Články k tématu: Sáblíková, Martina

Babiš se setkal s úspěšnými sportovci. Stát by měl podle něj sport zásadně podpořit

23.04. 15:14

Praha - Dvě desítky olympioniků včetně medailistek z Pchjongčchangu Martiny Sáblíkové a Evy Samkové se dnes v Praze setkaly s premiérem v demisi Andrejem Babišem a ministrem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) Robertem Plagou. Oba poděkovali sportovcům, trenérům a dalším členům realizačních týmů…

Sáblíková po ocenění: Říkala jsem si, co tu vedle ostatních dělám

29.10. 13:39

Praha - Rychlobruslařka Martina Sáblíková dostala v sobotu z rukou prezidenta Miloše Zemana Medaili za zásluhy. S řadou oceněných si na Hradě i povídala. Stejně jako ostatní si vychutnala i potlesk zaplněného Vladislavského sálu.

Sáblíková převezme vyznamenání: Státní ocenění vždy potěší, ať je prezident kdokoliv

25.10. 16:59

Praha - Rychlobruslařka Martina Sáblíková má ve své sbírce již desítky medailí z velkých sportovních akcí, v sobotu 28. října však převezme jedno speciální ocenění. Bude to státní vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana.

reklama

Vyznamenání na Hradě má letos dostat Nohavica či Sáblíková

24.10. 16:28

Praha - Vrcholem oslav 28. října bude jako každoročně pieta u památníku na Vítkově a předávání státních vyznamenání na Pražském hradě. Mezi nominovanými jsou například rychlobruslařka Martina Sáblíková, písničkář Jaromír Nohavica nebo vídeňský starosta Michael Häupl.

Koukalová sesadila Sáblíkovou, je nejlepší sportovkyní Olympu

03.10. 21:10

Praha - Biatlonistka Gabriela Koukalová byla dnes vyhlášena nejlepším sportovcem ministerstva vnitra za uplynulou sezonu.

Ukradená hvězda slávy Sáblíkové z bítešského chodníku se našla, policie dál pátrá po zloději

13.09. 16:25

Velká Bíteš - V sobotu se z chodníku slávy ve Velké Bíteši na Žďársku ztratila kovová hvězda Martiny Sáblíkové. Později byla nalezena poblíž tohoto místa. Policie nadále pátrá po zloději a žádá veřejnost o pomoc.

Zeman dostal na 200 návrhů na vyznamenání

04.08. 19:32

Praha – Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček oznámil, že na Hrad přišly od lidí návrhy na udělení státních vyznamenání 195 osobnostem. Koho prezident vybere k udělení či propůjčení některého z řádů či některé z medailí, je zcela na jeho uvážení.

Poslanci navrhli na vyznamenání Vlka, Sáblíkovou s brankáře Holečka

06.06. 18:34

Praha - Sněmovna dnes schválila seznam adeptů na státní vyznamenání. Je na něm 36 jmen. Prezident Miloš Zeman by podle poslanců měl vyznamenat například kardinála Miloslava Vlka in memoriam, rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou či folklorní zpěvačku Jarmilu Šulákovou in memoriam.

Sáblíková vyznamenání dostane. Kardinál Vlk ne. Vyvolával spory, tvrdí Zeman

02.06. 08:00

Praha – Vyznamenání u příležitosti oslav 28. října z rukou Miloše Zemana převezme na Hradě rychlobruslařka Martina Sáblíková. Prezident to oznámil dnes  v TV Barrandov.

Sáblíková se stala mistryní světa z pětikilometrové tratě

11.02. 20:49

Kanghung - Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková se postarala o další zisk cenného kovu na právě probíhajícím mistrovství světa v rychlobruslení, jež se koná v jihokorejském Kanghungu. Poté, co na tříkilometrové trati získala tuzemská rychlobruslařská jednička stříbrnou medaili, nyní získala…

Sáblíková pilně bojovala o účast v Riu, teď hrozí, že se tam nedostane

03.06. 08:35

Praha - Tahle zpráva přišla jako blesk z čistého nebe. Martina Sáblíková, která je tedy známá spíše jako rychlobruslařka, se již delší dobu snaží v časovce o účast na nadcházející Letní olympijské hry, které se budou konat v brazilském Riu de Janeiro. Ovšem nyní se může o účast v Riu Sáblíková…

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací