování, které na Facebooku zveřejnil Libor…

Referendum v Maďarsku: Konec Junckera a EU a co bude s tisíci uprchlíky?

Aktualizovali jsme 17.10.2016, 14:52, 17.10. 09:24

Praha - Podle kvót Evropské komise by si státy Evropské unie měly mezi sebe rozdělit 160 tisíc migrantů. Maďarsko ale s tímto plánem nesouhlasí a uspořádalo referendum, v němž se většina lidí vyjádřila proti unijnímu plánu. To ale Unii prý neohrozí.

Česko kritizuje Orbána: Lidé jeho vymývání mozků nepodlehli

Aktualizovali jsme 3.10.2016, 18:58, 03.10. 09:23

Praha – Asi 98 procent Maďarů v nedělním referendu odmítlo uprchlické kvóty stanovené Bruselem. Přesto někteří v souvislosti s hlasováním mluví o propadáku, k urnám totiž nepřišlo potřebných 50 procent voličů, aby bylo platné. Maďarská opozice už vyzvala premiéra Viktora Orbána k rezignaci, slovy…

EU není dokonalá, ale je to to jediné, co máme, říká bývalý europoslanec

12.07. 08:53

Praha – Někdejší místopředseda Evropského parlamentu a europoslanec za ČSSD Libor Rouček se na sociálních sítích zamýšlí nad rolí NATO i Evropské unie. ODS pokáral za to, že se do Bruselu často trefuje. Přiznává sice, že unie není dokonalá, zároveň je to prý ale to jediné, co máme.

Švýcaři rázně odmítli garantovaný příjem: Je to prý nehorázná pitomost v rozporu s civilizací

Aktualizovali jsme 6.6.2016, 21:35, 06.06. 08:36

Praha – Obyvatelé Švýcarska o víkendu řekli poměrně jasné ne zavedení garantovaného státního příjmu, ve výši 2500 franků, tedy asi 61 tisíc korun. Výměnou za to by ale stát zrušil všechny dávky, úlevy a příspěvky. A podle někdejšího europoslance Libora Roučka nebo zástupce Alternativy pro Česko a…

Zpověď: Tady jsem spával jako uprchlík, říká bývalý místopředseda Evropského parlamentu

01.03. 17:31

Vídeň – V souvislosti s migrační krizí a postojem řady Čechů k přijímání uprchlíků, se často argumentuje, že i Čechoslováci kdysi ve velkém počtu utíkali na Západ před komunismem. V tomto duchu vzpomíná i bývalý český europoslanec a bývalý místopředseda EP Libor Rouček.

reklama

Fotogalerie